ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 03:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IKraL

IKraL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 14:33:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Konu nerden nereye gelmiş.Önce Allahını , Kitabını ,  Vatanını seven ülkücü olmuyor , bizde bu vatanın evlatlarıyız bizim siyasetle işimiz olmaz.Chatcity nin çogu insanlar doğu tarafından bu belli bir şekilde biliniyor..Burda ülkücü ocakları kurulmuyo sohbet amacı ile geliniyor..Ocağını seven gitsin orda başkanlık yapıp çayını oçağında demlesin..Herkesin siyaset görüşüne saygımız var ama bu devletlin sınırları içinde yaşıyanlar bir adam öne değilde topluca öne çıkma amacına getirilmiştir..Chatcity de kürtlerinde kim olduğu bilinir kimse kendini öne atmasın meydan boş değil..anlamışkırrr

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 14:44:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HEY Arkadaşlar Siz Önce Bu vatanın birer evladınısınız Bu vatan için bir tane hayırlı iş yapan en güzel görevi yapmış olur..

Burda birbirimize laf etmekden fayda saglayan varmı ? varsa ne faydası anlamıyorum boş konuşmalar size fayda getirmez .  bişey yapmak isteyen ilk önce kendi vijdanıyla başbaşa kalıp zararlı birisimi faydalı birisimi olmak istiyor onun muhasebesini yapsın.... Siyasi görüş olarak herkez istedigi dunya görüşünü benimseyebilir ona laf edilmez edilmemelidir de .....

Ben şunu derim TÜRK VATANINI SEVEN ONA EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET EDENİN ELLERİNDEN ÖPERİM YAŞI BENDEN KÜÇÜK BİLE OLSA ....

BAŞKA BİR TÜRKİYE YOK....

TÜRKLERİN HEPSİ BİRER ALTIN
FAKAT AYARLARI FARKLI.....!

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 15:04:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

VATANINI SEVEN VATANA EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET EDENDİR.

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 11:49:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
       Ben ajanlardan gayet memnunum hiç bi işimde olmadı güzel muhabbetten yana,şu gerçekte unutulmasın ajanlarda bizim için var,hiç ajanlarla problemim olmamasını tercih ederim :))) Ne gerek var.

janejacobs

janejacobs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2006 Pzr 17:39:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BU başlığa katılmamak elde değil.....

Az önce olan olayı aktarıyorum..... ben odada oturup gözlem yaparken çok şaşırdığım bir olay oldu..... mirZalll denilen kişi dizdar5454 nikli kişide sessiz sakin lyerinde dururken ona laf söyledi ve onun küfretmesine sebep oldu ama mirZalll dizdar5454 ün yaptığı küfürden aşa laf söylemediği halde yangını kötükleyen kişi mirZalll ceza yemezken diğeri ceza yedi paylaşmak istedim bu bence hiç de adil değildi ikiside ceza yemeliydi....

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2006 Pzt 22:51:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mirZalll nikli kişiyi kınıyorum ....

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir