ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mayıs 2024, Çarşamba 03:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 23:41:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bybrut bugün bişey söyledim sana unutmaa

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 00:02:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet NOA herzamanki tarzından ödün verme sen,sözleri başka yönlere çekmeye devam et... Bilenler  anladı ne dediğimi sende çok iyi anladın... msn kayıtları da anlamsız olacak değilmi atılan maillerde öyle...  Neyse devam edeceğim bu iş burada bitmiyor sevinme sadece bu gece vaktim kısıtlı...

Birşey hatırlatmak istiyorum; burada sadece ben seni suçlamıyorum... Diğer sorularada cevaplar bekliyoruz... ama mesajları silinmesin...

mesela bybrut ten flame nin telefonunu neden istedin...VE BU MESAJI NEDEN SİLİNDİ?

diğer konu ReF in mesajları neden silindi onu kız arkadaşından ayırma çaban nedir? (sanırım chatcity ye düzen vermek olmalı)

Ve son olarak Comperia ya da cevap bekliyoruz...

AYRICA BANA DOSYA YOLLAYAN  AJAN ARKADAŞLAR TEKRARLIYORUM YA BUYRUN BURAYA YA DA NoA HERŞEYİMİZ DEYİN...

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 01:46:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili pranga

ben yazmaktan bıkmam fakat sen anlayamamaktan dolayı muzdaripsin gördüğüm kadarı ile.

Msn kayıtları (hani şu bildiğimiz kişisel ileti programı yeşil bir adam vardır online olurken döner vs vs) İşte orada olanlar seninle sanıyorum bahsi konu olan kişi arasında geçen konuşmalar (yani bu konuşmada ben yokum. Noa bu konuşmada yok. Sen Noa olmayan bir başkası ile konuşuyorsun. Konuştuğun kişi ben değilim yani NOA değil :) ) içerisinde adımın geçmedi demek benim bunlarla ilişkili olduğumu ispat etmez (yani varsayıyorum birisi sana geldi ben madonna ile aşk yaşıyorum dedi ve sen buna inandın ama astarı olmayan bir şey. Anlatabildim mi? :))

Mail diyorsun onları da yolla, açıklamasını yine aynen bu şekilde yaparım anlarsınız (inşallah)

Evet brutten flamein telefonunu istemem. Flame denen kişinin telefonunu dağıttığıma dair bir yazılar aldım. Bende normal olarak şunu düşündüm. Acaba bu kızın telefonu sadece bende mi var? ve benden habersiz birilerine mi dağıtıldı?

[00:01:51] NOA: burak yerindemisin
[00:01:57] (F) ß ? ? Á : evet
[00:01:59] (F) ß ? ? Á : (A)
[00:02:14] NOA: flame in cebi var mı sende
[00:02:19] (F) ß ? ? Á : var
[00:02:23] (F) ß ? ? Á : ama nasıl güvenip verecem sana
[00:02:34] NOA: yok verme
[00:02:36] NOA: sağol
[00:02:41] NOA: bunu bilmem kafi idi
[00:02:44] (F) ß ? ? Á : oky sen bilin

Bu diyaloğun amacı ise bu telefonun sadece bir şekilde bana gelmediğini, başka insanlarda da olduğunu ispat amaçlıydı. Dikkat edersen de zaten telefonunu istememişim. Bu yazışmayı brut e sorarsan sana izah edecektir. Meraklanma Flame in telefonunu merak etmiyorum. Sadece başkasında da olduğunu çek etmek için sorduğum bir yazı. :) (Bunun içinde istersen yine bir açıklayıcı özet yazabilirim. Sonraki yazıda anlamazsan yazarım o şekli ile:))

Ref dediğin kişinin kız arkadaşı kimdir onu dahi bilmiyorum. Eğer kız arkadaşı var ise bana ne olduğu hakkında bilgi verilsin, çünk ihaberim olmayan bir şey. Şaşırdım...

Comperia ile alakalı olarak zaten açıklamayı ilk yazımda yaptım. Yine yazmama gerek yok.

Okumak ve okuduğunu anlamak güzel bir faktördür ve insanı geliştirmeye ve anlama yeteneğini fazlalaştırmaya yöneliktir. Ben senden özellikle okumayı seven ve okuduğunu anlamayı başaran birisi olarak rica ediyorum. Lütfen okumayı ihmal etme ve okuduğunu da lütfen anla :)

Evet ajan arkadaşlar benim fikrim esirgemeyin. Madem bu tür şeyler var ve biz aramızda çözemiyoruz, bari burada çözelim ve en azından koordinasyon ile alakalı yazılşmalarımız burada işe yarasın. Biraz cesaret ve korkaklaşmamak... Bunu istemek benimde doğal hakkım.

Başka bir soru var ise yeniden cevaplarım veya siz ilk yazdığım yazıyı okursanız oradan cevapları çıkarabilirsiniz.

Kolay gelsin (umarım) :)

R.King

R.King resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 02:05:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pranga: mesela bybrut ten flame nin telefonunu neden istedin...VE BU MESAJI NEDEN SİLİNDİ?

N_O_A:

[00:01:51] NOA: burak yerindemisin
[00:01:57] (F) ß ? ? Á : evet
[00:01:59] (F) ß ? ? Á : (A)
[00:02:14] NOA: flame in cebi var mı sende
[00:02:19] (F) ß ? ? Á : var
[00:02:23] (F) ß ? ? Á : ama nasıl güvenip verecem sana
[00:02:34] NOA: yok verme
[00:02:36] NOA: sağol
[00:02:41] NOA: bunu bilmem kafi idi
[00:02:44] (F) ß ? ? Á : oky sen bilin

Bu diyaloğun amacı ise bu telefonun sadece bir şekilde bana gelmediğini, başka insanlarda da olduğunu ispat amaçlıydı. Dikkat edersen de zaten telefonunu istememişim. Bu yazışmayı brut e sorarsan sana izah edecektir. Meraklanma Flame in telefonunu merak etmiyorum. Sadece başkasında da olduğunu çek etmek için sorduğum bir yazı. :) (Bunun içinde istersen yine bir açıklayıcı özet yazabilirim. Sonraki yazıda anlamazsan yazarım o şekli ile:))

ByBrut: N_O_A bana flame telefonunu kendisi verdi yani senin gibi onun telefonunu dağıtan birisinden almadım bunu flameyede sorabilirsin En yakın dostlarından birisiydim bende olucaktı tabi..  Sen gidip flamenin kardeşine flamenin telefonunu sorarsan tabi var der..  Zeka mantık meselesi bu zamanla anlarsın

Ben:  

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 02:06:07sohbet oyun linki

Sevgili brut sanıyorum anlamadın. Buradaki yazdığım şey bu telefon sadece bende mi var? Soruma da yanıtı zaten verdin orada sorunda kalmadı. Orada senden de faydalanmadım sadece bana olanı tarifledin. Teşekkür ederim.

Kolay gelsin.

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 08:57:16sohbet oyun linki

NOA,

Konuyu herzamanki tarzınla çekiştirme konu açıktır...

Numarayı dağıtan sensin...

Ayrıca candygirlle nasıl bir ilişkin var bunu bilelimki onun chatcitydeki dokunulmazlığına anlam verelim...

Bak aşağıdada küçük bir özel görüşme var... cep tel nosu kimlere nerelerde nasıl verilir!!! Ve kimlerle şeflik kullanılarak ne derece yakın ilişkiler kurulur???

24.05.2006 17:55:05 ·$6·@pranga {görüşmelerim var çok acil olmadıkça yazamam...} · ·#·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ·$13 ¢αη∂y Gιяℓ·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ ·$13ηєfяєtє Sєvgi∂єn ∂αhα çσк Güvєηiяiм..çüηкü ηєfяєtin ѕαhtєsi σℓмαz.. bana alevle son msn görüşmeni yollarmısın
24.05.2006 17:55:34 · ·#·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ·$13 ¢αη∂y Gιяℓ·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ ·$13ηєfяєtє Sєvgi∂єn ∂αhα çσк Güvєηiяiм..çüηкü ηєfяєtin ѕαhtєsi σℓмαz.. ·$6·@pranga {görüşmelerim var çok acil olmadıkça yazamam...} ben ankaradan yeni geldim
24.05.2006 17:55:39 · ·#·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ·$13 ¢αη∂y Gιяℓ·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ ·$13ηєfяєtє Sєvgi∂єn ∂αhα çσк Güvєηiяiм..çüηкü ηєfяєtin ѕαhtєsi σℓмαz.. ·$6·@pranga {görüşmelerim var çok acil olmadıkça yazamam...} burda konuşmadım
24.05.2006 17:55:53 · ·#·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ·$13 ¢αη∂y Gιяℓ·$6ҳ̸Ҳ̸ҳ ·$13ηєfяєtє Sєvgi∂єn ∂αhα çσк Güvєηiяiм..çüηкü ηєfяєtin ѕαhtєsi σℓмαz.. ·$6·@pranga {görüşmelerim var çok acil olmadıkça yazamam...} hatta barışın telden numarasını alıp aradım

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 10:21:09sohbet oyun linki

Değerli ($) arkadaşlar,

Tartışılan konu hakkında bilgim ve belgem olmamakla birlikte, haddim olmayarak bana laf düşmeyen bu konuda, az da olsa global ve doğal konuşma hakkımı kullanmak istiyorum.

İnsanın doğumla başlayıp ölümle sonuçlandığı bir Hayat dönemi vardır. Bu dönem içerisinde tüm canlıların doğal olarak mücadele verdiği evreler vardır. Hepimiz biliriz ki kainatta en değerli varlık olan insan belli bir zamanda gezmeye, belli bir zamanda konuşmaya, belli bir zamanda okula gitmekte, belli bir zamanda karşı cinse ilgi duymakta v.s. v.s.

Bu demek oluyor ki insan hayatında her olay belli zamanlarda gerçekleşiyor. (Herkes tarafından bilinen bir gerçek). Bunun dışında gelişen olaylarda bir A-NORMAL lik vardır. 22 yaşında bir erkeğin halen sevgilisi yoksa bu normal bir  durum olmamak la birlikte, bir ya da birkaç sebebi vardır, (Herkesçe bilinen bir gerçek). Ya da bir çocuğun 7 yaşlarında ilk okula başlamayıpta 1 yaş erken yani 6 yaşında okula başlatılmasının sebep ya da sebepleri vardır.

Sanıyorum bu konu ile alakalı arkadaşların tartıştıkları konu yaş itibariyle en fazla 2-3 kez konuşulup bitirilmesi gerekiyordu bence (herkesçe bilinen bir gerçek). Halen devam ediyorsa bir A-NORMAL lik yokmu sizce de. Gördüğüm kadarıyla olayda 3 kişi var NOA, Pranga ve flame. Tanıdığım kadarıyla NOA bir başkasının, özellikle bu tür bir olayda karşı tarafın özel bilgilerini bir başkasıyla paylaşacak biri değildir ki olduğunu düşünelim olayı bu kadar büyütmeye gerek yok,  NOA elini sallasa ellisi : ) yalanmı? NOA la çıkmayacak kız sayısı kaç tır sizce, belki bazı erkekler bile çıkmak isteyeceklerdir (kız olsaydım da çıksaydım), gerçekleri görün lütfen. Kim NOA nın yerinde olmak istemiyor, sevmeyenler dahil, (ben bi kaç kez noa ile selamlaştım sadece, hakkında hiçbir şey bilmem, sevip sevmememle alakalı hiç bir şey yok,  yakınlaşmaya da çalışmıyorum diğer chef ve ajanlar dahil v.s. v.s.).

Diğer taraftan Pranga arkadaş, tanımıyorum ama forum sayfalarından gördüğüm kadarı ile iyi birine benziyor, Noa nın flame ye ait özel bilgilerini bir başkasıyla (başkalarıyla) paylaştığını savunuyor. Boş ver pranga arkadaşım, noa vermişse de artık iş işten geçmiş, olan olmuş, artık olayı kapatın bence, gerçektende böyle bir şey varmı yokmu tartışmasını, duygularımıza alet etmeden kafamızda bir yorumunu yapalım, başkalarının kışkırtmalarına kulak asmayalım, uzun zamandır cc de bulunan arkadaşlarız hepimiz, artık böyle bir ortamda ne tür kişilerin bulunduğunu herkes biliyor ve herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıp, hep konuşulan kişi olmak hep el üstünde tutulan kişi olmak hep 1 numara olmak istiyor.. gerçekleri görelim artık sevgili arkadaşlar.

Bu tür konuların tartışılmayacağı yaşlardayız öyle değimli. Taaa ortaöğretimden itibaren tartışılan bu konu insan hayatımızda büyük bir yer kaplıyor ve bu kadar uzamaması gereken bir konu, yukarıdada belirtiğim gibi A-NORMAL bir durum olmuyor mu?

Flame, bu konuda en çok tanıdığım kişi : ),  trcell, telsim, avea da istemediğin kadar numara var, bahse konu olan numaranı çok basit bir şekilde değiştirebilirsin, teknoloji çok ilerlemiş bir durumda.

Baştanda belirttiğim gibi, haddim olmayarak düşüncelerimi yazdığım bu konuyla aslında bu ve buna benzer olaylarda da önyargı lı davranmayıp, düşüncelerimizi küçük bir tencere dense büyük bir kazanda pişirmeyi, tuzunu, biberini ona göre ayarlamamızı elimizden geldiğince yapalım.

Saygılar.

KriXoS

KriXoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 10:47:39sohbet oyun linki

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 10:52:17sohbet oyun linki

Buradan bu form sayfasinda tartisan iki tarafada sesleniyorum. Kendi iyiliginiz icin artik su tartismaya bir son verin!!!!!!

Cünkü burada (tv de seyrettimiz virvirci , kafa sisiren sanatciciklar gibi) birbirinizi suclayip kendinizi savundukca hem dinlenirliginiz,hem güvenirliginiz hemde kisilerin gözündeki yeriniz azaliyor.

Bu sorununuz burda cözülecek birsey degil lütfen kendiniz konusarak halledin kendi iyiliniz icin aksi halde tartistikca KÜCÜLECEK siniz

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 10:53:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nonexenon,

duyarlı yaklaşımın için teşekkürler öncelikle.

Benim amacım burada bir takım ilişkileri ortaya çıkarmak ya da kötülemek değil. Ben sadece şunu baştan söyledim ve halen daha arkasındayım;

CHATCİTY herşeyiyle mükemmel bir sohbet kanalı... bunda hemfikiriz sanırım tüm chatcity ailesi olarak...

Peki böylesine mükemmel bir sitenin AKTİF şefi nasıl olmalı sizce???

Ben fikrimi tekrarlayayım;

Ulaşılmaz olmalı , chatcity de yaşananı chatcity de bırakmalı, chatcity şefliğinden elde ettiği bilgileri hiçkimse ile paylaşmamalı, herkesin herşeyini bilmeli ama kimsenin hiçbirşeyini bilmiyor gibi davranmalı...

Kişisel aşkları arkadaşları olmalı tabiki ama bunlar bile seviyeli dengeli olmalı onun en yakınındaki kişi ondan BİN kat daha dikkatli olmalı... Çünkü onu temsil ediyordur...

Öylesine örnek bir kişilik olmalıki; her kesimin saygısını sevgisini kazanmalı...

Dedim ya herşeyi bilmeli görevi gereği AMA HİÇBİRŞEYİ BİLMİYOR GÖRÜNMELİ...

HERKESE YAKIN BİR OKADARDA HERKESTEN UZAK OLMALI...

CHATCİTY MUHTEŞEM BİR BULUŞ DEĞİLMİ? Hepimiz gerçek bir cafede arkadaşlarımızı arar gibi burada da arkadaşlarımızı arar olmalıyız... Göreve seçilen yıldız ajanlar veya ajanlar öylesine tarafsız öylesine güvenilir olmalı ki bizlerde kendi payımıza düşeni yapmaktan kaçınmayalım... 

Chatcity yi seviyoruz...

CC sohbet icin buraya
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir