ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 09:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<1234567 8910111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

principa

principa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 13:26:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Biri haksızlıga ugradığını düşünüp rahatsızlığını dile getirmiş diğeri bunu saygıyla karşılayıp açıklamasını yapıp ; benzer nicklerin ayırt edilmesi gerektiğini belirterek  adı geçen kişinin cezasını kaldırmadıgını söyleyerek  olayı kapatmış. Geri kalanlar neden kapışmış anlıyamadım dogrusu.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 13:33:41sohbet oyun linki

Topic ne hale gelmiş geceden beri

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:20:42sohbet oyun linki

Sanırım ßenim Anlatmak İstediğim Yanlış Anlaşılmış.. ßiraz £spri Katarak Yazmak İstemiştim.. Daha Doğrusu Karamizah Olacaktı Ama £lime Yüzüme ßulaştırdım Galiba.. Neyse..

Anlatmak İstediğim $ey $u.. Arkadaşlar Her Zaman Her İstediğimiz Olmaz.. Aklımıza £seni Yapamayız.. Reel Hayatımızda Nasıl Kurallar Çerçevesinde Yaşıyorsak Ccdede ßazı Kurallar Var Ve ßunlara Uymak Zorundayız.. Uymadığımız Zamanda Ceza Alacağızın ßilincindeyiz.. £n Azından Hepimizin ßunu Anlayacak ßilinçte Olduğumuzu Düşünüyorum.. Önce Noa Yere Göğe Konamıyordu Sonra ßi Anda Nolduysa Tukaka Oldu.. $imdi Aynısı İnfumum a Yapılıyor.. Valla $aşkınlık İçinde İzliyorum.. ßi Anlam Vermeye Çalışıyorum Ama Veremiyorum.. ßence Her 2 $efte İşlerini İyi Yapıyor.. ßakarsanız £n Fazla ßu 2 $efin Online Olduğunu Ve ßiz Userlere Yardımcı Olmaya Çalıştıklarını Görürsünüz.. Arkadaşlar Aynayı ßirazda Kendimize Çevirelim Ve ßakalım ßizim Hatamız Hiç Mi Yok Diye.. Hemen ßirilerini İpe Göndermeye Çalışmanın Anlamıne ßi Türlü Anlayamadım.. İlk Yazımda Onun İçin Önce Noa $imdi İnfu £vet Sıradaki Gelsin Diye ßiraz £spriyle Yaklaştım Konuya.. Çünkü Yapılanlar Çok Komik.. Hata ßile Yapsalar Tek ßir Hatada Aslalım Gitsinmi İnsanları.. Neyse Daha Fazla Uzatmıyım Sanırım Ne Demek İstediğimi ßu Sefer Daha İyi Anlatmışımdır..

Herkese Hoş Sohbetler..

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 15:07:03sohbet oyun linki
Arkadaşlar siz ne yapmaya çalışıyorsunuz. Biri birinizi karalayarak hakaret ederek burası muhabbet ortamı siz kalkmışsınız resmen biri birinizi karalıyor hakaretler yağdırıyorsunuz. Maksadınız nedir? Konun başlığı belli,yanlış anlmayın taraf tuttuğum yok ama N_O_A nın ismi neden geçiyor burda. İçinizdeki kini kusma yeri değildir forum kimse kişisel sorununu forumda çözemez aksi halde sorun yaratır ama bazı kişiler içindeki kini nefreti kusmuşlar. Forumun amacı benim bildiğim kadarıyla eğlenmek maksatlı güzel şeyleri paylaşmak amaçlı açılmıştır.Amaki arakadaşlarımız maşallah resmen kin kusmuşlar lütfen arkadaşlar bunlar hiç hoş değil. Hoş sohbetler dilerim..

EndRoad

EndRoad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 15:29:11sohbet oyun linki
Yahu Bu N_O_A ın ismi her tarafta geçmek zorundamı  başlığa bak yapılan eleştirilere bak.Yine ön plana alınmış :D

Alfacenturii

Alfacenturii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 22:29:50sohbet oyun linki
gordugum kadarı ıle sızler sadece yogurdun kaymagı ıle ugrasıyorsunuz... once noa ıdı sımdı ınfumum meseleyı kokten cozmek kımsenın aklına gelmıyor. asıl sorun şu sınek nerden cogalıyor...ben soyleyeyım sıstemden. bunu onlemek zor ama ımkansız degıl bu sıte vıp ve tıp satısından ayakta kalıyor tabıı bırde reklamlar. ama sızın yapabılecegınız tek sey var. hıc bır sey almamak. o zmaan belkı bu kırlı duzen degısır. sımdı ınfumum hedef oldu yarın onun yerıne gecen bır baskası olacak. ve bu boyle devam edecek ısımler degısecek ama duzen hep aynı kalacak bunu dıkkate alın bence....

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 08:33:06sohbet oyun linki

Delinin biri kuyuya taş atar kırk akıllı çıkarmaya çalışırmış... Burda delinin kim olduğunu tekrarlamaya gerek var mı? Sevgili İnfumum la bir konuşmamızda ona şöyle bir ifadede bulunmuştum: "Bu millete baş olmayacaksın! Değil vekil muhtar bile olmayacaksın! Hatta hatta apartmana yönetici bile olmayacaksın! Çünkü bu insanlar bugün "Arkandayız yürü be koçum!" edebiyatı yapar, yarın elinde yağlı urgan, idam sehpasını yine bunlar hazırlar." Bu bozuk karaktere sahip insanlar hizmete layık değiller çünkü!..

Şu sanal ortamda bile, incir çekirdeğini doldurmayacak mevzular yüzünden insanların kişilikleri nasılda ayaklar altına alınabiliyor! Onur ve haysiyetler, izzet ve şerefler -bu kavramlardan olabildiğince uzak kimseler tarafından- nasılda sakız gibi çiğnenebiliyor!

İşin diğer acı yanı ne idüğü belirsiz, iki sağlıklı cümle yazmaktan ve yazılanı anlamaktan aciz birinin başlattığı tartışma, kendini akıllılar safında sanan diğer tiplerin katılımıyla linç kampanyasına dönüşüyor!..

Bu başlık altındaki bazı yorumları okuyunca onlar adına üzüldüm açıkçası... Verdikleri görüntü; suret-i haktan görünmeyi ihmal etmemekle birlikte fırsattan istifade ANARŞİ çıkarmak! Bunlar herkesi kendileri gibi aptal mı zannediyorlar?

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 15:32:32sohbet oyun linki
Graphist :

Delinin biri kuyuya taş atar kırk akıllı çıkarmaya çalışırmış... Burda delinin kim olduğunu tekrarlamaya gerek var mı? Sevgili İnfumum la bir konuşmamızda ona şöyle bir ifadede bulunmuştum: "Bu millete baş olmayacaksın! Değil vekil muhtar bile olmayacaksın! Hatta hatta apartmana yönetici bile olmayacaksın! Çünkü bu insanlar bugün "Arkandayız yürü be koçum!" edebiyatı yapar, yarın elinde yağlı urgan, idam sehpasını yine bunlar hazırlar." Bu bozuk karaktere sahip insanlar hizmete layık değiller çünkü!..

Şu sanal ortamda bile, incir çekirdeğini doldurmayacak mevzular yüzünden insanların kişilikleri nasılda ayaklar altına alınabiliyor! Onur ve haysiyetler, izzet ve şerefler -bu kavramlardan olabildiğince uzak kimseler tarafından- nasılda sakız gibi çiğnenebiliyor!

İşin diğer acı yanı ne idüğü belirsiz, iki sağlıklı cümle yazmaktan ve yazılanı anlamaktan aciz birinin başlattığı tartışma, kendini akıllılar safında sanan diğer tiplerin katılımıyla linç kampanyasına dönüşüyor!..

Bu başlık altındaki bazı yorumları okuyunca onlar adına üzüldüm açıkçası... Verdikleri görüntü; suret-i haktan görünmeyi ihmal etmemekle birlikte fırsattan istifade ANARŞİ çıkarmak! Bunlar herkesi kendileri gibi aptal mı zannediyorlar?

Nihayet aklı başında 1 adam ve edebi 1 anlatım .

Grapfhist  " MERD-I KIPTI SECAAT ARZEDERKEN SİRKATİN SOYLERMİS"  ( aklı seliminden dolayı tebrikler Graphist)

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:38:23sohbet oyun linki
Teşekkürler İpsizuçurtma

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:55:23sohbet oyun linki

Sadece

PUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir