ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 11:40   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

istemi1016> Forum Mesajları
    istemi1016'e ait Toplam 222 Forum Mesajı var
<<1...56789101112131415 1617181920212223>>

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Beynimizin Yapabildikleri (parapsikoloji)>
  12.Ara.2009 Cmt 22:45:24
Ben bi kaç bişey yapabiliyorum. sizin de denemenizi isterim araştımalısınız.
İmkansızı unutmanız yeterli olucaktır saygılar...

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ruh Hastalığı>
  12.Ara.2009 Cmt 22:32:16

Bilindiği üzere ruh hastalığı çok yaygın bir hastalıktır.Bu hastalık genelde az düşünen aynı zamanda boş düşünen insanlarda görülür.Erkekte az da olsa kadın hormonu bulunur.Kadında da aynı şekilde erkek hormonu vardır.Buna benzer olarak tüm insanlarda ruh hastalığı vardır.Bazı insanlarda çok bazılarda az bulunur.Bu hastalığın fazla olduğu kişilere "Deli",orta seviyede olduğu kişilere"spastik", düşük seviyede olan kişilere ise herşeyi diyebiliriz onlar deliden de beterdir.

Hastalğın Başlıca belirtileri
*Durduk yere önemsiz kalitesi düşük tavırlar takınmak.
*Nedeni belli olmayan üzüntü.Yada zorla üzülmeye çalışmak.
*Aşırı derecede kıskançlık başlangıcı.
*Duvarlarla konuşmaya başlama.  (ileri düzeydeki hastalar)
*Başlarını belaya sokma isteğinin türemesi.
*Bazen kendi kendine konuşur,hâl hatır sorarlar.
*Tipik hareketler çıkarırlar. (el haraketleri vücut hareketleri v.b)
*Aynanın karşısına geçip kendilerini oldukça gülünç yapabilme yetenekleri olur
*Bazen nefes almayı unutup bayılırlar.
*Dünyayı kurtardıklarını zannedebilirler.
*Zekî olduklarına inanırlar

Dikkat: Hastalık ilerleme sürecinde ISIRABİLİRLER.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >uzaktaki şehir>
  12.Ara.2009 Cmt 21:25:01

Göremedim.
O güzel kanadının altınaki uçurumu,duymadım.
Günün bittiğinde geldin.
Elinde incecik bir kemik yığınıydım.
Ama olsun dediler.
Anladım kızarmış gözündeki sezgiyi.
Gözlerindeki yaş koluma değeğiyor.
İçimi çekip ağlarım ki annem aç gözlerini.
Yanlız kaldım.

Benim için boşalan terinin kokusunu bilmiyorum.
Doymadın bana annem aç gözlerini.
Biraz olsun rahatladım.
Ama hala burdasın.
Lütfen acı bana senin evladınım ben.
Kapatamıyorum kör olası gözlerimi.
Hep seni görüyorlar.
Lal olasıca dilim hep seni söylüyor
Çorakta bıraktın beni annem!

Gidiyorum.
Duaların benimle olsun.
Bellimi olur.Belki kör kurşun.
Herşeyin yücesine bıraktım ruhumu
Ahrette hesabı sorulur.
Sen unutma annem o ağlamam son olur.
Bende babamı yanlız bırakıyorum.
Onun da benim gibi masum.
Kapanıyor gözlerim.
Geliyorum...

İstemi1016

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >En karizmatik hangisi (daha çok bayan arkadaşlar)>
  12.Ara.2009 Cmt 18:47:33

·IINESSQ·

·IINESSQ· resimleri

10.Ara.2009 Per 22:45:28
ahahhahahahah ilahi hürrem:)))) neden siliyorsun yorumlarımı bu sitede düşünce ve düşünceleri dile getirme özgürlüğü yokmu yahuu:D:D:D

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Beynimizin Yapabildikleri (parapsikoloji)>
  12.Ara.2009 Cmt 17:03:29

Psişik güçlerden bahsetmiştik şimdi anlatalım.

Sadece düşünerek cisimleri havaya kaldırabiliriz.Nasılmı?
LEVİTASYON

Nina Kulagina

Levitasyon insan ya da hayvan vücudunun veya özgül ağırlık olarak havadan daha ağır nesnelerin görünür herhangi bir fiziksel etkenin yardımı olmadan havaya kaldırılması, havada asılı kalması veya havada gezinmesi fenomenlerine verilen addır. Fiziksel medyumluk deneylerinde, kimi mistiklerde, yogilerde, fakîrlerde, ve Tibet’li rahiplerde gözlemlendiği ileri sürülür. Yoga’da siddhi adı verilen psişik yetenekler arasında ancak gerçek bir yoginin gerçekleştirebileceği yeteneklerden biri olarak kabul edilir.

Parapsikoloji’de psikokinezinin bir türü olarak kabul edilen bu fenomeni Parapsikologlar, psikokinezi yeteneği güçlü medyumların deneyler sırasında eşyaları havaya kaldırabilme şeklinde gerçekleştirebildiklerini ileri sürmüşlerdir. Levitasyon fenomeni konusunda Spiritüalist literatürdeki ünlü medyum Daniel Dunglas Home, Parapsikolojik literatürdeki ünlü isimler ise, levitasyon fenomenlerini bilim insanları denetiminde gerçekleştirmiş olan Rus medyum Nina Kulagina ve Polonyalı medyum Stanislawa Tmoczyk’tir. Bu son iki medyumun başarılı levitasyon fenomenleri fotoğrafla belgelenmiştir.

LEVİTASYON ALIŞTIRMASI

Öncelikle masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun. Rahatça oturup gevşeyin. Dikkatinizi cisme yoğunlaştırın. Onun ağırlığını zihninizde hissetmeye çalışın. Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını, hafiflediğini hissederken, şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin. Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçedaha derin nefes alın ve nefesinizi verin. Her nefes alış verişinizde cismin daha da hafiflediğini hissedin. İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak. Cismin iyice hafiflediğini hissetdiğinizde, onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir verin. Eğer tam bir konsantrasyon sağlayıp yoğunluğunuzu verebildiyseniz düşünce gücünüz cismin havalanmasını sağlayacaktır. Bu alıştırlmaları sık sık tekrar edin. Sonunda cisminizin hareket etmesini sağlayacaksınız. Cismin ilk havalandığını gördüğünüzde dikkatiniz dağılabilir ve buda cisminizn düşmesine konsantrasyonunuzn bozulmasına neden olabilir. Bunun olmasını istemiyorsanız, dikkatinizin yoğunluğunu devam ettirin ve beyninizden verdiğiniz emri devamlı yineleyini dahada yükselmesini isteyin.

Levitasyon çalışmalarında konsantrasyonun önemi çok büyüktür. Bu yüzden arkadaşlar bu çalışmalara başlamadan önce konsantrasyon egzersileri yapmanızı tavsiye ederim. Belli bir düşünceyi, başka hiçbir düşünceyle kesintiye uğratmadan, en az 20 saniye boyunca tutamıyorsanız şayet, bu çalışmalara hiç başlamayın. Çünkü çok yoğun konsantrasyon sağlamadıktan sonra levitasyon işlemini gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır..

İnsan Beyni  (belgesel)               mutlaka izleyin....
Beyin Mucizesi (belgesel)

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >YAKINDAN BAKINCA ???>
  12.Ara.2009 Cmt 14:04:15

Yakından görelim

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Ahmet türk`ün oğlu ejder askere gidiyor>
  12.Ara.2009 Cmt 13:37:30

Türk’ün oğlu askere gidiyor

DTP Genel Başkanı Ahmet Türk’ün, oğlu Ejder’i bugün askere gönderiyor. Dünkü karar sonrası parti genel merkezinden eve giden Türk, bir yandan askere uğurlayacağı oğluna vakit ayırmaya çalışırken diğer taraftan kapatma kararıyla ilgili yapacağı konuşmayı kafasında toparlamaya çalıştı.

Ahmet Türk`ün bu sabah Ankara`dan askere uğurladığı belirlenen oğlu Ejder Türk`ün kısa dönem 6 ay askerlik yapacağı ve askere kabul işlemlerinin de Sakarya`daki 1. Piyade Tugay Komutanlığı`nda gerçekleştirileceği öğrenildi.

Ejder Türk`ün acemi eğitimini yine 1. Piyade Tugay Komutanlığı`na bağlı Kocaeli`nin Kandıra İlçesi`ndeki Piyade Alayı`nda yapabileceği de belirtildi.

Kürt siyasetinin en ılımlı ismi
Anayasa Mahkemesi’nin 5 yıl siyaset yasağı getirdiği Ahmet Türk, Kürt siyaseti içinde en deneyimli ve ılımlı politikacı olarak tanınıyor. 5 dönem milletvekilliği yapan Türk, izlediği barışçı politikalarıyla öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Anayasa Mahkemesi’nce siyasi yasak getirilen Aysel Tuğluk, “şahin” politikasıyla tanındı.1965’te Elazığ’da dünyaya gelen Tuğluk, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.  Bir dönem Abdullah  Öcalan’ın avukatlığını da yaptı.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Bordo Bereliler>
  12.Ara.2009 Cmt 13:01:34

1998 Nisan ayında Hain PKK`nın önemli kişilerinden Şemdin Sakıkı,Irakın derinliklerindeki Dohuktan çok başarılı bir operasyonla ele geçirip TÜRKİYE`ye getirmişlerdir.Operasyon 2 adet Black Hawk helikopterleriyle yapılmıştır.BU operasyon Bordo Berelilerin ne kadar bir elit birlik olduğunu göstermiştir.
- Bordo bereliler ve kullandıkları çok özel bir silah hakkında
ÖZELLİKLERİ
1-Subay ve Astsubaylardan oluşuyor.
2-üç-üçbuçuk yıl eğitim alıyorlar.
3-Gönüllülük esasına göre seçiliyorlarr.
4-Yurt içinde 72 haftalık temel nitelikli kursları var.
5-Daha sonra ihtisas alanına göre 10-52 hafta arasında değişen yurt içi ve yurt dışı ihtisas eğitimleri var.

A- YURT İÇİ TEMEL KURSLARI
-Muharebe temel eğitimi
-Göğüs göğüse muharebe
-Uzak mesafeli keşif devriye
-Sızma
-teşhis ve tanıma
-Hayatı idame
-kaçma kurtulma
-Hedef atrifi,Ateş tanzimi
-Psikolojik Harekat
-Tahrip
-Paraşüt
-Kurbağa adam
-Gayri nizami savaş
-Özel harekat türleri.konularında eğitilirler.

B-İHTİSAS KURSLARI
-yer ekip komutanlığı
-tahrip teknikleri.mayın ve bubi tuzakları
-İlk yardım
-Cerrahi müdahale teknikleri
-Mühimmat imha
-Hafif ve ağır silah uzmanlığı
-İstihbarat uzmanlığı
-Muhabere kursları
-psikolojik harekat kursları

C-YURT DIŞI KURSLARI
-Ranger
-Hava İndirme
-Sivil İşler
-Halkla İlişkiler
-Hayatı İdame
-Psikolojik harekat

Tümü iyi paraşütçüdür.Çeşitli yabancı dilleri iyi bilirler.

"ONLAR İSİMSİZ KAHRAMANDIRLAR"

bordobereli8be9.jpg

Bordo Berelilerin Görevleri : Düşman hatlarının arkasına sızmak, istihbarat toplamak, uçak ve topçu için hedef tarif etmek, taktik ve akın pusular uygulamak, düşmanın stretejik hedeflerini imha etmek, düşman işgalinde kalmış bölgelerde direniş harekatını başlatmak ve sürdürülmesini sağlamak.

Bordo Bereli Nasıl Olunur? Kimler Bordo Bereli Olabilir?

Öncelikle özel kuvvetler mensuplarının, Subay-Astsubay lar arasından seçildiklerini hatırlatalım (fakat yakın zamanda Uz.çvş’ larında özel kuvvetlere alınacağıda gündemdeydi).

Özel Kuvvetlerde görev yapabilmenin ilk koşulu gönüllü olmaktır. Gönüllü personelde temiz bir geçmiş, çalışkanlık, istek, güç koşullarda görev yapabilme yeteneği ve fiziki yeterlilik gibi özellikler aranır.

Tam teşekküllü bir hastaneden : Komando olabilir, paraşütle atlayabilir, kurbağa adam olabilir raporunu getiren gönüllü, mülakat ve birtakım testlere tabi olur. Gerekli şartlara uygun personel, yaklaşık 1,5 yıllık temel eğitim alır.

Bordo Berelilerde Temel Eğitim : Komando özel harekatı, paraşüt, kurba adam, güç koşullarda hayatı idame kurslarından oluşur. Bu kursların hepsinde atış ve fizik yetenek esas alınır.

Eğitim sırasında personelin, fiziki ve p***olojik dayanma gücü zorlanır, personel özel kuvvetrlerden atılmak istenir ve değim yerindeyse kapıdan atılan personel bacadan girmeye çalışır. Bu eğitimlerin ardından, yaklaşık bir yıl sürecek ihtisas, bir yıllıkta yabancı dil kursu verilir. Personel bütün bu eğitimlerde başarılı olabilirse, Özel Kuvvetler bünyesine kabul edilir ve Bordo Bere takma onurunu elde eder.

Özel Kuvvet Birlikleri, aldıkları özel eğitim sayesinde uçağın, tankın ve topun yetersiz kaldığı dağlık arazi koşullarında düşmanla, kedinin fareyle oynadığı gibi oynayabilir onlara büyük zahiyatlar verdirebilirler. Bu son derece seçkin, son derece özel askerlerin her biri isimsiz birer kahramanlardır. Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı, alanında Dünyanın en seçkin birliklerinden biri, tartışmasız en tecrübeli olanıdır.

Dünya Barışı’ nın sağlanmasında ve daha iyi ve daha adil bir dünya düzeni için onlara daha çok iş düşecektir.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >`KAN UYKUSU`>
  12.Ara.2009 Cmt 12:43:00
Bir insanın ölümleri görüp artık taşlaşmasımı desem.Aslan gibi mücadele edip taş kesilmesi mi desem bilmiyorum
       Osman Pamukoğlu  (Eemek. Kurmay Albay)  ben bu adamın arkasında ölmeye giderim arkadaşlar hiç umrumda değil.Yaptıklarını ve pkk ya verdiği zaiyatı nasıl anlatıyor
Burdan   izleyebilirsiniz..

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Donanım - Yazılım >Visual basic (pc programcılığı için)>
  11.Ara.2009 Cum 19:54:49

Visual basic,Quik basic den sonra en basit programlama dilidir.
Kendi bilgilerime dayanarak size bişeyler göstermeye çalışacağım...

Başlayalım
adszbvf.jpg

jhjgh.jpg

yrthfghf.jpg

yrthfghf.jpg

jghjghjgj.jpg

Arkadaşlar şimdi  kendi projenizi yapın hayal gücünüzü kullanın.
ben böyle bişey yaptım...
jghjdsfgyl.jpg

Şimdilik bu kadar daha kodları vericem.
Yoruldum devamı gelicek

Arkadaşlar visual basic bilen varsa destek verebilir mutlu olurum

Not: Resimleri net göremiyorsanız pc nize kopyalayın

<<1...56789101112131415 1617181920212223>>