ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 04:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...199200201202203204205206207208209 210211212213214215216217218219...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ALIN S and *304;ZE IQ SORUSU>
  26.Şub.2007 Pzt 04:43:53
fiogf49gjkf0d

Soru avrupanın ünlü bir şirketinin mülakat sorusudur, mülakat sırasında katılımcıların eline bir kağıt verilir.Soru şu:

Bir adam emekli olduktan sonra memleketi Almanya ya döner, felekten bir gece geçirmek ister ve bir bara gider, barda yan masasında oturan hatun çok hoşuna gider ve kağıda "sizle tanışabilir miyiz?" yazıp garsona bayana götürmesini ister.Bayan kağıdı alır ve arkasına bişeyler yazarak garsonla adama gönderir.Adam kağıda bakar ama kadının yazdığından bişey anlamaz çünkü yazı hiç bir bildiği dilden değildir.Adam ne yazdığını çok merak eder ve en yakın arkadaşına yazıyı gösterir, yazıyı gören arkadaşı adama çok kızar ve bundan sonra sakın görüşmeyelim arkadaşlığımız bitti der.Bunun üzerine adam yazıyı anne babasına gösterir, yazıyı gören anne baba adamı evlatlıktan reddeder.Adam yazıyı karısına gösterir, kadın hemen boşanma davası açar.Adam şaşırır ve bu yazıyı çözse çözse bir doktor çözebilir diyerek doktora gider ve yazıyı gösterir, dr biraz müsade iseyerek odasına çekilir, ama aradan 2 saat geçmesine rağmen drdan ses çıkmayınca adam merak ederek drun odasına girer, bi de ne görsün, dr kendini asmış.En sonunda adam bu yazı başıma çok iş açtı, en iisi ben bu yazıyı eski çalıştığım şirketin kasasına koyayım der ve yazıyı kasaya koyar. Tesadüf o gece de şirkete hırsızlar girer, kasayı soyarlar, tam kaçacakları anda hırsızların başı yazıyı bulur ve diğer hırsızlara "hemen burdan kaçalım, paraları da yerine koyun" der.

Soru tahmin ettiğiniz üzere kağıtta ne yazdığı

Kağıtta acaba ne yazıyor?           Kağıtta bu hikaye yazıyor...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >BUNU GÖREBİLEN ZEKİYMİŞ YA SİZ NESİNİZ ?>
  26.Şub.2007 Pzt 02:16:50
fiogf49gjkf0d
İlk bakışta bingo... 6 tane gördüm... Ya da bahsettiği zekayı kullanıp saydım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Tavlada Kapışmak İsteyen Varmı?:)))>
  25.Şub.2007 Pzr 22:36:12
fiogf49gjkf0d
Zaten hepsi Zeki Müren in suçu... Ama ben yorgundum, üstelik 8. oyunda ilk kez yenildim... 2 mars, 5 oyun galibiyetim var... Rakipleim kolay lokma değildi...   ICCI, toxemia, firsthclass ve sen... Bırakta o kadar olsun..  Hem seninle olan oyunumuzda 1 1 berabere bitti...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Tavlada Kapışmak İsteyen Varmı?:)))>
  25.Şub.2007 Pzr 22:00:35
fiogf49gjkf0d
Öğrende gel gogo dayıcıım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >**Chatcity Bir Aşk Öyküsü** :)))>
  24.Şub.2007 Cmt 18:18:22
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Aslında babamda beni, model71 e vermemek için çok uğraştı ama ben dinlemedim. Kızını, yani beni dövmeyen babam bu gün torun seviyor...
Hayal gücüne sağlık Jaguar...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SIRA SENDE...SEN SOR. .( HVP1)>
  24.Şub.2007 Cmt 13:57:02
fiogf49gjkf0d

Yetinmeyi bilme kabiliyetimizin gelişmemiş olmasından...
Benim sorum Prangaxxx a;
Pranga cığım, neden insanlar yetinmeyi bilmez?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Japonlar Suya Yazı Yazdı...!>
  23.Şub.2007 Cum 19:03:39
fiogf49gjkf0d
Paylaşım için teşekkürler...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >FORUMDA EN ÇOK KİMLERİN YORUMLARINI BEĞENİYORSUNUZ?>
  23.Şub.2007 Cum 03:32:32
fiogf49gjkf0d

Eveeeettt Arkadaşlar...
Chat City forumda en çok kimlerin yorumlarını beğeniyorsunuz? Yazalım bakalım... ()

Anneme babama selamlarımı iletiyorum, halamın kızına da el sallıyorum burdan...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SIRA SENDE...SEN SOR. .( HVP1)>
  23.Şub.2007 Cum 00:10:03
fiogf49gjkf0d
Dirseğini yalamak imkansız Yunus cuğum...
Benim sorum Peeg e... Peeg, hayatın anlamı nedir?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >...:::Dünyanın en mükemmel üçlüleri, siz de bulun bakalım:::...>
  22.Şub.2007 Per 00:05:42
fiogf49gjkf0d

Fak Fuk Fon,
 Metin Ali Feyyaz,
 Nescafe 3 ü bir arada,
 1  2  3
 Ahmet Necdet Sezer,
 ChatCity HurremSultaan Forum...

<<1...100...199200201202203204205206207208209 210211212213214215216217218219...300...400...413>>