ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 20:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<1...56789101112131415 16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 11:24:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 valla harıka bir kumpanya mevsimde acıldı başarılar arkadaşlar bu sezon tiyatro keyfimi forma taşıyacagım  6 cı hıssım  yanılmaz:PP sayfanın hakkına gelince kim ne dıyasa . egoları yanılmaz:PP başarılarınızın devamını dilerim ((herkes kendi capında kraldır kimse kendıne kul aramasın))

DaRkMeDs

DaRkMeDs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 21:40:35sohbet oyun linki

Değişen Birşey Varmı Arkadaslar. Bırakın da herkes Vazifesini yapsın. Ceza veren insan sevilir. Geri alan aynı kişi ise sevilmez. Cocuksu Tavırlara gerek yoktur. Lütfen....

>>>>>>>>>>>>>>DaRkMeDs<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 05:06:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :
A-H-M-E-T :
prangaxxx :
corrdy :

Siz neyin kawgasını yapıyosunuz ki pranga infumum un kankasıdır tabiki onu isticek infumuma lafım yok lafım prangaya... Burda NOA karsıtı insanlar NOA dan yıl cezası alan arkadasalar, bu arkadaslar infumumdan da yıl cezası alsın aynı tepkiyi ona da gösterirler he sunu da söliyim NOA bu sözlerinizi cok mu kaaleye alıyor dersiniz bana kalırsa ASLA... Ayrıca ben yıldız ımı hem infumumdan hem briwden hemde noa dan almıs biriyim. amacım noa yı korumak değil fakat artık NOA hazımsızlığınızı bırakın. O işini cok iyi yapan seflerden biridir, diğer seflerimizde buna dahil. Artık bırakın sefleri yargılamayı asıl önemli olan yanınızdaki sahte dostlarınız.... Biraz gözlerinizi acın tabiii bu sahte, bayağı, mefaatci dostluklardan memnun değilseniz.........

sana yıldız yok boşuna uğraşma...

Bir dönemlerin küfürcülerinden cc toplayanlarından cordy...

şimdi şirinlik gösterilerinde...

Yanlış başlığa geldin

Burda herkes kendi fikrini söylemekte özgürdür prangacım "yanlış başlığa geldin" tarzında forum ağası edalarındaki tavrını sana yakıştıramadım. Buradaki konu kimin eskiden ne olduğu değil ayrıca infumum un yapmış olduğu sanılan bir asılsız hata tamamen bir dikkatsizlik unsuru bi mevzu artık forumu birbirinizle kavga etmek amaçlı görmeyin arkadaşlar forum paylaşımdır kavga değil !

Herkes ağzını açar ahmet... Ama herkes konuşamaz...

insanlar önce kendilerini yargılayacaklar sonra ortaya atlayıp suçlamada bulunacaklar...

ha, diyorlarsa ki biz konuşuruz,

O ZAMAN NE OLDUKLARI YÜZLERİNE VURULDUĞUNDA BOZULMAYACAKLAR...

BU YAZIYI SİMDİ GÖRDÜM YAZIK PRANGA BENİM CC İSTEDİĞİMİ SÖLEMİŞSİN 1 KİŞİ ÇIKSIN CORRDY BİZDEN CC İSTEDİN DESİN HAKLISIN DİCEM HE RKONUDA SENİN İÇİN İNSANLARA İFTİRA ATARAK ETRAFTA DOLANMA BU YAPTIĞI ERKEKLİK DEĞİL AKSİNE BEN CC DAĞITAN BİRİYDİM ALAN DEĞİL.... YAZIK

JaCkQuArT

JaCkQuArT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 00:44:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar İNFUMUM UN ve bi kaç tane daha ajan hakkında sağlam bilgiler edinmeye başladım.Bunları kesinleştirince sizlerle paylaşacağım.Burda birbirinden pis işler dönmeye başladı.Burasının yönetimine sesleniyorum,artık bu pisliğe birileri dur desin.

BOMBACImulayim

BOMBACImulayim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 12:49:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
AYNEN

OrJiiNaLuS

OrJiiNaLuS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 06:29:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçi Ramazan Ayındayız ama...Meyhanede iki kadeh yuvarlayıp gelen CC de

infumum a  sataşıyo.

Osmanlının ipin le böyle mantıksızca yorumlarda bulunan, kişi nin veya kişiler in lafınla kuyu ya inmeyin. Kuyu dan çıkmayı bırakın su dolu kuyuda susuz kalırsınız.

İnfumum bulunduğu ortamlarda benim kanatimce son derece sevilen,saygı gören biri.Ve benim de sevdiğim saygı duyduğum bir kişi..

Eğerki bir şikayeti olan ne bileyim infumum la bir derdi olan varsa böle bir başlık altında değilde info@chatcity.cc adresine şikayette bulunsun

Farkkettim ki çoğu user bu başlık altında bütün sıkıntılarını yazmış .Atışmalar kim kime karçı kini var, düşmanlığı var .Ama unutmayın cc üyeleri yanlış başlık altında yazılmış bazı yorumlar bunlar

Bişey daha Speiderist ( Ali abi ) yaptın yine yapıcanı çok iyi bir

takipleme

Ana Sayfa da Sef infumum un açtığı başlığı okuyup düşüncelerinizi ondan sona yazın bence:)

sefgi ve saygılarımla  orjin

PaSaaM

PaSaaM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:39:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·JaCkQuArT·  Böcek olmayi kabullenenler, ezilince sikayet etmemelidirler

İnsanı hayvandan ayıran akıldır. İnsan, akıldan uzaklaştığı zaman hayvan ortaya çıkar.

İnsanlar yanlış yapabilirler, yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar

GhostCollector

GhostCollector resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 22:05:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·PaSaaM· :

İnsanlar yanlış yapabilirler, yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar

xRicKx

xRicKx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 19:00:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BUKADAR İŞTE Clap

manindark

manindark resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 19:18:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gereksiz tartışmalara girmeyiniz arkadaşlar..

Tartışmasını bilmeyenler kavga ederler..

CC sohbet icin buraya
 <<1...56789101112131415 16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir