ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 13:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<12345678 910111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 00:59:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
yazıkk

ByAnil

ByAnil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 04:56:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İnfumum Şef olarak bence gayet başarılı ama biraz fazla meşgul oda normal tabi Haksızlık Bence Yapmaz Demi ŞEFİM

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 15:05:05sohbet oyun linki
ENC0Z :

Sadece

PUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

"Anlamak yok cocugum anlar gibi olmak var , akıl icin son care saclarını yolmak var. "

USTAD  N FAZIL KISAKUREK .

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 16:15:37sohbet oyun linki

Arkadaşlar  Tamam bir cok haksızlıklar oluyor . Ama bazen bir şeyler yazmak gerekiyorsa  Öncelikle şeflere  yazmak lazım eğer şefler konuya hakim olmak istemiyor yada yanıt vermiyorlar ise info@chatcity.cc  ye acıklamalı  bir E_mail  yoluyla asıl yetkililere durum hakkında bilgi aktara bilirsiniz. şimdi burdaki konu tartışma olmasın herkes  bu başlıga yada isteyen bu başlıga fikrini bir kere yazzın kendinden emin olarak tekrar tekrar  yazma , her eleştirinin altına tekrar yazmaya girilicekse. Bence bir odada toplanıp orda tartışılsın.

Kişi ler kendinden sorumludur  ne oldukları deyil ne yaptıkları önemlidir

Şunu unutmayın ki burdaki her teşiz ve analiz sonucu sinirlerinizi bozan konuyu aksetiğinizde forma   . Eleştirilen Nicki yada adı gecen kişiler yada kişi  konuyu bireyseleştirip daha büyük sorun haline getirip kendinizi hedef haline getire bilirsiniz. Bu insanın dogazında var olan bişey.  Bende nasibimi almıştım . :)

BEN FAHRİ BİR AJANIM :)

YILDIZ ROZET VS HEPSİ YÜREGİMDE VAR ZATEN :)

İSTEYEN VARSA BENDE YÜREKTEN ROZET YILDIZ VS VEREYİM

KEYİFLİ SOHBET İÇİN YAŞASIN CHAT CİTY.

FAHRİ ŞEFİNİZ BENGLİNE :))

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 18:11:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Hep derim belgesiz konuşmam diye, işte belgeler...:)))

Speiderist iyi bir gözlemcisin.

AmBiAnCeTT

AmBiAnCeTT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 00:22:49sohbet oyun linki
gümden konusu infumum bizde karalayalım madem birşeyler.. bugün nickim ile ilgili sorun yaşadım ve sevgılı sefımıze msn den ulastım..baska arkadaslarada ulastım ılgılenenler oldu ılgılenenmeyenler oldu herkese yinede tşk..Belki burda binlerce insanla uğraşıyorsunuz ve binlerce farklı konu madem ki sitenin mail adresini + size direk ulaşabileceğimiz msn yolunu açtınız şartlar ne olursa olsun ccye girip chatcity.cc adresini (msn) olarak online olduysanız özel işlerinizi bir kenara bırakıp insanlarla uğraşmak zorundasınız...konu ama saçma ama değil bu insanlar sizden cevap bekliyor olay burda gezip dolaşmak arkadaşlara selam vermekse bende rozet istiyorum havamız olur karizma yaparız.. İnsanları iplemeyizz diyeceğim şudur ki başa gelen çekilir... ya bu diyar sürülür ya bu diyardan gidilir..tşk  

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 01:38:12sohbet oyun linki
        Kaç gündür izliyorum... Sabah kuşağı edasındaki tartışma halen sayfaları devirmeye devam ediyor. Semra Hanım olayına dönmüş... 
       Tip vip alımına kabahat bulanlar, yönetimi beğenmeyenler, fazla samimiyet isteyenler, ver Allah ver... Delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkarma çabasında değil, kırk akıllı kuyuyu taşla doldurmuş... Başlığı açan unutmuş bile neden açtığını..! Maksat yeşillik olsun, olmuşta (Konya Ovası)... Söz uzamış uzamış, sarmaşık meşeden gürgene sarmış, başkası konu edilmiş falan filan. Zaten milletçe alışığız bu gibi durumlarda hemen tepki vermeye... Biri birşey desede arkasından eklesek.
        Şimdi burada yönetimi elşetiren sizler: Öncelikle buraya ne için geldiğinizi saptayın... Amaç eğlenmek ise; eğlenin neşenize bakın kıldan yünden işlerle kafa yormayın derim. Şayet ben buraya adaletin savunucusu olarak geldim diyorsanız; niteliklerinizi gözden geçirin... Bulunduğunuz nitelikte ne kadar yönetebiliyorsunuz? Ahkam kesmek kolay iş... Ama bunu bile başaramıyorken nasıl en iyi yönetimi sağlar yada tavsiye edersiniz? Bol muhabbetler hepinize bol Semra lı, Ahu lu, Meriç li tartışmalar!

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 02:33:44sohbet oyun linki

speiderist,

Valla kahve molamı almak için cc ye bi göz atayım dedim sen çıktın karşıma

Haa hürrem unutmadan, ben çizimlerimden bunaldıkça giriyorum cc ye

SENCE BEN NE YAPMALIYIM BU SAYDIKLARIN DAHİLİNDE

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 03:19:15sohbet oyun linki
Speiderist ciğim..! Güzel arkadaşım, forum kurdum, Erman Toroğlu m benim... Ben de seni seviyorum..! Yahu anlayamadığım bir şey var... FL4M3 yok artık neden hala oradasın sen? Aş artık bunları aş..! Umarım 35 yaşındaki tüm iyi adamlar gibi kısa zamanda sende mutlu olursun. 
Prangoşum sana gelince; sen sadece benimle ilgilen... Özledim!

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 03:24:43sohbet oyun linki

AAAAA bak yaa flame nin adı da geçmiş

Spei nin herzamanki sadece kendisinin anlayacağı mesajlardan biridir diye okumamıştım...

spei hayırdır???

Dostların yine ilgi istiyor sanırım...

ya da sen gündemde kalmak...

Her ikiside olmaz üzgünüm...

SEN DE ÇOK İYİ BİLİYORSUN BURASI CHATCİTY :)))

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 910111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir