ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:43   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

istemi1016> Forum Mesajları
    istemi1016'e ait Toplam 222 Forum Mesajı var
<<12345678 9101112131415161718...23>>

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Benzemez kimse sana>
  8.Oca.2010 Cum 16:08:47

Benzemez kimse sana
Tavrına hayran olayım
Bakışından süzülen
İşvene kurban olayım
Lütfüne ermek için
Söyle perişan olayım
Bakışından süzülen
İişvene kurban olayım

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Sigaraya büyük zam>
  8.Oca.2010 Cum 05:40:24
   Birkaç tanesinin fiyatlarını düşürdüler ama benimkinin fiyatını düşürmemişler kör olasıcalar.Ben tütün mü sarıcam şimdi  beolum

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Hangisi Daha Güzel...>
  7.Oca.2010 Per 17:41:26

Yüzüklerin Efendisinin Elf Prensesi varsa

ccnin de elf prensesi var icabında

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Metodik Kelimesini Kullanan Gizemli Kişilik ?>
  6.Oca.2010 Çar 06:18:47

Chatcity`nin metodik bilişim sistemlerinin bir kolu olduğunu hepimiz biliyoruz.Peki ne anlama geliyor metodik. 
       Yaratıcılık her zaman belli olur.Bir yöneticinin başarısı belki isminden bile belli olabilir.
        Metodik;  YÖNTEMLİ -belli bir yönteme göre yapılan- anlamına gelir.
Kökeni Fransa olan bu kelimeyi kullanan kişinin kullandığı yere göre nasıl bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum.Öncelikle kültürden söz etmek istiyorum.Metodik kelimesini daha önce duymamış olabiliriz.Duymamış olduğumuz bu kelimeyi tam yerine oturtarak kullanmak.Tamamen ilham işi olduğunu düşünüyorum.
        Bir sanal alem ve -belli bir yönteme göre yapılan-
bu iki cümleyi yanyana koyduğumuz zaman aklıma büyük bir mantık geliyor ki -herhangi bir bilgisayar programlama dili bilen insan olağan üstü bir şekilde mantıklı olur- bu tür  insanlar çoğu şeyi hadebilecek insanlardır.
        İyi niyet huzuru oluşturur,huzur olunca ilham yağmur gibi yağar.Chatcity den hiç bahsetmiyorum bile o başlı başına bir başarı örneği olarak düşünüyorum.
Eğer ki cc nin kazançlarını -yanlış kazanç- olarak gören insanlar varsa kuşkulanmasınlar.Çünkü yanlış yada ters olan bireşy yok.
       Alan râzı satan râzı...
İnanın ne anlama geldiğini bilmeselerde hayatımda Metodik lafını her fırsatta kullanıyorum.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >(3D) 3 Boyutlu DÖVMELER>
  6.Oca.2010 Çar 01:31:18
O kadar da para . Büyük para kaldırıyorlar

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >(3D) 3 Boyutlu DÖVMELER>
  6.Oca.2010 Çar 01:06:02

İnsan görünce gerçek zannediyo

Gölgesine varana kadar yapmışlar

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Samsun sigarası (ŞART)>
  5.Oca.2010 Sal 03:39:09
      Bu büyük zamdan sonra galiba samsun içicez

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Sigaraya büyük zam>
  5.Oca.2010 Sal 01:38:59
           Biliyoruz ki Sigaraya %25 oranında zam yapıldı.En yüksek sigara fiyatı 7.50 tl oldu.Ama çaresiz değiliz.
Tütün var.
Sigara zammı direk aklıma tütünü getirdi.Eğer İran tütünü alırsanız  daha iyi olur.Çünkü çok daha etkili ve hafiftir.

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Gençlerin beyni hızla yıkanıyor.>
  5.Oca.2010 Sal 01:25:00

zZkUmArBaZz·

·zZkUmArBaZz· resimleri

4.Oca.2010 Pzt 14:38:06

Gençliğe hitabenin Türk olmanın onuru veya gururunu farketmekle ne alakası var? Neresinden bunu hatırlamalı insanlar? Senin tabirinle "islamcılar"a kızmışsın ama onlara karşılık vermek yerine gençliğe hitabenin arkasına gizlenmişsin

Nasıl bir karşılık istiyorsun? Hitabeden başka neyin arkasına gizlenebilirim?...
Tarikat cemiyetlerinde neler olduğunu biliyormusun ki?Sohbet saatlerinde nelerin konuşulduğunu,orada kalan gençlerin anlatılan saçmalıkları nasıl pür dikkat dinlediğini biliyormusun?
         Gençler,kitaplardan okuyup Atatürk`ü tanımak yerine.Neden tarikatların saçmalıklarını dinliyorlar?Zoruma giden mevzu bu.Atatürk`ün bağıra bağıra söylediği Türk genci nerede.Kurtuluş muharebesinden sonra Türkiye nüfusunun 15000 olduğunu bilmiyorlarmı?Yada o kadar kanların döküldüğü Kurtuluş Savaşını bilmiyorlarmı?
          Tarikattaki gençlerin Kurtuluş savaşındaki şehitleri nasıl algıladığı hakkında belki hiçbir fikrin yok.Onlar hala Osmanlı devleti zihniyle yaşıyolar.Osmanlı devletinin Türkiye Cumhuriyeti olmasını kaldıramıyorlar.
          Arkadaşlar bırakın.Değişim tek bir bireyden başlar.Tarikat lar hiç değişmedi.Dünya savaşları oldu Dünya değişti ama tarikatçılar Dinini yaşamak yerine devletin eline,ayağına dolaşmaya devam ediyor... 

istemi1016

istemi1016 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Gençlerin beyni hızla yıkanıyor.>
  4.Oca.2010 Pzt 06:27:31
       İslamcılar .Müslümanım değil de İslamcıyım  diyenler.Beni yanlış anlamayın.Ben müslümanım namazımı kılıyorum.Sözüm Müslüman olmayan İslamcılara. Onlar ki  islam dinini tamamen siyasete döküp, Atatürk`ü dinsizlik le suçlayanlar.Kafalarından hikayeler uydurup Gençlerin beynini yıkıyorlar.

Geçende uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla oturduk.Laf lafı açtı Ve Atatürk`e kadar geldi. Atatürk ismi geçtiği an akan sular durulur. 
Arkadaşımın tarikat yurduna gittiğini bilmiyordum.
       Atatürk hakkında söyledikleri o kadar sinirime dokundu ki onu oracıkta boğmak istedim.Anladım ki "Ben islamcıyım" diyenler en büyük yobaz dır.

Türk milleti çalışkan da değil,zeki de değil Türk milleti çalışkan olsa açlık
hat safada olmazdı.Zeki olsa Atatürk kötü bir şekilde anılmazdı.Ayrıca Türk milleti zeki ve çalışkan olsaydı Atatürk üstüne basa basa "Türk milleti zekîdir.Türk milleti çalışkandır." demezdi.

Siz  Türk olmanın onurunu ve gururunu bilmeyen gençler tekrar hatırırlatıyorum İyi okuyun
                                                 ↓↓↓↓↓↓↓↓

<<12345678 9101112131415161718...23>>