ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:30   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prensess344> Forum Mesajları
    prensess344'e ait Toplam 237 Forum Mesajı var
<<12345678 9101112131415161718...24>>

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Satıyorum >Sahibinden Satılık!>
  25.May.2008 Pzr 10:05:57
fiogf49gjkf0d
Jisell :

Aklıma gelmişken Temel de arabasını satıyormuş:))

Jisell karnıma ağrılar girdi canısı yawww.... Sen çok yaşa emi.....

Nefertiti585 :

Kara şimşek!

1985 model, gazlı, az masraflı, krediye uygun, gerektiğinde uçabilir, ince kırmızı ön ışığı, kurşun geçirmez kaporta, fırlatmalı sürücü koltuğu, telsizli kol saati ile birlikte..

15.000 ytl

Bu kırmızı yazılı ifadeyi hangi durumlarda kullanıo bilelim de ona göre alalım hani.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Çalışuku>
  25.May.2008 Pzr 10:02:16
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Jisell :
Bu Çalışuku değilde Çalıkuşu olmasın Çalışuku diye bir kuş yok aradım okadar:pP

ÇALIŞUKU: Çalıkuşuna benzer, ayaklarını sırtında taşıyan, parande atarak uçan bir kuş cinsidir... Kuşun şuk olan şeklidir...

Ay ne var bunda canıımmm...Kızcağızın eli sürcüp yanlış yazmıssa......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >İki Farklı Yaklaşım>
  25.May.2008 Pzr 09:56:34
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Böylesi tevazu ve incelikle, birbirlerini yermek yerine yüceltebilmeyi

becerebilen bir insan olmamız dileğiyle
...

Bunu başarmak sabır işi, metanet işi, engin bir bakış açısı işi Neferim..Bunu başarabilen ne yazıkki çok az çokk....(Ben de dahil....)

Bizim gönlümüz bir su birikintisi ise Mevlana nın gönlü okyanus gibidir.

Bu yüzden, bir damlayla bizim gönlümüz kirlenebilir ama onun engin gönlü kirlenmez.

Bu sebepten dolayı o senin hediyeni kabul etmiştir."

Şu asaletli sözleri bir araya getirip söyleyen o beynin aşığıyım ben işte..Benim fikrim bu benim siyasetim de bu işte....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Turban ve Turkiye>
  25.May.2008 Pzr 09:53:01
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
vogen :

20 yaşımdayım, 40 senedir duyduğum bir laf vardır "eller aya, biz yaya" 90 sene sonra yine duyacağım sanırsam. Sizce sebebi ne? Haberleşme uydularımızın Fransız lar tarfından yapıldığını düşünürseniz!

Vogen, 20 yaşında mısın?  Ve 40 senedir bir laf duyuyorsun... Bu cümleyi nasıl kurdun şekerim? Hangi şaşkın anına denk geldi?

Hürremim lafı ağzımdan aldın....Heralde arkadaş "40 senedir söylenegelen bir laf var" diyecekti dili sürçtü dili ablası....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >İYİKİ DOĞMUŞUM>
  25.May.2008 Pzr 09:49:29
fiogf49gjkf0d

manolya41 :
Sevgili Prenses Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun!

Manolya canım çok teşekkür ederim...Bu dilekleri yazan parmakların dert görmesin....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >***prensess344 Doğum günün kutlu olsun***>
  25.May.2008 Pzr 09:46:12
fiogf49gjkf0d

Bu başlık gerçekten benim için bir sürpriz oldu ·xJULIETx·  im bebeim....Ellerine sağlık iyi dileklerin için çok çok çok teşekkür ederim...

autumn1 elifimmmm canımmmmm teşekkür ederim bebeim....

HurremSuItaan ım forumumuzun gülü teşekkür ederim iyi dileklerin için.....

ccbLuEwAyscc ellerinize parmaklarınıza sağlık...Hep beraber nice seneler inş......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

25.May.2008 Pzr 02:01:51
fiogf49gjkf0d

brim :
Hepinize ayrı ayrı teşekürlerimi sunarım arkadaşlar gerçekten çok duyğulandım mutluluğum bir kat daha arttı  hepiniz var olun sağolun.prenses seninde doğum günün kutlu olsun en içten dileklerimle kutlar sağlık mutluluk dilerim iyi ki doğdun iyiki varsın.

VAR ol SAĞ ol brim...Teşekkür ederim arkadaşım....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Turban ve Turkiye>
  25.May.2008 Pzr 02:00:29
fiogf49gjkf0d
·OzmmQ· :
vogen :
muratugras82 :

E o zaman bırakalım da taksınlar =) Tartışmaya ne gerek var=) Ben aya cıkmak istiyorum konuyu uzatmak istemiyorum... Daha girmeyeceğim bu tür konulara...

Saygılar...

Ay a merdivenle çıkamazsınız! Ne bileyim uçan halınız, en kötü fasulye ağacınız olması lazım, hani şu hikayedeki.

Erdinç Abi ne yapalım biliyor musun bütün kara çarşafları ve türbanları uç uça bağlayalım.Yukarıya fırlatalım.Yukarıdan bir gücün yardımıyla aya çıkalım en iyisi bu

Başörtüsüne lafım yok.

·prensess344· :
·OzmmQ· :

Atatürk gibi bir lideri taraf yapmak ne senin haddindir ne de benim!Allah aşkına bugün milletler aya çıkmakla kalmadılar Marsta hayat arıyorlar!!!!Bizse hala türbanın yararlarından ve zararlarından bahsediyoruz.Hayırlara vesile yarabbim!

Madem alıntıda bir eksiklik olduğunun farkındasınız lütfen yazının devamını da getirin.

Ha şunu bi anlayabilseniz o zaman bu tür yazısmalar da hiç olmazdı zaten ......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

25.May.2008 Pzr 01:58:46
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· iyi dileklerin ve nazik kutlamandan dolayı teşekkür ederim.......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

25.May.2008 Pzr 01:42:31
fiogf49gjkf0d

lllKURTlll başlık açmıs kadar oldun saoalsın .....

·BohemianRhapsody· iyi dileklerin için çok çok teşekkür ederim.....

ooomygirlll canım çok teşekkür ederim....Pastamı beendim...brim beye vermiycem..... Ha bide balonlara da teşekkürler......İyi dileklerin için çok çok teşekkürler canısı...

<<12345678 9101112131415161718...24>>