ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 11:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<1234567891011 1213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:08:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tıklayınız... .......

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:14:13sohbet oyun linki

·NIHALATSIZ· :
BU SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ACİLEN İNFUMUM UN GÖREVDEN ÇEKİLMESİ GEREKMEKTEDİR.YERİNE ÇOK DAHA SAĞLAM ŞEFLER GETİRİLEBİLİR....

Kim mesela, sen mi? Ya da arkadaşlarından biri mi? Artık her kimse kefil olabileceğin biri var mı? Yarın ondanda bir şikayet olursa ne yapacağız?

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:16:10sohbet oyun linki

Buyrun Chatcity hüküm ve şartlarına bir defa daha "Belki de çoğumuz için ilk defa" göz atalım... 
Tıklayın  Madde-3 ü lütfen özellikle okuyalım. Hatta; Chatcity Hüküm ve şartlarının 3. maddesini ben yazayım...
     ............................
    3 - Sohbet odaları ve forum kuralları:
     Tüm CHATCİTY sohbet odaları ve forumda aşağıdaki kurallar geçerlidir.

- Sohbet odaları ve forumda
küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.
   - Sohbet odaları ve forumda, T.C. aleyhine, T.C Yasalarına aykırı siyasi ve ideolojik görüşleri ifade eden, kanun dışı faaliyetlere yönelik mesajlar yazmak yasaktır.
    - Sohbet odaları ve forumda; kişilerin ırk, din, inanç ve kişilik haklarına saygısızlık edici ifadeler kullanmak yasaktır.
    - Sohbet odaları ve forumda, ticari menfaate yönelik duyuru, tanıtım ve reklam yapmak yasaktır.
    - Sohbet odaları ve forumda telif hakları gerektiren her türlü ses dosyası, mp3 linkleri, video linkleri, mp3 veya video programları, korsan yazılım linkleri içeren veya bunların dağıtılmasını destekleyen, yönlendiren içeriğe sahip mesaj yazmak yasaktır. Bu şekilde mesaj yazan kullanıcılar; SİTEDEN SÜRESİZ OLARAK UZAKLAŞTIRIRLAR.

Bu kurallara uyulmaması durumunda Metodik önceden bildirim yapmaksızın, kurallara uymayan üyeleri sohbet ve forumdan çıkarma, TEKRAR GİRİLMESİNİ ENGELLEME VE ÜYELİĞİNİ SONA ERDİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

Sevgili arkadaşlar şunu belirtmekte fayda görüyorum. Yukardaki hüküm ve şartlarda da bahsedilmiştir ancak çok önemli ve hassas bir konu olduğunu düşünüyorum ve yinelemek istiyorum. Toplumun en küçük yapıtaşı bildiğimiz üzere ailedir. Ve aile fertlerimizde Anne, baba, ağabey, abla, kız/erkek kardeşler... Bu bahsi geçen bireyler; herhangi bir birey için, hayatta en fazla anlamı olan ve başlarına bir hal geldiğinde en çok üzecek olan şahsiyetlerdir. Her ne sebeple olursa olsun bunlardan birisine kötü bir laf denilsin hiç kimse istemez. O halde bu konuda bir empati yapacak olursak; karşımızdaki Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma v.s. de kendi annesine/bacısına/babasına..... çirkin sözler söylensin kabul etmez. O halde ne yapacağız? Ben bu konuda bir örnek vereyim; Hiç kimsenin annesini bacısını iş çıkışlarında karşılamak üzere gitmeyi düsünmeyeceğiz. Farzedelim bunu düşündük; O zaman şunu kabul edeceğiz; Şu saat itibariyle naralar atarak, elimizden alındığını düşündüğümüz; aslında bize hiç ait olmamış hakkı aramayacağız...

Saygılar...

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:30:56sohbet oyun linki

ROEN BU MSJ I SİLME...İNFUMUM O ZAMAN SANA SORARIM İNSANLARIN AİLE RESİMLERİNİ ALARAK FOTOMONTAJ YAPIP AHLAKSIZ BİR ŞEKLE SOKUP BUNU CC KULLANICILARININ MAİLLARINA GÖNDEREN VE CC İÇERİSİNDE BUNU DİLLENDİREN İNSANLARA ANA BACI DEMEDEN KÜFÜR EDEN İNSANLARA NİYE CEZA VERİLMİYOR HADİ BEN SİYASİ KONUŞUYORUM VE NEFES ALSAM SİYASİ ANLAŞILIYOR PEKİ BU İNSANLAR HALA NASIL DURUYOR.KONU KÜFÜR EDEN İNSANLARSA VE HADİ KABUL ETTİK BUNLARI SİTEDEN TEMİZLEMEKSE GÖREVİNİZ İSMİNİ SANADA DAHA ÖNCEDE BİLDİRDİĞİM SÜREKLİ SATAŞAN HAKARET EDEN KÜFÜR EDEN İNSANLAR NE HAKLA HALA CC DELER ŞİKAYETİNİ BİLDİR MAİL ADRESİNE DİYORSUN MAİL ATIYORUZ CEVAP VEREN YOK ÖZELİNE BİLDİRMEMİZİ İSTİYORSUN ADAMLAR KÜFÜR EDERKEN YUKARDAN İZLE DİYORUZ ANINDA OFFLİNE OLUP KAYBOLUYORSUN AZ SONRA Bİ BAKIYORUZ BU ANA AVRAT KÜFÜR EDEN ADAM 30 DK ALIYOR HEMEN ARDINDAN ÜSKÜDAR GENE 100 YIL BAN ALIYOR.KİŞİLERİ KAYIRMADIĞINI SÖYLEYECEKSİN O ZAMAN İŞİNİ DÜZGÜN YAP ÜSKÜDARA CEZA VERİYORSAN İSMİNİ VERDİĞİM VE SEN YUKARDAN İZLERKEN GÜLDÜĞÜN VE 30 DK VEREREK GEÇİŞTİRDİĞİN BU ADAMLARA KARŞI KESİN BİR ÇÖZÜM ÜRET...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:37:01sohbet oyun linki

Selamlar.

Davul Olasıca Nihal Yazılarını Okuyana Kadar Nerdeyse Şaş Olcaktım Ne Barıyonki Hemde:)) Bende Üsküyü Severim, Oda Beni Sever, Senide Severim Bilirsin Nihal:) Ama Sen Biraz Abartmışsın Durumu; Arkadaş Olmak, Bir İnsanı Sevmek, Yandaş Olarak Kabul Edip; "İyi Gününde Ve Kötü Gününde HerzamanYanında Olcağına, Ne Rahatsızlıklar Ne Küfürler Etsede Melek İlan Edeceğine And Edmiş Gibisin" :))Fazla Kalabalık Yapmak İstemiyor, Geri Kalan Konuda"da Speiderist"le Aynı Fikri Paylaşıyorum..

Hoş Sohbetler...

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 20:53:04sohbet oyun linki

ßu Konunun Kapandığını Sanıyordum Nie Uzatıorsunuski..Aranızda CC`yi ReeLLe ßir Tutan ßirÇok İnsan War ((: ..ReeL İstiyorsanız Girmeyin Derim ßen..SanaL istiyorsanızda SanaL oLarak TakıLın ßurda.. (: Hade Hoş SohßetLer..

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 21:08:40sohbet oyun linki

Konu kapanmıştır .Clap

Herkes öfkesini dile getirdi ve eminizki herkes burda bir takım dersler aldı ve bir 

takım önlemlerde alacaktır.

Herkes ama herkes chatcity e geldigi ilk günü hatırlasın .

Ne güzel bir alan ,Ne güzel bir mekan .Ne farklı bir site   Bu site içinde bu güzel insanlar siteye daha güzel bir anlam katıyorlar.

Herkes yanlış anlaşılabilir herkes hata yapabilir herkes kendinden sorumlu olarak zamanla değişebilir yada birilerini değiştirir.

AMA HERKES KENDİ KAREKTERİNDEN SORUMLUDUR.

Kırıcı olabilirsiniz ama kırılanda ola bilirsiniz.Yeterki ne yaptığınızı bilmelisiniz.

Esasında bireysel sorunlarımızı sorun yaşadığımız kişilerin özelinden msn sinden kendisiyle çözüme kavuşturup sorunu cözmeye caşırsak olay, konu buraya taşmadan bir sonuca vara bilir.

Yoo bişey demeyin bana öylesine ugradım . İÇİMDEN GELENİ YAZDIM Ermm

SAYGIM SEVGİM SİZLERLE HERNEREDE YAŞANIYOR VE YAŞATIYORSANIZ Big smile.  Hava sıcaklıgı 40 derece /  dolar :145 / euro :165

Dr: Jawell BENGLİNE

catherine

catherine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 02:01:12sohbet oyun linki
katılıyorum joe  dogru dürüst okumadım bıle  olay bellı bır kışı gene savaş acmış bırıne dıyım çünkı şef demem de bışey degıştırmıcek nedenmı okdar saygısızca eleştırılen kışı nin  300 kişi aktif bır sitenın şefı oldugu unutuluyor  bakıyorum ses getırmemış bırkaç  kişi arasında gecıyor konuşma  şaka gıbı bır şey bu foruma takılmıyorum fazla ilgıbı cekmıyor ama bu konu komıktı iyikı gırmışım  allahtan yıldızlıda degılımkı yalakalıkda  yapıyor dıyemıceksınız   ama hak eden hak ettıgını alıyor ınankı   şimdı bende gecende aldıgım 3 dakıka ceza için  savaş acsam  acaba ya ne komıksınız arkadaşlar olaylar kişileştırılmesın  veya ben bunu tanıyorum arkadaşım deyıpde yanlışı desteklemek  yetışkın bir kişiye    yakışmıyor haklının yanında olmanız   dılegıyle  saygılar

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 14:06:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar  spedrıst orda para veriyoz öpücük vermiyoz dedigin için saolasın ama kuralara uyalım uymayanları  uyaralım::))))üskü benim kardeşimdir ve ankaraya geldigindede bende kalır ama bu degilki küfür ettiginde onu tasvif ediyom anlamına gelemez.CENAB ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN by ı nız

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 14:56:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hmmm... Gürcü olayın boyutlarını bambaşka bir kulvara soktun... Heyecanlandım şimdi... Elimde çekirdekler sabırsızlıkla sana verilecek yanıtı bekliyorum 

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 1213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir