ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 22:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<123456 78910111213141516...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BQZQ

BQZQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2006 Per 22:26:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben moderatörlüğü en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum.....

italyan

italyan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 01:50:19sohbet oyun linki

Aradığınızı hala bulamadınız ise göreve talibim,şefim.

Karşınız da tam bir görev adamı var,yakın dan igilenmekte ve sabahlamakta olduğum CC nizde eksik gördüğüm yanlışlıkları düzeltme konusunda ve bilmediğim diğer konularda öğrenme merakıyla karşınızdayım.Moderatör lük yapacak kişiliğin kendim de olduğunun farkındayım,inşallah siz de farkedersiniz.

SAYGILARIMLA

italyan

objektif

objektif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 15:59:08sohbet oyun linki

Ben moderatör olabilirim buna ayıracak vaktim var kendimi anlatmama gerek duymuyorum ortamı dereleyip yoparlayacak birisiyim 

BQZQ

BQZQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 13:18:44sohbet oyun linki

Ben moderatörlüğü en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum.....

IIByAdamsII

IIByAdamsII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 15:21:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Olursam Yok demem bilirsiniz...

leo333

leo333 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2006 Pzt 00:09:11sohbet oyun linki
Merhabalar ben zamanımın çoğunu chatctiy de geçiriyorum ve aradığınız modlardan biri olmalıyım bence dürüstlük ve saygı en önemli kurallarımdan biridir ve arkadaşlar arasında sevilen biriyim tabi chatctiy de umarım seçilirim şimdiden teşekkürler saygılarımla LEO333

strident

strident resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 18:05:48sohbet oyun linki

roen sana mail atmayı denedim..fakat adresinin uzantısı hot olmadıı için gönderilemedi..

al direk buraya yazıyorum

selam..öncelikle cv olarak sana 2-3 link veriyim ben..
youtube üyeliğim-httpwww.youtube.comprofileuser=stridentimdb(bu nasıl bir ortamda takıldığımızı öğrenmen için)
seni zaten eklemiştim msn e ordan direk msn-space ime bakarak hakkımdaki fikrini pekiştirebilirsin..
 edebi kişiliğimi sana nası göstersem bilmiyorum,gerçi illaki tanırsın zamanla..herneyse ben direk ilgi alanlarıma geçiyorum(sanırım tartışma başlatack birisinin geniş bi kültür engin bi ilmideryası olması lazım)

Pc-pchackle bi ara uğraştık..
çok oyun oynadık(pc-ps2-ps1-oyunlar benden sorulur desem yeridir..)

müzik alanında da kendimi ileri seviyede görüyorum yakından ilgiliyim müzikle.gitar çalıyorum..yakında grup falan kurmayı düşünüyorum..

hayat-felsefe valla uzun süredir burda değilim ama hayatım winrar gibi geçti..çok büyük şeyleri sığdırdım hayatıma..(pee neler neler)

halkla ilişkiler:yaani..sadece kutsal saydığım değerlere bi saldırı gelmesindir benim için..hakikatçı bir insanım kavga boş,savaşma sevişçilerdenim..

kültür:acayip kitap okurum;roman,fikri kitaplar ne olursa...genellikle tarihle ilgili şeyler daha bi çekici benim için..belgesel kaçırmam..TV nin hayatımda pek yeri yok..

falan filan sevgili roen..daha fazla detay vardı da..şimdi tatlı canını sıkmamak lazım seninde..moderatörlük için yeterli olduğumu düşünüyorum..

kendine iyi bak,balla kaymakla besle!

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:48:27sohbet oyun linki
 Dostum; bu cv yi saygın üniversitelere yollasan, direkt olarak ordinaryus profösörlük mertebesinden işe alınırdın.Başarılar...

BaTu67

BaTu67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 22:18:20sohbet oyun linki
kardeş bende sizin izninizle modorötör olmak isityorum

beyazkus1994

beyazkus1994 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 13:55:52sohbet oyun linki

roen neden olmasın bende olmak isterim herhalde

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...44>>