ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 06:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOK YAZIK İNFUMUN.....
 <<1234 567891011121314...16>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:37:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :

prety21 :
EVET SEDATÇIM NE YAZIKKİ BENİDE ALET ETTİ O ŞAHIŞŞŞŞAMA NİTEKİMDE BEN KAZANDIM KİŞİLİĞİM ORTADAAAAAAA

Sen milletin seni yönlendirmesine göre mi hareket ediyorsun..?

seni severim arkadaşım ama şunu iyibilmelisin ki çok güvendiğin pranga ağabey seni bu yorumları yapman için kullanıyor sanırımmm  sende yönleniyorsun ama ben emin olki yönlenmedim buyüzdende beni dışlamakla meşkul kendileri çokta tınnnnnn

Çevreme bakarsan senin sevgine ihtiyacım olmadığını görürsün.. Daha 1 defa bile sohbetimiz olmadı ne çabuk seviyorsun sen insanları.. Pranga ile noayla ilgili 1 defa bile sohbetim olmadı sadece kişisel abi kardeş muhabbetleri.. Yaşından ve kişiliğinden dolayı saygı duyduğum bir insandır senin karşı olduğun insan..

beni sevmeyen ölsün bay bürüt özelime gelip sohpet etmek istediklein balık hafızandan dolayı unutmuş olmalısın ama saygı duduğun insana bende saygı duyarım babamla aynı yaşta çünkülemSEN SEVMESENDE BEN SİZLERİ SEVİYOR BÜYÜKLERİMİNDE ELLERİNDEN ÖPÜYORUM....

Log varmı

yooo SİZİN GİBİ LOGCULARDAN DİİLİM BENÖĞRETSENE ABİ BENDE ALİM LOGMARİFET YAPIYOSUNUZAYNEN DEVAM EDİN

Kanıtlayamıycan şeyi ortaya atma o zaman ok?

TÜHH ÖĞRET BİDAKİNE TREN KAÇMASIN LOG ALİM BENDE

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:39:34sohbet oyun linki

Hooppay bortti burjummmmmmm

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:40:39sohbet oyun linki
CAILEAN şu yazdığın mesajları kendin okuyor musun acaba merak ettim.Bu kadar saçmalıktan sonra ne yazılabilir ki dehşete kapıldım.Umarım ne demek istediğimi anlarsın ve bu saçmalığa bir son verirsin...

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:41:48sohbet oyun linki
evanescence555 :

Hooppay bortti burjummmmmmm

ya kusimmm hakkatten infu abime çok teşekkür tmem lazım garibimin işe yaradı ve bana unutulmaz  ve sonsuz eğlenceli bir doğum günü geçirtiyor iyiki açmışım sayfayı millet içini döktüüüü

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:41:49sohbet oyun linki
prety21 :
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :
prety21 :
Bybrut :

prety21 :
EVET SEDATÇIM NE YAZIKKİ BENİDE ALET ETTİ O ŞAHIŞŞŞŞAMA NİTEKİMDE BEN KAZANDIM KİŞİLİĞİM ORTADAAAAAAA

Sen milletin seni yönlendirmesine göre mi hareket ediyorsun..?

seni severim arkadaşım ama şunu iyibilmelisin ki çok güvendiğin pranga ağabey seni bu yorumları yapman için kullanıyor sanırımmm  sende yönleniyorsun ama ben emin olki yönlenmedim buyüzdende beni dışlamakla meşkul kendileri çokta tınnnnnn

Çevreme bakarsan senin sevgine ihtiyacım olmadığını görürsün.. Daha 1 defa bile sohbetimiz olmadı ne çabuk seviyorsun sen insanları.. Pranga ile noayla ilgili 1 defa bile sohbetim olmadı sadece kişisel abi kardeş muhabbetleri.. Yaşından ve kişiliğinden dolayı saygı duyduğum bir insandır senin karşı olduğun insan..

beni sevmeyen ölsün bay bürüt özelime gelip sohpet etmek istediklein balık hafızandan dolayı unutmuş olmalısın ama saygı duduğun insana bende saygı duyarım babamla aynı yaşta çünkülemSEN SEVMESENDE BEN SİZLERİ SEVİYOR BÜYÜKLERİMİNDE ELLERİNDEN ÖPÜYORUM....

Log varmı

yooo SİZİN GİBİ LOGCULARDAN DİİLİM BENÖĞRETSENE ABİ BENDE ALİM LOGMARİFET YAPIYOSUNUZAYNEN DEVAM EDİN

Kanıtlayamıycan şeyi ortaya atma o zaman ok?

TÜHH ÖĞRET BİDAKİNE TREN KAÇMASIN LOG ALİM BENDE

Konuyu açtığında sinir krizleri geçiriyordun şimdi gülüyorsun.. Bu nasıl bi psikoloji ya

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:42:43sohbet oyun linki

Nefertiti585 :
CAILEAN şu yazdığın mesajları kendin okuyor musun acaba merak ettim.Bu kadar saçmalıktan sonra ne yazılabilir ki dehşete kapıldım.Umarım ne demek istediğimi anlarsın ve bu saçmalığa bir son verirsin...

Aynen nefer.. Ne yazcağımı bilemedim.. Amaç nedir onuda anlamadım zaten

CAILEAN

CAILEAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:48:54sohbet oyun linki
yok ben ne yazdıımı bilmesin tekiyim :D salaım da ascık burak 2 kere sen sus tamammı canım cicim ken dengesiz insan bi anda nası da dönüosunn anlamıorm  nefişim sana bişi demiorm saygım war çnk neyse bu olayı burda noktalıyorum...ztn az bişi yokum ben cc de ameliyat olcam da canlarım kendinize ii bakın der we ben yatanziiiii 10:00 da hastanede olmam lazım cebimi bilmeyen bilenden alıwersn çiçkeleri ewe yollayın hastanede kısıolar   amannnn ne desemde hepinisi ayr ayrı sefiorm allaha emanet

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:53:07sohbet oyun linki
Muhabbet etmek isteyenler için Chatcity odalarımız mevcuttur bunun yanında ikili tartışmalara girmek isteyenler için geyik muhabbeti kısmı yeterince mesaj alabilecek kapasitededir.Herşeyden önce emek veren insanlara karşı daha saygılı olmanızı tavsiye ederim bu şekilde çirkin ve çocukça mesajlar ne size yakışır ne de okuyanı tatmin eder bayanlar :)

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 03:54:15sohbet oyun linki
İyi uykular İpek.

morcoberif

morcoberif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 04:21:04sohbet oyun linki

muhauhauhauahuah puhauhauhauhauhauh kaalede almıosun demek.ortada bi kızışma tartışma varsa bu flood yaparak çözülmez bu cocukca bi seçim tarzı olur.halen daha torpil diosun infumum bile durty ccdurtycc demiş.sen bu ayakları geç infudanda bi özür dile dicem tabi çocuk olsam bende özür dilemezdim.bi yanılma ile yanlış bi başlık açtıysam rezil olacağım yere kadar giderdim(senin gittiğin yere doğru).umarım durty yarın buraya bi dip not düşer senle ozaman görüşelim.dediğin gibi olsun cicisi sanada bye bye

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...16>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir