ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 02:39   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...194195196197198199200201202203204 205206207208209210211212213214...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >YERMISIN YEMEZMISIN>
  10.Mar.2007 Cmt 12:09:20
fiogf49gjkf0d
Evveeeettt...
Attaki kereviz yer misin?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CİTY NİN SESİ... (9. SAYI)>
  9.Mar.2007 Cum 06:47:08
fiogf49gjkf0d

Günlük Astroloji Falınız

Koç       Boğa    İkizler   Yengeç  

Aslan    Başak   Terazi   Akrep  

Yay     Oğlak      Kova       Balık

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >İsminizin telefon tuşlarındaki rakamsal karşılığı nedir...??(eğlenceli oyun)>
  6.Mar.2007 Sal 18:19:01
fiogf49gjkf0d
     Hakaret ve tartışma olmadan! Forum kurallarını hatırlayalım!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Nefercim Mutlu Yıllar Yeni Yaşın Sana Uğur Getirsin :))>
  6.Mar.2007 Sal 12:57:05
fiogf49gjkf0d
Yeni yaşının sağlık, mutluluk, başarı ve huzur getirmesi dileği ile... Doğum günün kutlu olsun Nefertiti...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KULÜP COFFEE CAFE TUTKUNLARININ DİKKATİNE..!!!>
  5.Mar.2007 Pzt 08:51:08
fiogf49gjkf0d
·DesertxRain· :

Kafenin son bi kaç günü arkadaşlar ve açık bırakmayı düşünmüyorum çünkü küfür olayı iyice haddini aşmış,almış başını gitmiş durumda. info@chatcity.cc  ye gönderilen loglarda vipli,tipli ve hatta klubü olupta hakareti sohbet olarak nitelendiren kimseler var fakat sanırım para akışı olduğu için herhangi bir değerlendirlilmeye tabi tutulmuyor.Küfür eden terbiyesiz insanlarda hala sohbet odalarında sırıtarak dolaşıyor.Bütün chatcity in yetkilililerini burdan kınıyorum ve şu andan itibaren bu siteye tek bir kuruş bile harcamayacağım.

Selamlar...
       Kulüp odaları neden açılır? En başından bu soruyla başlayalım... Kulüp odası; sevdiğiniz dostlarınızla bir arada eğlenme amaçlıdır... Size ve arkadaşlarına özel olduğu için kulüp odasıdır...Oda sorumluluğu tamamen oda başkanı tekelindedir ki bu da; size sağlanan bir ayrıcalıktır.
       En baştan üyelikli oda açma imkanı sunulan sizlere, kendi iradenizin kararları ile olanak sağlanmıştır... Üyelikli sistem veya rahat girişler sizin kararınızla netice bulur. Odalarınızdaki başı boş ziyaretlerin, yegane sebebi de yine sizlersiniz. Kulüp odaları açılırken sizlere odanızın tüm sorumluluk ve hakları da teslim edilir... Buna göre kabul eder ve mesuliyeti teslim alırsınız... 
       Kulüp odası açmaktaki amaç, oda doldurup rekabet sağlamak değildir. Mamafih kulüp; birden fazla insanin belli bir tema etrafinda muhabbet edip aktivite yapmasini saglayan oluşumdur. Netice itibariyle yönetimi bu konuda suçlamak yersiz ve yanlıştır. 

SAYGILAR.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >ORADA TRAFİK YOK... ÇÜNKÜ; ONLAR SPAGETTİ KARAYOLLARINI KULLANIYORLAR...>
  5.Mar.2007 Pzt 06:17:08
fiogf49gjkf0d

Atlanta, Georgia, USA

Yeni Zelenda

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >BUNLARA MUHTEŞEM DEMEK YETMEZ! İNANILMAZ GÜZELLER...>
  5.Mar.2007 Pzt 05:00:30
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >AİLENİZ VE CHAT CİTY...>
  3.Mar.2007 Cmt 19:37:57
fiogf49gjkf0d
         Bizler Chat City e sohbet için girdiğimizde, muhakkak ailemizin buna rastladığı olmuştur... Mesela benim babam ilk karşılaştığında, buranın ne olduğunu sordu... Haliyle O na, oyun demek zorunda kaldım... Konuşan, gülen ikonları görünce benim hangisi olduğumu sordu... O vakit benim siyah elbiseli ve kızıl saçlı tipim vardı... Babama gösterdim... Bana verdiği tepki şuydu; neden bacakların, oran, buran açık? Daha kapalı birşey yok mu? Diye kızmıştı...
        Peki ya sizin aile fertlerinden her hangi birinin, CC yi gördünğündeki tepkisi ne olmuştu? İtiraflar başlasın bakalım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Şuan MSN Kişisel ileti Bölümünde Ne Yazıyor***>
  2.Mar.2007 Cum 16:38:41
fiogf49gjkf0d
Ebru Yazıcı.. İnleyen nağmeler...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu kelimeler sizde neyi çağrıştırıyo:)>
  2.Mar.2007 Cum 16:37:04
fiogf49gjkf0d
cumartesi: Tatil
çikolata: kızım
deniz: güneş yanığı
hip hop: saçma
ıspanak: temel reis
müzik: eğlence
özgürlük.
şart
şapka:
bere
trafik:sinir krizi
veda: üzüntü
yalan: en kötü düşman
zaman:bekleyiş
aşk: yaşanması şart
<<1...100...194195196197198199200201202203204 205206207208209210211212213214...300...400...413>>