ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 09:31   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prensess344> Forum Mesajları
    prensess344'e ait Toplam 237 Forum Mesajı var
<<1234567 891011121314151617...24>>

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >gerçekleri zamanla görecekler!! görenler teminatı işte!!>
  2.Haz.2008 Pzt 17:23:51
fiogf49gjkf0d
Cumhuriyet le yaşıt olan Mehmet Feyyat, tüm askeri müdahalelere tanıklık etmiş bir isim. Şimdiki birçok gelişmeyi de darbe heveslilerinin gayreti olarak görüyor. 27 Mayıs ta üniversitelerde görev yapan ilim adamlarına büyük önem verildiğini hatırlatan Mehmet Feyyat, şunları kaydediyor: "Askeri yanlışa yönlendiren üniversitelerdir. Üniversiteler ve savcılar, o dönemde demokratik tavır koymuş olsalardı 1960 darbesi olmazdı. Darbecilerin akıl hocaları savcılar, bazı köşe yazarları, medya ve üst kademe üniversite hocalarıdır. Asker kendi alanında oldukça cesurdur. Askerde siyaset cesareti yoktur. Kendi görevinde başarısız olanlar fitne çıkartıyor."

Bazı askerlerin emekli olduktan sonra konuşmalarına da tepki gösteren Feyyat, bunların orduya zarar verdiklerini belirtiyor. Emekli askerlerin görevi bittikten sonra normal bir vatandaş olduğunun altını çizen Mehmet Feyyat, ordunun son dönemde aldığı kararlarla açıklamaların önüne geçtiğini kaydediyor. Feyyat, bu konuda ilginç bir tespitte bulunuyor: "Konuşanların çoğu da kılıbık. Emekli olduktan sonra evde duramıyorlar eşlerinin korkusundan. Ondan sonra orada burada konuşuyorlar ya da başka işlerin içine giriyorlar. Emekli olmuşsun, maaşın var, evin var, işine baksana. Torunlarınla ilgilen, sev, onların altını değiştir."

Eski savcı, meslektaşlarının hükümete ve demokrasiye karşı sert tutumlarına rağmen, demokrasiye yönelik müdahalelere karşı sessizliklerini de eleştiriyor: "İşte asıl şeytanlık burada. Kendi işini yapmıyor. Siyasetle uğraşıyor. Darbe suç değil mi? Darbecilerle neden ilgilenmiyorlar?" CHP li eski senatör Mehmet Feyyat, yurtdışındaki Türk okullarını övdü. Feyyat, söz konusu okulların eğitimde çok ileri olduklarını, gericilikle hiçbir ilgilerinin olmadığını vurguluyor. Özellikle müspet ilimlerle dini ilimlerin birleştirilerek verilmesinin önemli olduğuna dikkat çekiyor. Yetişen öğrenciler arasında gerici hiçbir kimsenin olmadığının altını çizen CHP li eski senatör, şu değerlendirmeyi yapıyor:

"Asıl Atatürkçülük ilerici olmaktır, modern olmaktır. Atatürkçülük sözle olmaz, çalışmayla ve fiille olur. Asıl Atatürkçüler benim babam, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik in ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya nın babasıdır. Kendileri Nakşi olmalarına rağmen oğullarını Atatürk ün kurduğu eğitim yuvalarına gönderdiler. Şimdi Atatürkçüyüz diyenler Atatürkçülük yapmıyor. Bunlar Atatürk ü putlaştırıyor. Atatürk bile, şimdi olsa bunlardan rahatsız olurdu. Atatürkçü olacaksan ilerici olacaksın. Türkiye de asıl Atatürkçüler varsa Fethullah Gülen in okullarıdır. Çünkü dini bir eğitim vermeden modern ilimleri öğrencilere aşılıyorlar. Asıl Atatürkçüler onlardır."

BRAVO GERÇEKTEN.....Takdir ettim doğrusu sayın Mehmet Feyyat beyefendiyi ve bakış açısındaki berraklığı.....Demek ki aklı başa GERÇEKTEN yaş getiriyormuş....

Bizim bazı güzel vasıflarımızı kaybetme nedenlerimizden biri de eski KÂSİF niteliklerimizin "UYU UYU YAT YAT YAT UYU" vs. telkinleriyle köreltilmesidir düşüncesindeyim....LÜTFEN ARTIK UYANIN....ÇOKTAANNN SABAH OLDUU DA AKŞAM OLUYOR.... Herşey vakti zamanında tadında güzel.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >bir rezillik daha:)) gün geçmiyorki olmasın zaten :))))>
  2.Haz.2008 Pzt 17:11:38
fiogf49gjkf0d

Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Kimsenin ilimizi ve Sapanca yı farklı göstermeye hakkı yoktur dedi. Atak, Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonası nın ikinci günü akşamı yaşanan olaylarla ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

.....Usulsüz bir şekilde park parası istenmesi nedeniyle tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle karşılıklı darp vakası olmuş. Olay tamamen usulsüz park parası istenmesinden kaynaklanan bir olaydır. Bunu başka yöne çekmek, ilimizi farklı göstermek mümkün değildir........

"Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az" misali olayı ve çarpıtma niyetlerinin boşa olduğunu birkaç kelimeyle (kırmızı kelimelerle)özetlemiş sayın Sakarya Valisi Hüseyin Atak. Burada bize susmak ve izlemek düşer 

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Nice Mutlu Yıllara ccbLuEwaYscc>
  27.May.2008 Sal 01:10:02
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ccbLuEwAyscc hayattan istediklerini Allah sana hep hayırlı bir şekilde verir inş....Hayatın güzelliklerini inş hep yerinde, zamanında ve kıvamında yaşarsın inş....Doğum günün kötü olan herşeyi sana yabancı kılar inş...Kutlarım....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >***prensess344 Doğum günün kutlu olsun***>
  27.May.2008 Sal 01:01:59
fiogf49gjkf0d

·AltinDisliHayriye· canısı çok teşekkür ederim gerçekten....Ellerine parmaklarına sağlık bitanem...

Melissa606 yazmıs olduğun iyi dilekler için ve kutlama için teşekkürler....(İlk kutlayanlar arasında olmanı dilerdim )

·keremcem46· iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.....

wiyerriy online olunca beni bul....

yusufT1907 ince ve zarif tebriğiniz için çok teşekkür ederim....

niLay1907 bebeiimmmmm balımmmmm......Biriciğimmmm........O parmakların dert görmz inş hiç.....

Sizlerin kalbinde gerçek bir yer edinmek benim için çok büyük bir başarı inanın....İnş bunu başarmısımdır.....Sizler benim için önemlisiniz bunu hiç unutmayın....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Din ve insan>
  25.May.2008 Pzr 21:07:29
fiogf49gjkf0d
·wsirine· :

Ellerimizin çizgiler..

Süper bir tesbit gerçektende.... 

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >***prensess344 Doğum günün kutlu olsun***>
  25.May.2008 Pzr 21:03:50
fiogf49gjkf0d

·BohemianRhapsody· içten dilediğini hissettiğim dileklerin için çok teşekkür ederim ....

·wsirine· bebikommm sirineemmmm.......Peşimi bırakmayan güzelliklerin bin katı senin hayatını süslesin inş.....

·akira1905· pırlanta kalpli arkadaşım benim.....Teşekkür ederim o değerli kalbindeki benim dostane yerim için.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

25.May.2008 Pzr 19:42:24
fiogf49gjkf0d

wiyerriy bir hafta sonra sana güzel bir jadılık sürprizim olacak(sakın gözüme gözükme...)....

damla250 bidenemmmm......Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için....

Nefertiti585 bebeimmmmmmm....forumumuzun kraliçesi.....Prensesin seni çok sevio.....

manolya41 canım yaww resim çok hoşş...BAyıldım..Ellerine sağlık.....

·LastNur· nurum balım canım saolasın bebişkom....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Mor ve Ötesi Finalde :)>
  25.May.2008 Pzr 13:39:46
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

İŞTE TÜRKİYE`YE OY VEREN ÜLKELER

İngiltere: 8 puan
Makedonya: 7 puan
Ukrayna: 4 puan
Almanya:
10 puan
Bosna Hersek: 8 puan
Arnavutluk: 10 puan
Belçika: 10 puan
San Marino: 4 puan
Bulgaristan: 5 puan
Fransa:
10 puan
Romanya:
8 puan
Norveç:
2 puan
Macaristan:
5 puan
Hollanda:
10 puan
İsviçre:
6 puan
Azerbaycan:
12 puan
Finlandiya:
4 puan
Belarus:
3 puan
Rusya:
2 puan
Gürcistan: 6 puan
Danimarka:
 4 puan

TÜRKİYE`YE PUAN VERMEYEN ÜLKELER;
Yunanistan, Estonya, Letonya, Sırbistan, İsrail, Kıbrıs, Moldova,
İzlanda,
Portekiz, Andorya, Polonya, Slovenya, Ermenistan,
Çek Cumhuriyeti,
İspanya, Malta, İrlanda, Hırvatistan,
İsveç,
Litvanya, Karadağ.

TÜRKİYE 12 PUANI KİME VERDİ?

Türkiye ise en yüksek üç oyunu şu ülkelere dağıttı;
12 puan...........Azerbaycan
10 puan...........Ermenistan
8 puan.............Ukrayna

Türkiye hiç oy vermeyen Yunanistan`a ise bizden 7 puan gitti.
Aynı şekilde 8 puan verdiğimiz Ermenistan dan hiç puan alamadık

Daha bizim milletimiz akıllanamaz bu bilinçle ......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

25.May.2008 Pzr 13:20:48
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
youkamil immm canım kardeşim benim...Saolasın canısı...Hep beraber nice senelere inş...

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Turban ve Turkiye>
  25.May.2008 Pzr 11:33:30
fiogf49gjkf0d
vogen :
HurremSuItaan :
vogen :

20 yaşımdayım, 40 senedir duyduğum bir laf vardır "eller aya, biz yaya" 90 sene sonra yine duyacağım sanırsam. Sizce sebebi ne? Haberleşme uydularımızın Fransız lar tarfından yapıldığını düşünürseniz!

Vogen, 20 yaşında mısın?  Ve 40 senedir bir laf duyuyorsun... Bu cümleyi nasıl kurdun şekerim? Hangi şaşkın anına denk geldi?

Canım cım, erken atlamışsın, anlayana babında yazmıştım. Bak devamında 90 sene sonra da duyacağım yazıyor.

40-20= 20, 20+90= 110, 110+40= 500, yani 500 sene sonra bile "eller aya, biz yaya" lafı yurdum insanı tarafından söyleniyor olacak. Çaktın köfteyi?

SAÇMALAMIŞSIN....

<<1234567 891011121314151617...24>>