ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 07:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:11:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
PRANGA AĞABEYCİM ŞARAP BENDE DEĞİL GENELDE SENİN ELİNDE OLUR BANA AİT DEĞİLDİR....HAA BU ARADA ROZET ALININCA SEVGİLİNDEN NEDEN OZAMAN BİZE SAYFA AÇ DİE YALVARDIN NOA GİTSİN İNFU GELSİN DİYE HADE BUNADA GÜSEL Bİ CEVAP VER AMA AYILDIKTAN SONRA OKİAYRİYETTENDE BEN SAYGINIM YALAKA OLMADIM OLMAMADA KİŞİLİĞİMDEN ÖDÜN VERMEMMMMMMMMM ASLAAAAAA

NooXiouS

NooXiouS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:12:02sohbet oyun linki

Sevgili Prangaxx

Öncelikle Sen NOA  ya Karşı Tavır Alırken.. Sebeplerin Şuanda İnfumuma Karşı Tavır Alanlarla Aynı DeğiLmiy di? Ki Chat City De Görevli Ve Sorumluysa ßuradaki Userler ile İlgilenmek ZORUNDA..

Sen Değilmiydin ßaşka ßirisinden Chat City i İleriye Götürebilecek Sef Adayı Kim Adı Altında ßaşlık Açtırıp Herkese Oraya İnfumum Yazın Diyen Kişi.. Şuanda Yaptığın NorMal Tabiki İnfumum u Kollayacaksın.. Şuanda €leştirilen NOA Olsaydı Şuanki Yorumların Çok farklı Olurdu ßuna €minim..

Sana Kolay geLsin....

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:13:53sohbet oyun linki

CAILEANBENDE SENİ SEVİYORUM

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:15:08sohbet oyun linki
NooXiouS :

Sevgili Prangaxx

Öncelikle Sen NOA  ya Karşı Tavır Alırken.. Sebeplerin Şuanda İnfumuma Karşı Tavır Alanlarla Aynı DeğiLmiy di? Ki Chat City De Görevli Ve Sorumluysa ßuradaki Userler ile İlgilenmek ZORUNDA..

Sen Değilmiydin ßaşka ßirisinden Chat City i İleriye Götürebilecek Sef Adayı Kim Adı Altında ßaşlık Açtırıp Herkese Oraya İnfumum Yazın Diyen Kişi.. Şuanda Yaptığın NorMal Tabiki İnfumum u Kollayacaksın.. Şuanda €leştirilen NOA Olsaydı Şuanki Yorumların Çok farklı Olurdu ßuna €minim..

Sana Kolay geLsin....

EVET SEDATÇIM NE YAZIKKİ BENİDE ALET ETTİ O ŞAHIŞŞŞŞAMA NİTEKİMDE BEN KAZANDIM KİŞİLİĞİM ORTADAAAAAAA

CAILEAN

CAILEAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:16:29sohbet oyun linki

bak yazmıcam yazmıcam dedim  yazcam walla bnm üstümde yasan arkadas SONUNA KDR KATILIORM

DİP NOT:EWA ORTİİİİ NBR LEM

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:17:54sohbet oyun linki
ortim iyidir senden naber

morcoberif

morcoberif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:19:12sohbet oyun linki
halamı tartışılıo. prety bende ordaydım flood yapan sendin o sırada cafede tartışma vardı zaten.bilmioyorum farkındamısın çoğu kişi sana laf söledi acaba neden? bu arada infu nunda dediği gibi durty 30 dk cesa aldı ccdurtycc ile geldi sonra.tabi sen a a a a a a a a a a aa a a a a a floodlarınla uğraşırken dikatli olamadın.doğum gününse arkadaşlarınla konuşursun genel konuşmayı engelliyemezsin.helede ortada hararetli bi tartışma varsa hakeret yersin.millet zaten ateş hattındaydı.bu başlığında çok saçma boşuna yazma daha bişi dikkatsizsin.daha önceden yasdığın msjıda okuduk. nie insanlar bi yere geldikten sonra zamanında destek verenlerin duyguları kine dönüşür anlamış değilim...

NooXiouS

NooXiouS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:19:23sohbet oyun linki
Bybrut :
NooXiouS :

Sevgili Prangaxx

Sana Kolay geLsin....

Adını bile yazmayacak kadar değersiz gördüğüm insan.. Pranga nın kimseye şöyle söyle böyle söyle gibi laflar söylediğini görmedim.. Zaten noaya açılan savaşta hiçbir bilgim yoktu onlarında noaya karşı olduğuyla ilgili.. Tesadüfen bana yapılanların aynısının onlarada yapıldığını gördüm.. İnfumum ile ilgili ise desteklediğim bir insan en azından herşeyi yüzeysel..

ßu Yazıma €n son Cewap verecek İnsan Sensin.. Ki Sen Zaten Konuşmaya Değecek ßi Karakterede Sahip Değilsin O Yuzden İşine ßak ßenim Yazılarıma Cewap Verme.. Seninle Alakalı ßir Konu değiL.. Yalakalığı Bırak Artık Kendin Ol.. Herkes Senin ne Olduğunu Çok iyi ßiliyor

Yazacağın Hiç ßir Şeye Cewap vermicem Çünki Kale Almıyorum seni..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:22:18sohbet oyun linki
prety21 :
NooXiouS :

Sevgili Prangaxx

Sana Kolay geLsin....

EVET SEDATÇIM NE YAZIKKİ BENİDE ALET ETTİ O ŞAHIŞŞŞŞAMA NİTEKİMDE BEN KAZANDIM KİŞİLİĞİM ORTADAAAAAAA

İşte beklenen cevap burju...

KİŞİLİĞİN ORTADA EVET...

nerede ekmek o yana dön ...

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:23:06sohbet oyun linki
NooXiouS :
Bybrut :
NooXiouS :

Sevgili Prangaxx

Sana Kolay geLsin....

Adını bile yazmayacak kadar değersiz gördüğüm insan.. Pranga nın kimseye şöyle söyle böyle söyle gibi laflar söylediğini görmedim.. Zaten noaya açılan savaşta hiçbir bilgim yoktu onlarında noaya karşı olduğuyla ilgili.. Tesadüfen bana yapılanların aynısının onlarada yapıldığını gördüm.. İnfumum ile ilgili ise desteklediğim bir insan en azından herşeyi yüzeysel..

ßu Yazıma €n son Cewap verecek İnsan Sensin.. Ki Sen Zaten Konuşmaya Değecek ßi Karakterede Sahip Değilsin O Yuzden İşine ßak ßenim Yazılarıma Cewap Verme.. Seninle Alakalı ßir Konu değiL.. Yalakalığı Bırak Artık Kendin Ol.. Herkes Senin ne Olduğunu Çok iyi ßiliyor

Yazacağın Hiç ßir Şeye Cewap vermicem Çünki Kale Almıyorum seni..

Aynı yolda devam et.. Kral... Olayında kapak oldu sana galiba

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir