ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 23:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<12345678910 111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 18:42:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

BU YAZIYI BANLANMAYI GÖZE ALARAK GERÇEKLERİN GÜNYÜZÜNE ÇIKMASINI,SUÇLULARIN CEZALANDIRILMASI VE HAKETMEYEN İNSANLARIN HAKETMEDİKLERİ KONUMLARDA BULUNMAMASINI SAĞLAMAK İÇİN YAZIYORUM...BUMUDUR ŞEFLİK BUMUDUR HAK HUKUK ADALET BUMUDUR İNSANLIK...ŞEF İNFUMUM BU YAPTIĞIN HANGİ KİTABA SIĞAR İKİ TANE AHLAKSIZ İNSANIN YAPTIĞI ŞİKAYET ÜZERİNE ARKA ARKAYA BİR İNSAN ODADA OLMAMANA RAĞMEN NE YAPTIĞINI NE SÖYLEDİĞİNİ GÖRMEMENE RAĞMEN ÜSKÜDARA ARKA ARKAYA KAÇ DEFA IP BAN VERDİN.BUNDAN BİRKAÇ GÜN ÖNCEDE BENİM NİCK İ ME 100 YIL BAN VERDİN SANA SORDUĞUMDA BUNU NİYE YAPTIN SUÇUM NE DEDİĞİMDE BİLMİYORUM info@chatcity.cc YE MAİL AT DEDİN.AŞAĞIDAKİ LOG SENİN İNSANLARA NASIL ADALETSİZCE KAFANA GÖRE BAN VERDİĞİNİN AÇIK SEÇİK KANITIDIR.SANA GELENE KADAR DAHA NİCE İNSANIN ŞEF OLMASI GEREKİRKEN NASIL O KONUMA GELDİĞİNİ VE NASIL TARAFKİR DAVRANARAK İNSANLARI UMURSAMAZCA DAVRANIP EZDİĞİNİ BU LOGLA İSPAT EDİYORUM.ŞEFLİKTEN İSTİFA ET BU BÖYLE GİTMEZ...

oxinox

oxinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 18:46:52sohbet oyun linki
Nihal bugun ettiğin küfürlere say ban yemeni.. Emin ol ki üsküde neden atıldığını biliyordur.. Bırak kendisi hakkını arasın sen ortaya düşme

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 18:51:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEN ÜSKÜDAR O BANLARI ALIRKEN ODADAYDIM AĞZINI BİLE AÇMADAN BİRTON NİCK İ BANLANDI.AYRICA SORUN SADECE ÜSKÜDARA BAN VERİLMESİ DEĞİL BU HAKSIZLIĞA BAŞ EĞDİĞİNİZ SÜRECE EZİLMEYE MAHKUMSUNUZ.ADAM GİBİ HAKKINIZI ARAMAYI BİLİN KORKMADAN ÇEKİNMEDEN.BAN ALMAMIN SEBEBİNİDE İNFUMUM AÇIKLAR,KÜFÜR ETTİKLERİNE SAY DEME HAKKINA SAHİP DEĞİL KİMSE...İNFUMUM İNSANLARIN KÜFÜR ETTİĞİNİ DAHİ GÖRMEDEN ARABANIN PLAKASINA FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİNİN UYDURUK KAĞITLARA CEZA YAZIP SONRA OLAYI HİÇ GÖRMEYEN TRAFİK POLİSLERİNE GERÇEK CEZAYA ÇEVİRTTİRMESİ GİBİ BU CEZAYI VE BANA VERİLEN CEZAYI VE KİMBİLİR DAHA NİCE CEZAYI AHLAKSIZ KİŞİLERİN UYDURMA İSPİYONLAMALARI SONUCU HAKSIZYERE ALDIK...

oxinox

oxinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 18:55:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NIHALATSIZ· :

BEN ÜSKÜDAR O BANLARI ALIRKEN ODADAYDIM AĞZINI BİLE AÇMADAN BİRTON NİCK İ BANLANDI.AYRICA SORUN SADECE ÜSKÜDARA BAN VERİLMESİ DEĞİL BU HAKSIZLIĞA BAŞ EĞDİĞİNİZ SÜRECE EZİLMEYE MAHKUMSUNUZ.ADAM GİBİ HAKKINIZI ARAMAYI BİLİN KORKMADAN ÇEKİNMEDEN.BAN ALMAMIN SEBEBİNİDE İNFUMUM AÇIKLAR,KÜFÜR ETTİKLERİNE SAY DEME HAKKINA SAHİP DEĞİL KİMSE...İNFUMUM İNSANLARIN KÜFÜR ETTİĞİNİ DAHİ GÖRMEDEN ARABANIN PLAKASINA FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİNİN UYDURUK KAĞITLARA CEZA YAZIP SONRA OLAYI HİÇ GÖRMEYEN TRAFİK POLİSLERİNE GERÇEK CEZAYA ÇEVİRTTİRMESİ GİBİ BU CEZAYI VE BANA VERİLEN CEZAYI VE KİMBİLİR DAHA NİCE CEZAYI AHLAKSIZ KİŞİLERİN UYDURMA İSPİYONLAMALARI SONUCU HAKSIZYERE ALDIK...

Küfürbaz bir insanın haklıymış gibi yazması çok ilginç.. Allah akıl fikir versin ne diyim!!

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:05:00sohbet oyun linki
OXİNOX DAHA ÖNCEKİ NİCK İNİ SÖYLEDE DÜŞMANLIĞININ SEBEBİNİ ANLAYALIM NEYMİŞ KUYRUK ACIN GÖRELİM (ŞİMDİ ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE SENİN 100 YIL BAN YİYEN BYBRUT OLDUĞUN SÖYLENİYOR E HAL BÖYLE OLUNCA SALDIRMAN NORMAL)...BİZİ BİLEN BİLİR KÜFÜR EDERSEKTE ÇEKİNMEDEN SÖYLERİZ ŞİMDİYE KADAR ALDIĞIM BANLARIN HEPSİNİN NEDENİ SİYASİ TARTIŞMALARA GİRMEMDİR SEN KAFANI YORMA KÜFÜR EDERSEMDE HAKEDEN KARAKTERSİZ AHLAKSIZ AİLE TERBİYESİNDEN NOKSAN ANA BACI DEMEDEN MİLLETE SÖVEN VATANA MİLLETE HAKARET EDEN İNSANLARA EDERİM...

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:08:12sohbet oyun linki

yasın ceza aldıgında ben de odaydım ..ve ben odada bulundugum sure  ıcerısın de hıc bı sekılde  kufur  duymadım (kendı adıma konusuyorum)..bız yasınle  konusuyorduk bırden bılmem kaç yıl ceza alarak çıkarıldıgını gordum  ve gercekten çok şaşırdım ..belkı önceden kufredıyordu..belkı oncden bı takım uygun olmayan davranıslar sergılemıştı ama kısılerı bugun bulundugu durumla yarıglama luksune sahıp olmalısınız ..yoksa degıl mısınız??eger oyleyım dıyorsanız ben gercekten bugun o luksu  goremedım kusura bakmayın .. kısılerle bırebır konusmak dururken ban vererek, onune handıkaplar koyarak bu sıteye gırısını  yasaklıyorsunuz..belkı de bu ark larımızın (ısım vermıycem) cogu bu yuzden sızın  hoşnut olmadıqınz davranısları sergılıyor pekı bunda sızın hıc mı sucunuz yok??bır kez konussanız , ve ya kısıyı bugun bulundugu durumla ele alsanız emın olun daha iç açıcı netıceler elde edıceksınz..bu da demek oluyor kı daha fazla yol katedılcek

burada,bu sıtede yaklaşık 2 yıldır bulunan bı user olarak konusmaya hakkım oldugunu dusunuyorum sussturursanız da bu hareketı yaparım ..

hoş sohbetler..

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:15:19sohbet oyun linki
bence biraz dağa dikkatli oluna bilir infu adaleti sewer işinide düzgün yapar ondan böyle bi olay asla beklemezdim çok ilginç acıkcası

stoic

stoic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:16:58sohbet oyun linki
olayı biri banada bi açıklaya bilirmi? bişi anlamadım gitti

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:24:57sohbet oyun linki

STOİC KONU ŞU ŞEFLİK KONUMUNA KADAR NASIL ANİDEN VE HAKKANİYETSİZCE YÜKSELEN İNFUMUM İSİMLİ ARKADAŞIMIZ HİÇBİR OLAY OLMAMASINA RAĞMEN VE HATTA ODADA OLMAMASINA RAĞMEN BAŞKALARININ YALAN YALNIŞ DOLDURMALARI SONUCU BİRÇOK İNSANA 100 YIL YADA HAFTALARCA CEZA VERMİŞTİR.EKTEKİ LOG BUNUN AÇIKLAMASIDIR KENDİSİ ODADA OLMADIĞINI VE BİRİNİN YOK YERE İSPİYONLAMASI SONUCU NASIL BANLADIĞINI GÖSTERMEKTEDİR...BİZ AJANLARA GÜVENEMEYECEKSEK HERKEZ KULAKTAN DOLMA OLAYLARI GÖRMEDEN KİŞİLERİ UYARMADAN KAFALARINA GÖRE KİMİSİ TİPLİ VİPLİ KİMİSİ NORMAL KULLACILARI BU ŞEKİLDE BANLARLARSA HİÇKİMSE BU İŞTEN MEMNUN KALMAZ VE SÜREKLİ ŞİKAYETLER ARTAR.BU SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ACİLEN İNFUMUM UN GÖREVDEN ÇEKİLMESİ GEREKMEKTEDİR.YERİNE ÇOK DAHA SAĞLAM ŞEFLER GETİRİLEBİLİR....

joexangelxblack

joexangelxblack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 19:28:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle spidiers  Brawo Abi ii yakalamışsın

Arkadaşlar Bırakalım bu gereksiz muhabbetleri birileri buraya siz istediniz die gelmedi siz istediniz die gitmez Kendi kendinize sorun yaratıp sonrada bunu çözmeye çalışmayın komik oluyoosunuz ciddet bu çekememezlik nie hala anlamadım umarım kafanıza bişeyler dank ederde bu tüp gereksiz şeylerle uğraşmak yerine daha önemli şeylere yönelirsiniz

herkeze görevinde başarılar...

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir