ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 10:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<12345678 9101112131415161718...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 14:40:21sohbet oyun linki

Bi düşüneyim (:

HipHop2006

HipHop2006 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 16:38:12sohbet oyun linki
Elimden Gelene Kadar Yardımcı OLabilirim.. bu Forumlar Hakkında Çok Bilgim var.. Teşekkürler..

CcLeCman

CcLeCman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 19:18:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ajan Yada ModaraTör oLmak İsterim ßu cc de :Pp

excellege

excellege resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 19:26:05sohbet oyun linki
 slm bn excellege mod olabilirim siteyi değişik görüşlerle ve katkılarımla sitemizi dahada eğlenceli yapabilirim ve değişik organizasyonalar yapabilirim sizlerinlede desteğiyle ama tabi herşey saygı çerçevesinde olmak şartıyla ii işler başaracağımdan eminim kendime güveniyorum seçimizi bekliyorum bys bys

antipiretik1978

antipiretik1978 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 00:07:59sohbet oyun linki
bende mod almak istiyorum chatcity faydalı olabilmek adına teşekkür ederim

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 20:37:36sohbet oyun linki

lOKANl :
Arkadaşlar roenin dediği gibi konulara katılımcı olması gerekir v.s. ben burada mod olmak isteyenlere bi bakayım dedim :) ama çoğu kişi 1-2 mesaj atmış attıkları mesajın konusuda mod olmak :) Arkadaşlar sizin nasıl bir paylaşımcı olduğunuzu görebilmeleri için biraz parmaklarınızın çalışması lazım ... Benim görevim dediğildi bu açıklamayı yapmak forum bilgim olduğu için yazmak istedim... Kolay gelsin İyi paylaşımlar..

Daha önceki günlerde üstteki yazıyı yazmıştım... Bugünde bi bakalım dedim kimler istemiş diye çıkan sonuçlar hüsran :)

sscappyss - 13 Mesaj
Umut19fb - 1 Mesaj
lovedidem - 1 Mesaj
Aegean98 - 18 Mesaj
Voltare - 1 Mesaj
Seanpaulerdem - 3 Mesaj
oguzmu - 3 Mesaj
metropol522 - 1 Mesaj
Rush3344 - 13 Mesaj
kouldelka - 2 Mesaj
geceyolcuları07 - 1 Mesaj
wanetta - 10 Mesaj
MrCappy - 1 Mesaj
pkskq - 1 Mesaj
keremilker - 9 Mesaj
wantedturan - 1 Mesaj
erayceza - 6 mesaj
wanted101 - 2 Mesaj
Bluishstrom - 2 Mesaj
nazerdo - 2 Mesaj
italyan - 1 Mesaj
leo333 - 1 Mesaj
batu67 - 2 Mesaj
beyazkus1994 - 3 Mesaj
thebrain - 2 Mesaj
lecman - 3 Mesaj
blacklegand - 1 Mesaj
hiphop2006 - 5 Mesaj
12Work - 2 Mesaj
antipiratik1978 - 2 Mesaj

Arkadaşlar mod olmanın birkaç yoluda forumla olan ilgiden , paylaşımdan geçer :) Bazı arkadaşların 1 mesajı var o mesajda modluk bölümüne :)

Not: Bunu yazmak aslında benim görevim değil ben bir istatistik yapmak istedim :) Kolay gelsin iyi paylaşımlar…

