ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 18:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prensess344> Forum Mesajları
    prensess344'e ait Toplam 237 Forum Mesajı var
<<1...7891011121314151617 18192021222324>>

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >ATIN ŞU MİSKİNLİĞİ ÜZERİNİZDEN :(((>
  19.May.2008 Pzt 18:24:42
fiogf49gjkf0d

Nette forumlar içerisinde şöyle bir dolaşırken bu yorumu gördüm...Etkilenmedim desem yalan olur doğrusu ..... Bi yere kadar hak vermemek elde deil diyerek szle de paylaşmak istedim...Bakalım sizim yorumlarınız ve eklemeleriniz neler olacak bu yazı ve yorum hakkında....

Şöyle bir siteleri dolaşayım dedim de dediğime pişman oldum. Gördüğüm manzara içler acısı, herkes kendi derdinde, herkes üç kuruş daha fazla kazanma peşinde.Vatan millet şeref kimin umurunda,şu anda bile sizler için savaşıp ölenler varken sizler tablolar,rakamlar içinde kaybolup gidiyorsunuz, görmüyormusunuz modern çağ denilen şeyin yeni derebeyliklerinin (uluslararası şirketlerin) satranç tahtasında piyon gibi oynanıp yokoluyorsunuz, ve bunu gayet haklı görüyor,buna yaşam kavgası diyorsunuz. Artık yediğiniz ekmek eskisi gibi doyurmuyor,içtiğiniz su susuzluğunuzu gidermiyor,aldığınız terfiler sizi tatmin etmiyor,çünkü her yükselişinizle belki de onlarcasını ezdiğinizi biliyorsunuz. Vitrinlerde size sunulanlar gibi, onların tasarladıkları şekilde yaşıyor, onların istediği gibi harcıyor,ve yeşilken,daha da yeşerecekken sonbahar yaprakları gibi soluyor,kuruyor,yere sessizce düşüp paramparça oluyorsunuz,ve yokoluşunuzdan kimsenin haberi olmuyor,çünkü arkada kendi isteğiyle sömürülecek onlarcası var.Bir milletin böylesine sömürülmeye istekli olması utanılacak birşeydir. Peki suçlu kim?Devlet mi? Sağ mı, sol mu, yukarısı mı aşağısı mı? Eğer suçluyu arıyorsanız biraz da aynaya bakmanızı öneririm. Tatlı renklerin,vitrinlerdeki ucuzluk tabelalarının, cafe disko ortamlarının veya her türlü yabancı renklerin verdiği geçici hazlar içinde aslında uykuya daldık,ve yüzyıllar önceden kazdıkları mezarlara bizleri biz uykudayken koydylar,şimdi de ölü toprağı serperek üzerimize, Türk adını sonsuzluğa gömmek istiyorlar. Tamam,devlet suçlu,yapılanlar vatanı yabancıya satmaktan, milletin ekonomik kalelerinin içine yabancıların askerlerini yerleştirmekten başka birşey değil,peki ya bunu yapanları %50 çoğunlukla tekrar iktidara getirenlerin hiç mi suçu yok? Montaigne "geleceğimi, hayatımı akılsız bir sürünün oyuna mı bırakacağım" derken haklımıydı acaba? Yoksa Atatürk, Türk milletine kaldırabileceğinin çok üstünde bir armağan mı bahşetti? Uyanın kardeşlerim, Türk milleti üç kuruş paraya, tencereye tavaya, birkaç adinin vereceği uyduruktan yalandan umutlara muhtaç değildir. İşsizlik, sizleri köleleştirmek için kullanılan bir silahtır.Bu sorun birkaç haftada halledilebilir,fakat kapitalist afyon damarlarımıza işlendikçe bu sorun asla yokolmayacaktır. Güneydoğuda askerler ölmeye devam edeceklerdir. Oysa ki biz bir milletiz, Atatürkçülük birlik ve beraberliktir,zorlukları birkilte aşmaktır,aramıza karışan iğrenç yaratıkları,kültür bozucuları defetmeliyiz,bu toprakları bir cennete çevirmeliyiz, tek ihtiyacımız olan şey kafamızı kaldırıp şöyle bir olana bitene bakmak.Eminim benim gördüklerimi gördüğünüzde bana hak vereceksiniz, birşeyler yapmak için yerinizde duramayacaksınız, işte o zaman tekrar Türk ün zamanı geliyor demektir, millet olmanın verdiği hazzı,birlik ve beraberliğin,birbirine bağlılığın size vereceği güveni ve huzuru hiçbir maaş,makam veya statü,veya araba,pahalı kıyafetler size veremeyecektir.Sözüme güvenin ve mutlaka bana cevap yazın. Bir kere kılıcımızla yokolmanın eşiğinden döndük, fakat bu sefer durum daha kötü,çünkü düşman bize kılıcıyla değil, elinde güllerle yaklaşıyor,kılıcı arkasına sakladığı elinde,ve derin uykuya dalmamızı bekliyor...(K.Irak,Pkk,Özelleştirme,İşsizzik,Kıbrıs,AB,Fırat ve Dicle nın Suyu,Ermeni soykırımı............................)
Allah millletimizi korusun!

kiz.gif

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Senden sonra kim yazar?>
  17.May.2008 Cmt 21:52:37
fiogf49gjkf0d

Benden sonra forumun en akıllısı yazar.......(Bakalım bu fırsatı kim kullanıcak.....)

kiz.gif

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Protesto/Takdir Ediyorum Köşesi>
  17.May.2008 Cmt 21:45:24
fiogf49gjkf0d
Farklı fikirleri olup, fikirlerinin zıddını savunan kişilerle düşüncelerini saygı ve adap çerçevesinde paylaşabilen, derdini edeple anlatabilen üyelerimizi takdir ediyorum....BRAVO....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Protesto/Takdir Ediyorum Köşesi>
  17.May.2008 Cmt 21:43:09
fiogf49gjkf0d
Rahatsız olduğunuz her konuda protestonuzu veya beğendiğiniz her konuda takdirinizi paylaşın bu köşede arkadaşlar.....Bu köşe hepimmizin köşesi....Mikrofon sizde....Dökün içinizi......

kiz.gif

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >DÜGÜNE İKİ GÜN KALDI VE EŞİNİZİN HRİSTİYAN OLDUĞUNU ÖGRENDİNİZ.. ŞOKTASINIZ... NAPICAKSINIZ ŞİMDİ...>
  17.May.2008 Cmt 21:40:26
fiogf49gjkf0d
Hiç düşünmeden nişanı atardım valla...

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Üstün araştırmacılığımızla sevginetix nikli üyemizin lise yazılısı bulundu.....>
  17.May.2008 Cmt 21:19:31
fiogf49gjkf0d
sevginetix :

Yuh nerden buldunuz bunu???

(2002-2003 değil, 2001-2002 olacaktı... Yoksa sınıfta kaldığım bir sonraki senenin yazılısı mıydı bu)

Okul müdürün elimize tutuşturdu..... "o haylaza deyin ben halâ o kerataya kızgınım.....O anlar" dedi.....Sence neden.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Jiséll in Doğum Günü>
  17.May.2008 Cmt 08:56:04
fiogf49gjkf0d
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!...Daha nice 365 lere inş....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Üstün araştırmacılığımızla sevginetix nikli üyemizin lise yazılısı bulundu.....>
  16.May.2008 Cum 22:01:52
fiogf49gjkf0d

Evet yanlış okumadınız...Sevgin in lise yazılısına ulastık yazılı biraz dökülmüs halde idi ben de size tarayıcıdan taratıp word a aktardıktan sonra log alıp verdim.......Bu üstün hizmet siz değerli cc dedikodu okurlarına......

ŞOK HABER in ayrıntılı belgeleri işte...

Buyurun....

img119/9797/68642414db2.jpg

img119/8084/33000413ex6.jpg

img180/4513/53104935ka1.jpg

img369/2359/92666707ll8.jpg

SEVGİN nie notlar bu kadarcıkk.....

O zamanlar tabi şimdiki gibi kızlar seni hiç rahat bırakmıodu demi....Ondan çalışamıodun herhal...

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >aşk>
  16.May.2008 Cum 21:08:59
fiogf49gjkf0d
Kalbim söyle ne oldu bize
nasıl ihanet ettik sözümüze
ah kalbim sevme iyi gelmez
bize biraz çeksek bile çıkarızbiz düze
onu bir daha görmeyi inan istemezsin
sana da acı verir bu son halleri
bilirim sende benim kadar kolay silemezsin
ama şimdi başka renkte bakıyor gözlerin

Ellerine sağlık

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >***Chatcity yeni tipleri:))))***>
  16.May.2008 Cum 18:00:07
fiogf49gjkf0d

Bu tipler tam benlik valla..... ellerine sağlık....

Beni gülmekten yerlere yatıran tip ise buydu........

<<1...7891011121314151617 18192021222324>>