ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 23:23   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prensess344> Forum Mesajları
    prensess344'e ait Toplam 237 Forum Mesajı var
<<1...4567891011121314 15161718192021222324>>

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >ASPARAGASIN BABASI,BURADA!!!>
  22.May.2008 Per 20:37:10
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· :
Zaman Gazetesi yazarı Tamer Korkmaz ın yazısı... "Karşı taraf"ın açıklarını çok güzel yakalamış :)

"Karşı Taraf" tan kasıtınızı anlayamadım Rest..açıklarmısınız mümkünse......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Köşe Yazısı: Kene>
  22.May.2008 Per 20:21:07
fiogf49gjkf0d
BrianWlGGANS :

1 hafta önce bir gazetede Sayın Bakan keneye çözüm olarak paçaları çorapların içine sokulmasını önermiş.Hatta bu şekilde kameralara poz vermiş.Allah akıl fikir versin.

Chatcity ?

Foruma nasıl resim ekleyebilirim? l Hayatınızı değiştirecek konu :)

Haberin var mı ?Duyurular l Forumun en iyileri l Son eklenenler l Soru ve önerileriniz 

Arkadaşlar biz ve ya büyüklerimiz bunlarla kafa yoracağımıza çözüm ne olabilir...Keneyi etkisiz hale nasıl getiririz onu düşünmeliyiz bence....İnsanı ısırdığında insana zarar verememesi için bir panzehirini bulmalıyız.....Bos eleştirilerle  beynimizi meşgul ede ede bu hale geldi bu devlet...600 küsür yıl yaşayan Osmanlı yı örnek alın......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Yok Böyle Bir Pratik Zeka!>
  22.May.2008 Per 19:48:30
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Abim napsın sütten ağzı yanmıs yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyor vah vah.....

Abimi öle normalleri kesmiyo....İlla aile boyu olmalı......

Abim tiryaki napsınn..Yağmur, çamur, kar, sel dinlemez abi dinlemezz.......

Afferrrimmmm bıcırıklarıma benimmm...Ne zekiler yaww ne zeki çocuklarımız var bizim.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Bilgisayar Donanım - Yazılım >Windows Xp Service Pack 3 Türkçe>
  22.May.2008 Per 19:41:20
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ucanpijama önerin için  teşekkürler..Ama ben Vista kullanıyorum.....Okuldaki diğer Pc lerde gerek olabilir
diye indiriyorum arşivde bulunsun....Teşekkürler
Vernon 

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Farkında mısınız!>
  22.May.2008 Per 19:34:20
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Hayata yıllar ekledik evet ama yıllara hayat katamadık ne yazık ki......

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >BU SKANDALA SESSİZ KALMA!!!!!>
  22.May.2008 Per 19:22:22
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Amerika’da Kalmış Kendi Halinde Bir Not: Fettullah Gülen’in de doğum günü 27 Nisan’mış bu arada.

Araştırdım evet; Fethullah Gulen, resmi nufus kaydina göre 27 Nisan 1941 de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilcesi, Korucuk koyunde dunyaya gelmiş. Gerçeği ise 10 kasım 1938 imiş. Hiçbir kitabın arkasında veya kendine yakın insanlarca bu tarih yazılırken "10 kasım" kısmı yazılmaz. Çünkü bu ülkede eften püften nem kapan yığınla adam var deniliyor.( yanlış yorumlar çıkıyormus mesela tamamen Atatürk ü deccal Gülen i de mehdi yapmak gibi.....)

Herneyse;

Konumuza dönersek;

·HoKKaBaZ· :

Dünyadaki en başarılı futbolcular Brezilya’dan çıkıyor. Neden? Çünkü aile yaşantılarına dikkat edip, erken yaşta aile sahibi olup, dinleri ile barışık yaşıyorlar. Gece hayatları yok, hayatları son derece düzenli. Türkiye’de ise din ile alakadar fikirde bulunan futbolcu hemen fesat diye lanse ediliyor, bu da son derece yanlış. Hakan Şükür’ü bir gece barda, diskoda gören var mıdır? Böyle bir alışkanlığı yok diye tü-kaka mıdır Hakan Şükür?

Fikirlerini beğenmediğimiz kişilere hakaret etme gibi bir özgürlükten söz etmek mümkün değil. Şayet haberde yazılanlar birebir doğruysa mahkemelik bir durum söz konusu. Yazanların hepsinin elbirliğiyle bu tür sözler sarf etmesi ise düşündürücü.

Hakan Şükür’e yönelik eleştirilerin bu tür hakaretlere varan bir dille anlatılması çok çirkin. Ben, Hakan Şükür’ün iyi dileklerde bulunduğunu düşünmek istiyorum.

Peygamber Efendimiz e Kutlu Doğum Haftasına yakışır bir derbi maçı isteyen,stada çakı yerine gül getirilmesi çağrısında bulunan HAKAN ŞÜKÜR e çok teşekkür ediyorum ben doğrusu.....Kalp perdesini aralamıs hayatın gerçeklerini görebilmeyi başarmıs kanımca..... Bu şekilde bir düşünüşün hangi vatandaşımıza veya futbol kuralına bir zararı veya zıtlığı var ki.....

Evet....Yorumuna ilk defa imzamı atıyorum Tufan...Teşekkürler yorumun için...

·HoKKaBaZ· :

Peygamberimizin doğum günü “Mevlid Kandili” olarak kutlanmakta, ve bu sene de 19 Mart 2008 gecesi kutlandı (Her sene 10 gün geri alınıyor). Ama Kutlu Doğum Haftası 23 Nisan haftasına denk geliyor sürekli (Kutlu Doğum Haftası Türkiye’nin kendine has bir uygulaması olup, 1989 yılından beri kutlanmaktadır). Kutlu Doğum Haftası’nın peygamberimizin doğum gününün bulunduğu hafta kutlanması gerekmez mi?

Bu yorumuna gelince şayet bu tarih konusunda ve bu günü kutlayanlarda içlerinde bu kastettiğin anlamda bir ard niyet varsa  bu yormunda güzel bir yorum...İmzamı da atıyorum ve aynı fikirdeyim diyorum teşekkürler.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >sılammmmmmmmmmm>
  22.May.2008 Per 18:59:30
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Biriciğim canım benim....Doğum günün kutlu olsun....İyi ki varsın....Hayatın tüm güzellikleri peşinde pervane gibi dolansın inş hep....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Dünden Bugüne..>
  22.May.2008 Per 18:56:54
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

manolya41 :

Bu konuda sonuna dek hak veriyorum Sayın Abdullah Çağlayan Beyefendiye.....Zira günümüzde gerçekten hayat bu ne yazıkki.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KİREMİT KIRMAK ÇOK ZOR İŞ !!!>
  22.May.2008 Per 00:09:50
fiogf49gjkf0d

Eğitim neferiymiş :))))
Külahımı unutmuşum,birazdan getireyim de ona anlat :))))

Bunlardan ilki sizin ilgili başlıkta vurguladığınız lakap. Kendinizi tartışma konusu gerektirmediği halde "eğitim neferi" olarak tanımlamışsınız. Volkybeyaw nickli kullanıcı sizin böyle bir lakabı hak etmediğiniz görüşünde olabilir, şahsi fikridir. Ancak bunu kesinlikle "ağır" ve ceza verilecek bir cümle olarak göremiyorum. Eminim bu yazıyı okuyanlar da aynı fikirdedir.
Bir diğeri ise "külahıma anlat" deyimi. Bu deyim karşımızdakinin söylediklerine inanmadığımız durumlarda kullanılır. Volkybeyaw da halk arasında oldukça yaygın olan bu deyimi kullanmak istemiş. 

PESS DOĞRUSU BASKADA BISEY DEMIYORUM SÜTTEN ÇIKMIS AK KAŞIKLAR....

ATES ÇIKMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ BENIM SÖZLERIMDEN EVVEL BISIYLER OLMUSTU  Kİ TUTUSMUS BU ALEV GIBI LAFLAR AGZIMA.....Kişisine ve taşıdığı fikirlere göre olayların yorumu da deişiyor bu sitede......Akıllar alt etme yoluna harcanıyor nedense....Üzüm üzüme baka baka derler.....Beni de varsa hatam kendilerine benzettiler ne diym.....

prensess344

prensess344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >EKONOMI-SON DAKİKA>
  21.May.2008 Çar 23:44:38
fiogf49gjkf0d
·notsp· :

İK bölümü olursa ve oraya koyulsa daha faydalı olurdu sanki bu yazı. Son dakikalık bir yazı değil.

Bu haberi koyduğumda son dakika haberleri arasında idi bu haber.....Şimdiki zamana göre değerlendirilmez son dakika paylaşımları....

<<1...4567891011121314 15161718192021222324>>