ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 10:54   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prensess344> Forum Mesajları
    prensess344'e ait Toplam 237 Forum Mesajı var
<<12345678910 11121314151617181920...24>>

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bilimin Geldiği Son Nokta>
  24.May.2008 Cmt 22:03:37
fiogf49gjkf0d
Yazık yaww emeğe yinede öyle demeyin.....Bence onu bulup orada paylaşmak bile emek diye düşünüyorum ve paylaşımı tarafsız bir şekilde ve  ilgiyle okudum....İlgimi de çekti....Teşekkürler paylaşanın emeğine sağlık....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Hayatının Anlamı Senin Bakışlarında Gizli !>
  24.May.2008 Cmt 21:11:50
fiogf49gjkf0d

.....Hayat senin bakışınla anlam kazanır ya sadece bir noktayı görürsün hayatın akıp gider sen farkına varmazsın..Ya da görebileceğin tüm güzelliklerin tam ortasında hayatı yasarşın akıp giden zamanın anlam kazanır....

Çok güzel bir söz söylemiş sonunda....Eeee büyüklerimiz ne derse bir hikmeti vardır değil mi.......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Osmanlı nın Hediyeleri İlk Kez Sergileniyor>
  24.May.2008 Cmt 21:06:58
fiogf49gjkf0d

Bu iki hediye gerçekten dikkat çekici bir güzellikte.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >BAYIR GÜLÜ (DERLEME)>
  24.May.2008 Cmt 20:56:15
fiogf49gjkf0d

Jelin :

BAYILDIMMMM BUNA VALLLAa.......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Turban ve Turkiye>
  24.May.2008 Cmt 20:52:03
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Konu turban wierry

basortusu, cene altindan baglanir.

Yahu ikisinin de amacı saçlarını harama karşı korumak....Örtünme tarzının bir önemi varmı bilemiyorum.....Hem bazı erkekler neden bu konuda kızlarımızın örtünmeler,ni sevimsiz karşılıyor anlayamıyorum...İki tel saç, iki baldır bacak, kol kalça göremeyecekleri içinmi bu ....Ne yobazca bir düşünce bu eğer amaç buysa.....Hem ülkemizin YÖNETİM ŞEKLİ ne kimse şöyle olsun demiyor......Kılık kıyafetle yönetimin bir alakası da olmamalı bence...u kadar dar kafalı olmayalım....4 köşeli bez (başörtüsü"bağlama tarzı öneli deil") bu ülkenin yönetimini ele geçirecek tipte büyütülecek bir konu deil...GENİŞ DÜŞÜNÜN LÜTFEN AZICIK.....GÖZLÜKLERİ ÇIKARIN.....Dünyanın heryerinde bu olay serbest.....Laik olan tüm devletlerde de....Çünk onlar bu olayı çözebilmişler....Bizim ülkedeki bu dar zihniyeti yenebilmişler.....BRAVO O ÜLKELERE....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >İnsan Olmak Zor...>
  24.May.2008 Cmt 20:44:51
fiogf49gjkf0d

İnsan biraz çocuk olmalı, bir balon gördüğünde istiyorum diye tutturup ağlayabilmeli.. İnsanın bir annesi olmalı, eteğini çekiştireceği..İnsan yolda yürürken birazda etrafına bakmalı, değişik hayatları görmek için..İnsan gecenin bir vakti yatağından fırlayıp, seni seviyorum diye bağırmalı..İnsan sabah uyandığında yatağının baş ucunda bir gül ile bir not bulunmalı, uyandırmaya kıyamadım ..İnsan heyecan duymalı, yeni günün getirdiği ışıklar için..İnsan sinirlenmeli, kavga etmeli inandığı değerler için..İnsan arada aşık olmalı, sonunda acı olduğunu bilerek..İnsan bazen de sarhoş olmalı, bir türkü tutturup sokakları arşınlamalı..İnsan anlamsızca beklemeli telefon çalmasını, belki arayan o dur diye..İnsan efkarlanmalı tabii biraz da; belki hiç olmayacak şeylere sırf efkar olsun diye..İnsan ara ara kocaman olmalı, dünyalar kadar; herkesi kucaklamalı..İnsan bazen kendi olmalı, bazen herkesten bir parça..İnsan bazen de aptal olmalı, inanmak istediği şeylere inanmalı..İnsan gerçek olmalı, rüya görebilmek için..İnsan ölmeli zamanı gelince..İnsan olmak zor...........

Ama yine de Güzel şey insan olmak!

Düşünebilmek ,sevebilmek,gülebilmek,ağlayabilmek,üretebilmek,ya şatabilmek yaşam bağışlanmış her bir zerreyi ,
İnsan eliyle ,insan yetisiyle...
İnsan gibi insan olabilmek ....

Güzel şey insan olmak

Paylaşımlar için teşekkür ederim.....

İnsan Olmak Kolay DeĞil

Durup durup bana sorma
Bunu bilmek olay değil
İnsan doğduk insan ama
İnsan olmak kolay değil

Kalpten başka bir yolu yok
Aşktan başka bir dalı yok
Kitabı yok okulu yok
İnsan olmak kolay değil

YÜreğinde sevgi yoksa
Gözlerinde şefkat yoksa
DÜnyalar da senin olsa
İnsan olmak kolay değil

Neler gördÜk bu dÜnyada
Neler verdik bu uğurda
Sultan olmak kolaydı da
İnsan olmak kolay değil!

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >İKNA KABİLİYETİNİZ NASIL? İKNADA 12 SİHİRLİ YOL...>
  24.May.2008 Cmt 20:34:47
fiogf49gjkf0d

10-Direncini kırın!: İnsanların görüşlerini değiştirmesini istiyorsanız, önlerine güçlü bir tartışma koyun. Tartışma ilerledikçe insanları yavaş yavaş hedefe doğru çekin. Size direnenlerin ise gururlarını okşayın. İnsanlar kendilerini iyi hissettiklerinde güvenmedikleri mesajlara bile daha açık hale geliyorlar.

Bu seçenek hayatımın, hem uygulayan hem uygulanan kişi konumunda bulunduğum, belli zamanlarında karşıma hep çıkmıştır...Evet işe yarıyor bence......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >BU SKANDALA SESSİZ KALMA!!!!!>
  24.May.2008 Cmt 20:25:53
fiogf49gjkf0d
·OzmmQ· :
·SezenciSekoya· :

İslam dini tartışılamaz edilemez yapilamaz yorumlarıda kabul etmez ayrıca.

Ben de böyle düşünüyorum.

İslamiyette kesinlikle Allahın ve Peygamberin dediği bir şeyden şüphe edilemez.Allahın ve Peygamberin sözlerine neden sorusu sorulamaz.Kesinlikle tartışılamaz ve yok sayılamaz.Zaten bu sebepten dolayı beynine pranga vurulmuş gençler yüzünden İslamiyet anlaşılamıyor ve İslam ülkeleri çağın gerisinde kalıyor.

Ancak;İslamiyetin aklımızla uyuşmayan bir din olduğunu tabi ki ben de düşünmüyorum.

Asla böyle düşünülmesin...Eğer kalpte az da olsa bir soru işareti varsa, inanıyorum deyecek ve kalbinde ufak da olsa o tereddütle gezecekse, ASLA bu şekilde sorgusuz sualsiz körü körüne bağlaıp inanılmamalı....Gerçek islam kurallarında da araştırılması ve bilinçle inanılması yatar.....Körü körüne bağlanmak ve suali olana kafir muamelesinin ASLA gerçek müslümanlıkta yeri olamaz......

Sorulacak, araştırılacak, bbulunacak ve inanılacak ama kalpten.......

Tabiki islamiyet akılla bağdaşmayan bir din değil. Ama bazı soruların cevaplarını sıradan insanlar veremeyebiliyor....Bilgi dahilinde ne diliniyorsa o kadarıyla açıklama yapılması ise açıklama isteyen kişiye yetmeyebiliyor.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çocuklugunuzda en nefret ettiğiniz soru hangisidir ??>
  23.May.2008 Cum 22:39:27
fiogf49gjkf0d

ooomygirlll , ·AsLiYeeeWRuM· ve  TheaTom başlığı renklendirmişsiniz teşekkürler ederim elllerinize sağlık efendim.....

·mehmtmahr· :
[QUOTE=·mehmtmahr·] Sayın Prenses344

meraba benim cc nikime mesaj atmışsınız.tşk ederim.vip üyesi olmadığım için ordan cevap yazamadım.özür dilerim.ilginize teşekkürler.bende yeni nik aldım.

gelelim forum başlığına.Beni tanıdınmı? Ben Falancaydım?Hani sen şöle şöle yaptın. Anımsadınmı? gibi sorular

Yardımcı olabilmişsem memnun olurum beyefendi.....Kolay gelsin tekrardan....Başlığa kattığınız renkten dolayı teşekkür ederim ayrıca....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >ATATÜRK ün ANILARI>
  23.May.2008 Cum 22:32:54
fiogf49gjkf0d

Bu başlık altında ATA mızın yaşamış olduğu anıları paylaşalım arkadaşlar.....

İlk anı benden olsun....Buyurun okuyun......

Babasının Çanakkale de ne işi varmış ?

Cumhuriyet in ilânindan sonra, ıstanbul da bir resepsiyon verilir. tum dunya ulkelerinin elcileri ve ataseleri de davet edilir. davet guzel bir sekilde devam etmektedir, fakat ıngiliz atasesi olan binbasinin bakislari Mustafa Kemal in gozunden kacmaz. butun davet boyunca kendisine dik dik bakmistir ve bakmaya devam etmektedir. ne oldugunu ogrenmek icin yaverini gonderir. yaver Mustafa Kemal e soyle der:pasam; kendisine neden ters bir tavir takindigini sordum, o da bana Mustafa Kemal in Çanakkale de babasini öldürdügünü soyledi. bunun uzerine Mustafa Kemal soyle der:

git sor bakalım babasının Çanakkale de ne işi varmış ?

kiz.gif

<<12345678910 11121314151617181920...24>>