Realite

Realite resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 00:19:10sohbet oyun linki
valla arkadaslar  hevesinizi kırmak gibi olmasın ama ne buraya yazmakla nede forumla ilgili olmakla olmuyo bu iş   yeni kadroya dahil edilen bi mod arkadasımız hakkında bi konuya değinmek istiyorum. bi çok arkadaş mod.luk başvurusunda bulunmuştu. fakat kadroya dahil edilen ORFE arkadaşımız  daha foruma mesaj yazdığının 6. günü mod. kadrosuna dahil edilmişti. foruma ilk yazı eklediği tarihi hatırlatmak istiyorum( 7.Haz.2006 Çar ) kadroya dahil olduğu tarih (13.Haz.2006 Salı)  açıkçası anlayamamıştım... o potansiyelin var olduğunamı inandılar... öyle olsa bile bu kadar kısa bi sürede buna karar veremezlerdi diye düşünüyorum.. demek kiii  bu arkadaşımızı daha önceden tanıyolardı yada forumla hemen kaynaşmasını yeni konular eklediğinimi hesaba katıyolar?  Ben cok konu başlığı açtı diye bir sürü uyarı alan adam tanıyorum  bunu dile getirmek istemiyordum ama üzerinden baya zaman geçti ve söylenmesinde bi sakınca olmadıgını düşündüm. NEDEN diye sormak istiyorum. Tabi mantıklı bi açıklaması da olabilir. o zamanda ben bu çelişkiden arınmış olucam. şimdiden tşkler

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 01:02:46sohbet oyun linki

Merhaba Arkadaşlar;

Arkadaşımız Realite nin merak ettiği bazı konulara açıklık getirmek istiyorum.Öncelikle size ilk nickim olan KarizmaErr in forum performansından bahsetmek istiyorum.Nickimin foruma ilk mesaj yazımı 17.Şub.2006 Cuma 20:43:48 tarihinde gerçekleşmiştir.Bununla beraber toplamda bu nickimin  372 tane mesajı bulunmaktadır. Başvuru olayı ise Roen in yazısında belirttiği  (Başvurularınızı,bu başlık altında,özel mesaj yoluyla veya e-posta yoluyla
da yapabilirsiniz) cümlesinden yola çıkarak başvurumu özel mesaj yoluyla yaptım.Olay bundan ibarettir...Realite arkadaşım inşallah çelişkiden kurtulmuşsundur.

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 05:22:56sohbet oyun linki

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle henüz forumumuza 2 mesaj yazmış olan realite arkadaşımı ilgili ve takipci yaklaşımından dolayı tebrik etmek istiyorum. beni anlamıştır...

0RFE arkadaşımız da gerekli açıklamayı yapmış zaten..

IOKANI Arkadaşımızın tespitleride bir hayli güzel.

Başvurular tamamen eşit şartlarda değerlendirilmektedir.Bu konuda hiç bir kullanıcının endişesi olmasın.-ben modluk istiyorum,aslında neden olmasın,bende olabilirm,mod olmak istiyorum-gibi mesajlar yerine ilk mesajımda belirttiğim hususlar üzerine başvuru çok az sayıda arkadaşımızdan gelmiştir.Moderatörlük seçimlerinin belirli bir tarihi yoktur.Her an başvuru sahibi görevlendirilebilir.Peki mod seçiminde neler dikkate alınıyor?Kriterler nelerdir? gibi kafanızda soru işaretleri varsa lütfen TIKLAYINIZ

Realite

Realite resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 15:12:46sohbet oyun linki

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=6633

bence cc de haksızlık taraf tutma had safadaa. buna forumda dahil. mod. luk için baş vuran arkadaşlarımız arasında yapılan seçim ne kadar adaletliydi sorarım size. bana bir sürü özel mesaj geldi cok konu başlığı acıyosun diye. cok başlık açmak marifet degil falan. bu sözler hava... mod.luga secilen arkadaslara baktıgımızda foruma 5 günlük  Emeği olan bi user!!!. yada ben öyle biliyorumm forum için cok ugrasan arkadaslarımız vardı ve hala ugraşmaya devam edenler var. 5 günde emğinin karsılıgını alabilen varsa bu arkadaslarımız ne kadar bekliicek

renklikısımlara bakıldıgında ne demek istedigim anlaşılmış olucak. karizma arkadas tanımayan biri senin orfe nicki altında cc ye devam ettiğini anlayamaz. en azından bi acıklık getirilmesi lazımdı.tıpkı en küfürbazların nickj değiştirip yıldız almaları gibi bişi oldu. bi çok bilmediğim bi kaç husus  hakkında bilgi sahibi oldum. tşkler.

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...44>>