ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<123456789 10111213141516171819...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 16:29:39sohbet oyun linki
Möderatörler bölümünde bu zaten mevcut.Tıklayın.

Realite

Realite resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 16:47:01sohbet oyun linki

evet ama biraz geç olmuş mesela ben o başlığın ekleniş  tarihten beri cc ye cok az girdim. cc den soğumama neden olan şeylerden biride bu ve bunun gibi bi kac olay.  ilk günlerden acıklanmış daha makbul olurdu diye düşünüyorum

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 16:59:27sohbet oyun linki
·Realite· :

evet ama biraz geç olmuş mesela ben o başlığın ekleniş  tarihten beri cc ye cok az girdim. cc den soğumama neden olan şeylerden biride bu ve bunun gibi bi kac olay.  ilk günlerden acıklanmış daha makbul olurdu diye düşünüyorum

Realite arkadasım Cevap vermek benım haddıme dusmez ama ınsanlar realite bızım hakkımızda ne dedı dıye meraklanamazlar oyle degılmı?Adalet in anlamı bırseyı esıt ve haklı bır sekılde dagıtmak,diger ınsanlarınhaklarını gozardı etmeden yapılması gereken neyse onu yapmaktır. (bu konu ıcın boyle)

Bence sorun yapacak bırsey yok bunda.Sen gordugum kadarıyla bır tespıt yaptın.Tespitine de cevap buldun(umarım alınmassın iyi niyetli bir elestrıdır bu)

Saygılar...

WaaLLaaCe...

Realite

Realite resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 21:39:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wallace kardes  5 saatlik bi çalışmam vardı. böyle film download etmeler falan. ama 5 saatlik emeğim  5 dakikada illegal bi paylaşım olduğu için silinmişti.  ama foruma baktım az önce aynısından bir sürü eklenmiş ve aradan 3-4 saat geçmesine rağmen silinmemiş.  ya mod. lar görevlerini yapmayıp forumu takip etmiyolar. yada ekleyen arkadasımızın farklı bi yeri var yanlarında  

düşündüğüm gibiyse demek ki burdaki adaletin tanımı farklı  wallace bununda farklı bi açıklaması olabilir. aydınlatırlarsa arkadaslar sevinirim ...

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 09:43:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Coğu Forum sitesinde Modatörler gözukmez belli bile olmaz userlar Modatör Olduguna Fakat sitemizdeki modatörler belli Bence sayısıda yetersiz. Bir Çok kez forum sayfasina uygunsuz yazilar yazıldıgını gördüm . Bunların Önune geçilmesi gerekli diğer Modatörlerimiz Eger Modatör aranıyor dediyse yardıma ihtiyacları var demektir. Ben iyi bir yardımcı olabilirim taßiki İsterseniz :)

bol şanslar ufuk

LATRIK

LATRIK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 11:58:12sohbet oyun linki
bu gorevı rahatlıkla ustlenecegımden emınım yıllardır chatcıtydeyım gorev almak guzel olur umarım olur

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 16:40:08sohbet oyun linki

Başvuru Yapan Bir Çok Arkadaşı İnceledim. Genel Olarak Çok Aktif Kişiler Değiller. Arkadaşlar Başvurmak Yolun Yarısı Sayısı Olarak Kabullenelim ve İşimizi Ortaya Koyalım. Güzel Paylaşımlar Çıkaralım. Gerisini ChatCity e Bırakın. Yönetim Sizi Zaten Görür ve Gerekeni Yapar Diye Düşünüyorum.  Tüketim Kolaydır Üretelim Birazda Moderatör Adayı Arkadaşlarım Lütfen

Peeg

yankees

yankees resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 11:45:18sohbet oyun linki

microppp48

microppp48 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 16:57:54sohbet oyun linki

sayın roen abiiii ben tam bir görev adamıyım mod olmak istiyorum tabi sende istersen                                                      

microppp48

microppp48 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 17:01:45sohbet oyun linki
roen abi ne istersen yapcammm:))))))mod olimm
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819...44>>