ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<123 45678910111213...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RuSh3344

RuSh3344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 23:15:04sohbet oyun linki

MOD KONUSUNDA EĞER BİR KİŞİ ARIYOSANIS BU ESKİLERDEN BİRİ OLSUN DERİM

CC Yİ İİ TANIYAN BİRİ OLUYO ANLAYACAĞINIS...

BEN OLMAK İSTERİM MÜSADE VARSA...

CARPlNS

CARPlNS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2006 Pzt 16:26:55sohbet oyun linki

Tecrübelerimi ve görüşlerimi , formunuzu geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak için Moderatör olmalıyım.

koudelka

koudelka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 18:19:48sohbet oyun linki
merhaba,yaparsanız  sevinirim

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 18:29:42sohbet oyun linki
yeni kadronuz hayırlı olsun.. isterdim ki bende o kadroda yer alayım ama karar yöneticilerin. saygı duyuyorum.   yeni katılan arkadaşlara da başarılar...

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 22:51:00sohbet oyun linki

Birçok deneyimim forumlarda yöneticilik olsun moderatörlük olsun. Her konuda yardıma ve paylaşıma açık bir insanım. Bilgisayarla ilgili konularda uzmanımdır. Eğer yöneticilerimizde isterse Superonline ın chatcity forumunda görev almak isterim.

Görev aldığım siteleri yazardım ama reklam olarak anlaşılır diye yazmadım. Çok kaliteli ve paylaşımcı sitelerde yöneticilik ve moderatörlüklerim var. Ama şuanda birkaçından ayrıldım.

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:18:34sohbet oyun linki

Moderatörlük bana göre değil şimdiye kadar yazılan her şeyi bilmeden okumadan foruma hakim olabileceğimi düşünmüyorum. Eğer bir gün olurda gözümü karartır tüm forumu okursam göreve talip olurum. Şu an için almıyım alanada mani olmıyım :)

Ama eğerki ille Crotch seni aramızda görmek istiyoruz derseniz Ajan olabilirim. Ajan olabilmek için yeteri kadar sorunlu user da oldum, örnek user da. Eğer işini en iyi şekilde yapacak takım arkadaşı arayışındaysanız Moderatörlük yerine Ajanlığı tercih ederim.

Bi taşla iki alana başvurusal şeyler yazdım

Ama işini yapmak isteyen userlara bu şansın verilmediğini görüyorum. Başvuracak arkadaşlar size benden bir tavsiye görev isteğinizi bir anlık heves gibi gösterirseniz görev verilme şansınız artar..

Saygılarımla "Crotch"

geceyolculari07

geceyolculari07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 00:12:18sohbet oyun linki
MOD KONUSUNDA EĞER BİR KİŞİ ARIYOSANIS BU ESKİLERDEN BİRİ OLSUN DERİM

CC Yİ İİ TANIYAN BİRİ OLUYO ANLAYACAĞINIS...

BEN OLMAK İSTERİM MÜSADE VARSA...

wanetta

wanetta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 11:51:28sohbet oyun linki
Ben chat city nin yeni modunun ben olmak isterim çünkü ben gerçek bir chat city(c.c)seveniyim bende bu işi yapacağıma eminim ve benim yeni modlardan biri olmamın çok güzel olabileceğini düşünüyorum ayrıca eğer sorarsanız neden olmak istiyosun diye tabikide cc de benimde önemli bi yerimin olmasını isterim veyrıca be gerçek bir cc seveniyim.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 11:55:53sohbet oyun linki
Mod olmak istiyoruz diyen arkadaşlar . Buraya Bende mod olmak istiyorum yazmak iLe olmuyor ben denedim :)

MrCaPPy

MrCaPPy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 13:00:54sohbet oyun linki

Roen Abım ben de olmak isterım sızınde destegınızLe eger Sızde benı layık goruyorsanız ben mod olmak istıyorum ben  modum suan eger sızde ısterenız ben burda asıl sevdıgım yerde olmak isterım

SAYGıLArımLa ...

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910111213...44>>