ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 10:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SANA BAKMAK!!!
 <<1...100...197198199200201202203204205206207 208209210211212213214215216217...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:11:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Üşüyorum Bu Gece... Oysa Alnımdan Terler Boşalıyor Kaldırımlara... Yitip Gidiyorum Kenarı Ateşe Verilmiş Bir Mektup Gibi... Ellerim Buz Gibi... Oysa Haziran Başındayız Değil Mi ? Üşüyorum Yokluğunda...... Yüreğim Üşüyor İçten İce... Yıldızlar Bile Tutuşuyor Avuç İçlerimde... Sensizlik Vuruyor Kıyısına Bile Varamadığım Vuslat Denizine... Göçmen Kuşlar Kanatlanıyor Birer Birer Omuzlarımdan... Gece Başıma Karanlıklar Üşüyor... Dudaklarım Yalnızlığını Öpüyor...

Umutlarımı Gelin Ediyorum Bu Gece... Telli Duvaklı... Herkes Giderken Bir Ben Kalıyorum Karanlıkların İçinde...... Uçurumlarda Yürür Gibi Ayaklarım Titriyor...... Seninle Herşey Gitmişcesine Bir Ben Kalıyorum Dört Duvar Arasında... Sanki Hasrete Sarılmış Bir Sigaranın Külleri Gibi Düşüyorum Toprağa... Ya Da Güneşe Serilmiş Bir Buz Gibi Eriyorum İşte... Bilmiyorum Bu Gece Yüreğim Üşüyor...

Sensizlik Varken Hangi Güneş Isıtır Hasretinin Gözyaşlarını ? Hangi Ateş Susturur Dilimdeki Kanayan Kelimeleri ?......Sesini Bir An Duyarım Diye Dışarı Çıksam Tüm Şehir Uykuda... Bu Gece Sen Yokken Dargınım Uykulara... Küskünüm Kuş Tüylü Yastıklara... Oysa.........Oysa Sen Olsan Yanımda Taşları Yastık Bilirdim......Varlığında Bir Dilim Ekmeği Bile Bereket Bilirdim.........
Şimdi Sensizligin İcinde Yırtık Bir Gömlek Gibi Bedenim... Çıkarmak İstiyorum Hasretin Bir Beden Kücük Gelen Elbisesini.........

Yokluğunda Göğüm Kaybolmuş Umutlarım Darağaçlarında Asılmış... Şimdi Sen Diye Soğuk Duvarlara Yaslanıp Ağlıyorum... Bir El Bir Omuz Arıyorum Gözyaşlarımı Bırakmak İçin... Dizlerine Eğilip Çocuklar Gibi Ağlamalıyım......Yoksun İşte......
Bu Gece Tüm Kelimeler Kanla Gözlerimi Yıkıyor... Nefesim Soluyor İcten İce... Tüketiyorum Varlıgındaki Cümleleri......Dilim Sus Pus.........Sensiz Kendimi Hiçliğin İçinde Kaybolmuş Gibi Hissediyorum...

Kanadım Kırık Yollarım İse Karanlık... Türküler Kan Kaybediyor... Ovalarımdaki Ceylanlarım Yetim Kalıyor... Güneş İse Kanlı Pusularda Yetim Düşmüş... Üşüyor Saçlarım Ellerinin Sıcaklıgını Arıyor Tenim... Yüregimi Kapıp Sana Gelmek İstiyorum... Ama Ayaklarım Hasretine Prangalı......Dayanamıyor Yüreğim Bu Hasrete...... Odamın Bir Kenarında Ben Bir Kenarında Yalnızlıgın... Ben Cam Kenarındayım... Olur Da Tatlı Sesini Duyar Da Delicesine Yüreğine Koşarım Diye Pencere Önünde Yolunu Gözetliyorum Bu Gece...... Bekliyorum İşte... Zaman Geçmiyor... Tırnaklarımla Çentik Atıyorum Duvarlara... Yitip Gidiyor Göğümdeki Yıldızlar.........Bir Ben Kalıyorum Süslü Vitrinlerin Tozlu Gölgelerinde......
Geceyi Soluyorum......

Karanlığı Emiyorum Bir Cocuk Gibi...... Oysa Karnım Yalnızlığa Tok...... Soluk Soluğa Seni Arıyorum Dört Duvar Arasında......Senin Kokunu Arıyorum......Tüm Umutlar Kanatlanıyor......Bir Ben Bir De Sensizlik Kalıyor ......Vurulsa Sol Yanım Yusuf Un Kör Kuyularına Aksa Kanım Bu Kadar Acı Çekmem... Ama Yoksun İşte... Kelimeler Soluyor Dudaklarımda......Ağlarken Serceler Yalınayak Ölüme Koşuyor Kirpiklerimde......Gece Suskun Yıllar Yorgun.........Bir De Yüregimde Kanayan Yoklugun......Bu Gece Üşüyorum.........

Hadi Kalk Ayağa Titreyen Bedenim Kalk Vur Kendini Sokaklara… Issız Yerlere Ağla Kimsenin Görmediği Bilmediği Issız Yerlerde Ağlamak Yakışmıyor Dimi Bize…

Kimseler Bilmez Ağladığımızı Kimseler Beklemez Bu Adamdan Bu Bedenden Göz Yaşı Kimseler Bilmez Geceleri Yorganımın Altında Üşüyen Bedenimden Dökülen Sıcacık Göz Yaşlarımı…

Tutmak İstiyor Eller Dokunmak İstiyor Diller Görmek İstiyor Gözler Ama Ne Çare Dinmiyor Özlemler… Kimseler Yok Yanımda Yalnızım Dört Duvar Arasında Bir Ses Gelse Biri Çalsa Kapıyı Girse İçeri Ben Geldim Dese Yüreğin Eksik Yarın Geldi Dese Sarılsa Sımsıkı Sımsıcak…

O An Vermezmiyim Ömrümden Ömür.. Her Harfte Üşüyor Bedenim Her Kelimede Dökülüyor Gözlerim… Üşüsem Bile Sen Isıt Beni Ne Olur Ağlayacaksam Bile Sen Al Kollarına Beni Ne Olur…. Biri Gelsin Alsın Bu Canımı Ne Olur Yada Sen Gel Yaşat Bu Anımı....

Ben Bir Anamın Kucağında Ağladım Birde Senin Kollarında

SENİN ne oLduğun BENİM için Hiç önemLi değiL! SonuçTa GözLerimin SANA BakTığı KadarSın… BEN o GözLeri ÇekTiğim An Hoş Bir Anı oLarak KaLırSın!!!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:14:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yağan Yağmurda Seni Hissederken
Seninle Islanmak Varken
Tenime Değen Her Damla Senken
Sığınacak Saçak Mı Ararım Ben…

Süzül Süzülebildiğin Kadar
Ve Daha Delice Islat
Bak Yağmur Tanelerinde Buldu Beni
Beklediğim Aradığım Özlediğim
Olmaz Olamaz İmkansız Dediğin
En Güzel Vuslat

İliklerime Kadar Sen Oldum…

SENİN ne oLduğun BENİM için Hiç önemLi değiL! SonuçTa GözLerimin SANA BakTığı KadarSın… BEN o GözLeri ÇekTiğim An Hoş Bir Anı oLarak KaLırSın!!!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:15:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni Sevmek Güneşin Doğuşuna Benzer... Erken Saatlerde Gökyüzünün Kızıllığıyla Aydınlanan Gün Gibi... İlk Işıklarında Tomurcuklar Dallarında Açar... Gökyüzüne Yükseldikçe Sen Cıvıl Cıvıl Uçuşur Kuşlar... Hayat Seninle Merhaba Der Yeni Güne...

Seni Sevmek Esen Rüzgara Benzer... Sonbaharla Gelir Yapraklarına Küsmüş Ağaçların Dallarını Savurur Denizleri Coşturursun... Bi De Bulutları Güneşinin Önüne Sürükleyince Karartınca Kaşlarını Asınca Suratını Feryatınla Panik Olur Herkes... Ardından Bardaktan Boşalırcasına Yağarsın Yüreğime...

Seni Sevmek Ahiret Yaşamına Benzer... Bazen Cennet Olur; En Güzel Şeylerle Mükafatlandırılırken Ben Bazense Cehennem Azabıyla Yanarım Cayır Cayır...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:18:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şu An Parmaklarım Sadece Seni Yazmak İstiyor…
Kalbimin Seni İstediği Gibi......
Seni Yazmak Ne Kadar Güzelse.........
Bir O Kadar Da Zor…
Bir Bilsen Bu Aralar Ne Kadar Yakınsın Bana.........
Sana Daha Yakın Olmak İçin......... Durmadan Seni Hayal Ediyorum...... Seni......!!

Hayaller Kuruyorum Seninle İlgili.........
Hani Olsaya Diyorum;
Her Sabah Senin Kokunla Açsam Gözlerimi Güne Ve Her Sabah Sana Dokunsam Gözlerim Kapalıyken Henüz…
Tüm Gece Sıcaklığında Dalsam Uykuya, Ve Bütün Gün Seni Görmenin Heyecanıyla Beklesem Akşamı.........
Geceden Korkuyorum Şimdi Sensiz Geçtikleri İçin......
O Gün Gelse Her Geceyi Öyle Basarim Ki Bağrıma Sen Gibi!......…Ama Ama Sen Yoksun …

Şu An Çok Güzel Bir Aşk Şarkısı Çalıyor.........
Aynı Şarkıyı Defalarca Baştan Baştan Dinliyorum, Öyle Bir An Geliyorki Huzuru Hissediyorum Ve Duruyorum Onu Sadece Hissediyorum…
Bir An İçindeyim Sanıyorum Ama……
Şarkı Hala Çalmaya Devam Ediyor Kim Bilir Belki Onuncu Kere Dinliyorum Ve Hala Hissetmeye Devam Ediyorum…
İçine Girmek İstiyorum Bu Güzel Şarkının Bir Notası Olmak İstiyorum.........
Gücümün Yetmediği Şeyleri İstiyorum Bir Notanın İçinde Erimek, Duyulmak, Sevilmek, Dinlenmek Sonrada Tekrar Çalınıncaya Dek Susmak Kaybolmak İstiyorum.........

Şarkı Hala Çalıyor Ve Ben Orda Olamıyorum İçine Giremiyorum Ruhum Notalarında Eriyip Yok Olmuyor...
Sadece Dünyadan Kopuyorum Bir Kaç Saniyeliğine......
Sonra Gerçeğe Dönüyorum......

Senin İçin Varolduğunu Bildiğin, Senin İçin Nefes Aldığının Farkında Olduğun Bir Yürekten Zorunlu Olarak Ayrı Kalmak Ne Zor…

Çok Uzakta Bir Sen Görürüm Hayalimde, Koşarım Kavuşmak, Koklamak, Sarılmak İçin Sana; Sonra Uyanırım Her Tarafım Uçurum......

Sanki Bir Adım Atsam Sensizlikte Yok Olup Gidecekmişim Gibi...... İşte O An Ölürüm......Gözlerimden Bir Damla Sen Düşer, Ağlamaklı Olurum... Gecenin Karanlığı Korkutur, Göz Yaşlarım Boğar Beni...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:19:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

< = =text/>

< = =text/>

< = =text/>

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:23:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şU düMdüz yaZaLım diYE biZLer iÇİn yaPıLan kağIt pARçaLarındAN biRİne sENin iÇİn başLAdım yaZmaYa... niYEtim kenDimi aNlatMAk değiL sevgiLİm.. bU satıRların hEr biRİndE seNi yaZMak isTiyorUm!! sENin gÖzLErini, sENin eLLerİni, seNin yüREğiNi... sENin oLup dA beNimLE payLaştığIn şeYLerİ yaZmaKçç yaNi hErşEYini!! tIpkı beNim giBi... boŞunA değİL "biZ" oLuşuMuZ!! böYLesiNe öZLem duyMamIz boŞunA değİL!! sEvgiLİm seNde eMAneTim var, oNA iyi bAK.. bEN seNinkiNi göZLerimDen biLE sakıNıyorUm...

sENin eLLerinLe deVaM ediYOrum yaZmaYa.. biRdeNbiRe beNim oLan vE sOnsuZa deK beNim kALacaK eLLErinLE...kaLemi tıpKı sENin giBİ tuTUyorUm seVgilim... eMAnetiME iYİ baK... heRKesLErden saKın oNu! boŞuNa uğRAşma, gERi aLamazSIn beNdeKiNi!! o aRTık beNim, biZİm, iKimiZİn...

yiNe gÖzLErindE gÖzLErimi gÖrdüM, o kAPkaRAnLık gEceDe bİLe! bAKışLArınIn aydıNlığı, gÖzLerini; gÖzleriN dE beNi göStErdi baNa biR keZ daHa!! beN kiM miYİm?? bEN "sEN"im sEVgiLim.. duY beNi kALbiNdeyİm.. hıI biR dE eMAneTİme iyİ baK.. baŞkASı eManET bırAkmaSIn saKın saNA!! yüREğiNde beNden baŞkaSInın eManeTİne yeR oLmaSIn; oLur mu seVgiLİm??

sESin kuLakLArımDA beNi sevdiğİnİ söYLüYor vE beN sENin ağZIndAN döKüLen hER sÖZcüğE hiÇ soRguLamaDAn iNanıyOrum!! bEYnim, kaLbim... yerlErindEn çIkmak isTErCEsiNE -zaNgıR zaNgıR- tiTriyOr.. çÜnkÜ sEN beNdesiN.. beNimSİn!! aRtıK seNdekİ eManeTİm değİL sEVgiLİm!! eBediYEn sENin o!! zARar vERMe; hERşeYiyLe sanA hEdiyE eTTiğim bU koCamaN yüREğe iYİ baK...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:25:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YALNIZCA KANATLARINA GÜVEN

Aşkımız bir gün uçup giderse aramızdan sevgilim
Sırt çantalı bir duman gibi
Bir melekle çarpışan kelebeğin kanadından dökülen toz
Bir çağlayanda sürüklenen bir dal parçası gibi
İstemediğimiz yerlere giderse aşkımız
Sevgilim
Yalnızca kanatlarına güven

Kendi yarattığımız boşluğun ucunda
Sıkı sıkı tuttuğumuz bir kapı koludur yaşam
Ve aşk, en derin kuyumuza düşen keman
Yürüdüğümüz yollar daralırken
Çökerken altımızdaki merdivenler
Sevgilim

Sevdalılar bilir
Bir kuş yağmurudur ilkbahar
Sevmeyi beceremeyenlerin koyduğu yasaklar
Çözülüp gider çocuk gölgelerinde yazın
Ve ağzımızın içinde dağılır aşk
Sapsarı bir şeker gibi erirken sonbahar
Bitmeyen bir kıştan söz açılırsa sevgilim
Sevgilim yalnızca kanatlarına güven

Elimi uzattığımda sana gemileri göstermek için
Dümende kan kokusuyla bayılmış bir kaptan
Ateşin yüreğine sürüklenen bir ülke ufukta
Ve çekirge sürüleri yolcu bavullarından çıkan
Sevgilim
Dökülürken tüyleri
Savaş uçaklarına çarpan güvercinlerin
Her gün değişen atlasların içinde tara saçlarını
Ve yalnızca kanatlarına güven

Götürürlerse bir gün beni ellerim iplerle bağlı
Şiirlerimin bilmediği yerlere ve hiç kimsenin
Alnımdan fırlayacak göçmen bir kuş gibi dur
Dünyanın paslanmış sırtında
Ve bensizliğe havalanırken
Korkma sevgilim
Sevgilim

< = =text/>

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:26:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

***Her şeyim Sen Oldun ****
< = =text/>

Kapkara bulutların ardından sızan
Güneş gibi girdin hayatıma,
Buz kesmiş yüreğime doğdun,
Güneşim sen oldun.

Aşkınla erittin beni,
Yatağıma sığamadım,
Coşkun bir sele döndüm,
Engelleri yıkıp koştum kollarına,
Yorgun bir bahar sabahıydı karıştım sularına,
Irmağım sen oldun.

Meğer ne kadarda hasretmişim sıcaklığına,
Namusumla tuttum ellerini,
Kirli suları değdirmedim avuçlarıma.

Yalnızlığı seçmiştim ben,
Issız ve tozlu yollarda tek başıma yürümeyi
Sevmiştim,
Çekip aldın beni yolumdan,
Hayatın paylaştıkça özel olabileceğini
Öğrettin bana.

Kimseler kirletmesin diye seni,
Yüreğimin en kuytu köşesine sakladım,
Her şeyim sen oldun
...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 16:28:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Özlemek Neymiş Şimdi Anlıyorum
Kimselere Seni Özledim Diyemezdim Çünkü Özlemenin Tanımını Bilmiyordum.

Özlemek Baktığın Herkeste Onu Görmek, Hİç Görmediğin Yüzü Hayal Etmek Her Yüzü Onun Yüzü Hiç Duymamışta Olsam Her Sesi Onun Sesi Sanmak Her Gece Rüyanda Onunla Olmak Onunla Uyumak Onunla Uyanmakmış...

Telefonun Her Çalışında Odur Diyerek Yüreğinin Daha Da Hızlı Atmasıymış..

Özlemek Ona Bağlanmak O Olmasa Da Yanından Aslında Hiç Gitmemiş Olmasıymış Özlemek Onun Senden Gittiğini Hatırladığında İçinde Bir Şeylerin Yıkılmasıymış...

Özledim Seni Hem De Çok Özledim...
Benim Hiç Olmayanım... Seni Özlemeye Seni Kıskanmaya Hakkım Varmı Bİlmiyorum.. Kim Verdi İse Bana Bu Hakkı Seni Özlüyorum Seni Kıskanıyorum...

Şimdi Bütün Özlemlerimle Burdayım Ve Çığlıklar Atıyorum Özlüyorum Diye Hiç Hakkım Olmadan Atıyorum Bu Çığlığı Özlüyorum Birtanem..
Özelemlerimsin Özlediğim Özleyeceğimsin...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2007 Pzr 12:20:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kucağımda biriktirdiğim kan kristalleri cansuyuna attığım
Sirke tadında gülücüklerim yeleğinin cebine sıkıstırdıgım
Bir ihanet yoktu ,bir kraliyet ve kehanet evet kehanet
Bir cekiliş vardı , kayboluş, kristallerden gelen haykırış...
İlmimden ,kederimden ve nefesimden korkuyor , bir adım atıyorum
Her adımda onceki adımımı silmeli yoketmeli hep
Küfrümü dinleyip; telaffuz edemedigim bir sozcuk girdabı
yolumdan alıp sonsuzluga goturmeliydi hep ,
ama olmadı hiç.. olmadı ..
Cünkü sen gitmeleri sevdin ..

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...197198199200201202203204205206207 208209210211212213214215216217...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir