ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
12 Mayıs 2024, Pazar 05:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

istemi1016> Forum Mesajları
    istemi1016'e ait Toplam 222 Forum Mesajı var
<<123456 78910111213141516...23>>

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >ÇÜŞŞŞ!..>
  30.Oca.2010 Cmt 12:22:04
Neşet Ertaş benim özentim ilham kaynağım.Ekolüm yani.İcrasının takipçisiyim.Biliyorumki Neşet ertaşı benim dedelerim bile tanır.Ama nil karaibrahimgil! ? 
     Bir şey söylerdim de yineden anladınız siz onu

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Burcunuzun En Sevdiğiniz Özelliği>
  30.Oca.2010 Cmt 11:54:13
Kova burcunun hayal gücü sınırsızdır.
Herşeyi bilmek isterler.Kovaları tanımlayan sözcük `Biliyorum` dur 

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Büyük Mücadele>
  27.Oca.2010 Çar 06:43:31

Ülkemizde bireysel silahlanma yüzünden ölen ve sakat kalan binlerce kurban var. Gün gectikce bu sayi artiyor. Medyada hergün bir sürü siddet haberiyle karsilasiyoruz. 16 yasinda cocuk arkadasini bogazindan bicakliyor ve bunun gibi bir sürü aci olay. Sonucta -allah korusun- bizden birinin cani yanmadikca, ocagi sönmedikce pek de önem vermiyoruz. Nasil olsa alisilmis haberler, hergün oluyor benzerleri.

Bunca olaya ragmen televizyonda alenen mafyanin vatansever gösterildigi diziler, filmler yayinlaniyor ve dünyanin rating`ini aliyor. Sinemada filmler yayinlaniyor ve yurtdisinda 16 belki de 18 yas siniri getirilen ayni filmi bizde herhangi bir kisitlama olmadan herkes izleyebiliyor.

Internet cafe`lerde 10-15 yasindaki cocuklar saatlerce vahset oyunlari oynuyorlar, arkadasini -oyunda- kafadan vurup öldürmenin rahatligiyla evlerine gidiyorlar.

Mac oluyor, Fenerbahce yeniyor ya da Galatasaray. Bir "spor" olan futbol müsabakasi sonucu 22 adamin pesinden kostugu bir top bir kaleye giriyor, ya da girmiyor. Hakemin cinsel tercihi tartisiliyor ve bitis düdügünden sonra sehir magandalari cikariyorlar tabancalari hatta tüfekleri. Ates ediyorlar havaya, o kursunun düstügü yer umurlarinda degil, önemli olan tuttuklari takimin maci kazanmis olmasi.

Sonuc olarak herkes özeniyor ates etmeye, belinde silahla gezen adam oluyor, "abi" oluyor, "baba" oluyor. Medya da atesliyor kendi silahini, olaylar daha da popülerlesiyor. Olan yüregi yanan analara oluyor. Iki gün sonra tekrar ayni bant...

MAGANDALARA VE BİREYSEL SİLAHLANMAYA ARTIK BİR SONNN...

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >:):)>
  25.Oca.2010 Pzt 13:37:54
BIKTIM BIKTIM BIKTIM
AH TIS IH TIS
MUSLUU AÇTIM TIPASINI TAKTIM
fffbd.gif
ATKIMI SATTIM
BARANIN BABASI

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Özkanım (OZKOOO) Doğum Günün Kutlu Olsun Canım..>
  25.Oca.2010 Pzt 13:17:54
ozkoo.gif

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >plaj1,2,3,4 te mobese var.>
  25.Oca.2010 Pzt 11:15:30

ne demeye çalışıyosun
darya öl...

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Donanım - Yazılım >En iyi Ücretsiz Antivirus Yazılımları>
  25.Oca.2010 Pzt 08:46:14

LaserSail resimleri

7.Ağu.2009 Cum 23:17:22

Benim antivirüslerle işim  olmaz paşa.Güvenmediğim webe girmem, bilmediğim maili açmam falan filan.Ama sen dersen ki ben her adrese girerim bana abuk sabuk mailler gelir hepsini de açarım buyur aç bakalım anti virüs mü her ne anti  ise koruyor mu

Neden kendine kısıtlama koyuyosun laser amca  anti ler zararlı yazılımları açmana izin vermez.Ayrıca virüsler her şekilde gelir ıp numarana senden habersiz gelir.Şimdi pc ni virüs taramadan geçir eminim 100 tanedir ama.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kadın Avcılığı>
  23.Oca.2010 Cmt 12:37:18

Uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucunda,kadınları etkilemenin yada onları tavlamının zor olduğu kanaatine vardım.
Kadın avcılığını iyi bir yöntemini anlatmak içi yaşadığım bir olayı anlartmak istiyorum
      Benim abim biz Adilant diye hitap ederiz.Dört kişiydik.Ben Adilant,Furkan,Ceksın ve Serdar.Kim oldukları pek önemli değil isimlerini vermem yeter sanırım. Adilant ile kardeş oluşum,benim için bir avantajdı.Hep o konudaydık.Adilantın öğrencileri gibiydik.Adilant bize her fırsatta "Duyguyu ve hissi bir şekilde yaşatmalısın"der.Sanırım kitaplardan öğrendi o,buna çapalama diyordu.
       Çapalama : NPL İle Birilerinin duygularını ve düşüncelerini,çekici jest ve mimiklerle değiştirme anlamına getirmişti.Bu onun metoduydu

Daha önce gitmediğimiz bir cafeye gittik.3 kişinin de gözü Adilant da olduğunu biliyordum.sonrasında Adilant şöyle dedi "Yaşattığın duyguyu öznelleştirmelisiniz ben buna baharatlı çapalama diyorum". Ben bunların ne olduğunu biliyorum ama uygulama yapmam biraz sıkıntılı oluyor.Ne kadar                      
   Adilantın yardımcısı olarak görünsem de bunlatı yapamadığımı diğerleri bilmiyor:)
        Tam lafını bitirdiğinde.Garson kız geldi.Ben Ceksın a gülerek göz kırptım.
Adilant kıza baktı
   -"Bunlar benim öğrencilerim"dedi."Ben onların hocasıyım"
   -"Gerçektenmi" dei kız ilgilenmiş gibi görünerek.
   -"Sana insanların istedikleri kişiyi etkilemek için zihin kontrolü kullanabileceklerini söylesem ne derdin"
   -"Hadi ordan"
   -"Evet bu doğru.Seni bu masadaki herhangi birine aşık edebilirim."
   -"Peki nasıl olucak zihin kontrolüylemi." Şüpheciydi ama merak ediyordu.
   -"Sana birşey sormama izinver.Gerçekten birinden etkilendiğinde,bunu nasıl anlarsın?Başka bir değişle içinde bunun farkına  varmanı sağlayacak ne gibi sinyaller alırsın (ve tam bu anda sesini alçaltarak ve kelimeyi yavaşça vurgulayarak) bu adamı gerçekten çekici bulduğunu?"
         Bu sorunun amacının,onun varlığında çekiciliği hissetmesi ve onun yüzünü bu duygulara özdeşleştirmesi olduğunu biliyordum.
         Biraz düşündü "hmm,sanırım karnımda komik bir his oluşur,sanki kelebekler uçuşuyormuş gibi."
         Adilant ,avuç içi yukaru gelicek şekilde kendi karnına koydu."Evet,ve bahse girerimki daha çok etkilendiğinde karnında daha çok kelebek yukarıya çıkar(Ailant elini yavaşça kalbinin üzerine yükseltti.) ta ki yüzün kızarana kadar...Şu anda olduğu gibi."
         Serdar a eğildim ve fısıldadım "Çapalama buna denir.Bir duyguyu yada hissi (çekicilik gibi) dokunmayla veya bir jestle bağdaştırmaktır.Şimdi,Adilant elini her öyle kaldırdığında kız onu çekici bulacak.
          Adilant`ın hipnotize edici fingirdek konuşmasından sonra,garson kızın gözleri donuklaştı.Adilant Onunla oynama fırsatını acımasızca değerlendirdi.Elini.asansör gibi birkaç saniyede midesinden yüzüne doğru kaldırırken,bunun her defasında kızın yüzünü kızartışınagülüyordu.Taşıdığı tabaklar unutulmu, kızın güçsüz ellerinde çok tehlikeli bi biçimde dengedeydi.
        "Erkek arkadaşınla" diye devam etti Adilant "birbirinize anında vurulmuşmuydunuz."ellerini çarptı kızı trans halinden kurtardı.
"Yoksa zmanalamı oldu"
"Aslında biz ayrıldık" dedi kız. "Zamanla oldu.Önceleri arkadaştık.
 "Sencede daha iyi değilmi,o etkileşimi birisi için anında hissetmek.
Elini tekrar asansör gibi kaldırdıikızın gözleri tekrar donuklaşmaya başladı.Kendini işaret etti.Bu da kızın o birisinin kendisi olduğunu düşünmesini sağlayacak başka bir npl numarasıydı.
"İnanız değilmi"
       "Evet"diye onayladı kız diğer masaları unutmuş bi halde tabi
       "Erkek arkadaşını sorunu neydi"
       "Hiç olgun değildi."
        Adilant fırsatı değerlendirdi .Çaka  "O zaman daha olgun erkeklerle çıkmalısın"
       "Aslında sen konuşurken bunu düşünüyordum"kıkırdadı.

Müşteriler uyuz uyuz olmuş bir şekilde bize bakıyordu.Ve garson kızın hiçbişey vermediği halde neden bu kadar uzun bi süre kaldığını merak ediyordular.
       Adilant devam etti.
"Sanırım diğer müşteriler sinirleniyor.Gitmeden önce sana birşey söylim.Neden bu güzel duyguları alıp (bir şeker poşeti alıp kızın eline tutuşturdu) bütün gün yanında taşıyabilesin diye bu şeker poşetinin içine koymuyoruz."

Kız şeker poşetini aldı.Önlüğünün içine attı hala kıpkırmızıydı.Bu arada bende Serdar a eğildim "Bu baharatlı çağalamadır.Adam gittiği zaman,bu şeker poşeti o anki yaşadığı hissi hatırlatıcak"dedim.

Cafeden ayrılırken aynı taktiği bir bakşa kızda da yaptı ve onun da numarasını aldı.Her iki kız da 25 yaşlarındaydı,Adilan henüz 22 sinde.
Yanımızdakiler şaşkına döndü. Adilan sözünü şöyle bitirdi "Evet öyle zihin kontrolü yakışıklılıktan daha önemlidir hacı "

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bir kadının suratını acayip bi hael sokmak içi>
  23.Oca.2010 Cmt 11:14:23
       Bir kadına yaklaşırken,acılardan,dertlerden ve kederden bahsedersen avcunu yalarsın.
       Eğleceli olmalısın.
Yakışıklı olup olmaman sorun değil.Etkileyebilmek önemli.Saçmalık olan şey,bir kadına "slm" diyerek yaklaşmaktır.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >***MVCC 2 - YENİDEN EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***>
  21.Oca.2010 Per 14:16:25

LioNeLMesMes

<<123456 78910111213141516...23>>