ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 13:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   uzak mutluluk
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...13481349135013511352135313541355135613571358 13591360136113621363>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

keremcemm46

keremcemm46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2011 Cum 15:29:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ben Seni Sevdim mi

Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne 
Tuttum, ta içime oturttum seni 
Aldım, okşadım saçlarını, öptüm 
İçtim yudum yudum güzelliğini 

Ben seni sevdim mi? Sevdim elbette 
Bendeydi özlemlerin en korkuncu 
Çıldırırdım sen ne kadar uzaksan, 
Aşk değil, hiç doymayan bir şeydi bu 

Ben seni sevdim mi? Sevdim doğrusu 
Sevdikçe tamamlandım, bütünlendim 
Biri vardı ağlayan gecelerce 
Biri vardı sana tutkun; o bendim 

Ben seni sevdim mi? Sevdim en büyük 
En solmayan güller açtı içimde 
Ömrümü değerli kılan bir şeydin 
Sen benim boz bulanık gençliğimde 

Ben seni sevdim mi? Sevdim, öyle ya 
Bir çizgiye vardım seninle beraber 
Ve bir gün orada yitirdim seni 
Ben seni sevdim mi? Sevdim.... 

Melissum

Melissum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2011 Per 13:27:55sohbet oyun linki

Siz Bayım! Ne kadar özlendiğinizi düşündünüz mü? Herhangi biri ne kadar özledi sizi ve herhangi olmayan(!)  biri?.. Kimlerin aklından sayısı hesabedilemeyecek kadar çok geçerken, kimin aklında çetelesi tutulacak kadar bulundunuz.

Siz Bayım! Sizin ne kadar adınız anıldı duydunuz mu? Hakkınızda çok konuşuldu. Ne çok şey isteyenler oldu sizden.. kimisi olabildiğince nezaket gösterirken, kimi emirlerini en yüksek tondan duyurdu.. kimi sadece seslendi sustu istemekten korkarak...

Siz Bayım! Kaç kişinin suretine takıldı gözleriniz hatırlar mısınız? Kaç kişinin gözü üzerinizde kaldı.. Ne çok kibir yansıttınız gözlerinizden, ne çok mahçubiyetle karşılandınız kiminde. Yada kaç dostunuzun resmi var albümünüzde, kaçının yüzü silinip gitti görüntü belleğinizden.

Siz Bayım! Ne kadar da kalabalık ortamlarda bulundunuz bi ara, kaç ten ve kaç nefes hissettiniz kendinizinkinde? Hangileri terliydi hangileri kokmakta... ve hangileri yürekli dokunuşlarla omuzlarınızdaydı. Peki ya siz kimlere dokundunuz tüm şevkatinizle, hoş bayanlar da bulunmaktamıydı aralarında. Peki dokunuşlarınızın şiddeti, kaç gövdede onulmaz sarsıntılar yarattı?

Siz Bayım! Hayatınızda önemli sayılabilecek kaç olaya şahit oldunuz.  Varlığınız kimilerine göre değiştirdi pek çok şeyi, onların hayatlarında. Sizin hayatınızı değiştirenlere göz mü yumdunuz, engel olabildikleriniz de oldu mu?

Siz Bayım! Kaç kez `yeni güne(!) uyanma şansı buldunuz? Bazı insanlar hayatlarının kaçıncı gününü yaşamakta olduklarını detaylarıyla hesaplayarak zamana meydan okumaya çalıştılar. Uyandığınızda şükran dolu bir tebessüm yayıldı mı içinize yoksa daha ziyade pişmanlıklar ve zorsunmalar mı üşüştü?

Siz Bayım! Yeni yerler gördünüz, her iki yarım küreye de ilişti adımlarınız. Siz pek çok koordinatta bulunmuşken, kaç kişinin tek şansı, sadece üçer metrekarelik haritalarını arşınlamak kadardı. Hangi toprakları yurt bellediniz? Yoksa tüm açlığınızla yaşasın yurtsuzluk mu diyenlerdendiniz?

Siz Bayım! Kanınız? Yani kaç halkın kanı dolaşmakta kanınızda, düşündünüz mü? Ve kaçı kanınıza katılmışken, kaç halk katık oldu atalarınızın yaşamına.

Siz Bayım! Evet siz, ta kendiniz! nelere inandınız bir düşünün. Kimileri kendilerini inanmanın huzuruna teslim ederken, kimileri şüphenin yarattığı tedirginlikle dağlanıp durdular.  Siz Bayım! Siz orada öylesine durmaya alışanlardan mısınız? Peki siz, susmaya olduğu kadar, haykırmaya da çabalayan birilerinin varlığına şahit olmuştunuz geçmişte. Hangisine katıldınız? Yoksa kalabalıkların arasında ışık saçarak yol göstermeye çalışan fenerler gibi mi yükseldiğiniz göğe, yada sadece göğe bakıp yol bulmaya çalışanlardan mı oldunuz?   sizin için yazdım, sizin için sorguladım ve hatta sizin için düşündüm sizin yerinize. 

Siz Bayım!  Evet ta kendiniz! Siz`e; `bizDiniz` ve `bizSiniz` diyoruz. Siz ise "soru ve cevap"tan kopmuş `doğrumu yanlışmı`  diye tartışmaya devam ediyorsunuz.

keremcemm46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2011 Per 14:55:16sohbet oyun linki

Dilsiz değildir suskunluğum,çok sey anlatır anlayana...Kelimelerin anlatamadığını anlatır insana.Bir kaçış değildir suskunluk,bir bakıştan çok daha fazlasıdır.Sessiz çığlıkların bir adım ötesidir.Hayata olan öfken,insanlara olan kırğınlığın ve daha nicesi saklııdır...

keremcemm46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2011 Per 15:02:13sohbet oyun linki

Farkındamıyız!!!

Farkında Olmalı İnsan...
Kendisinin, Hayatın Olayların, Gidişatın Farkında Olmalı.
Farkı Fark Etmeli, Fark Ettiğini De Fark Ettirmemeli Bazen...
Bir Damlacık Sudan Nasıl Yaratıldığını
Fark Etmeli.
Anne Karnına Sığarken Dünyaya Neden Sığmadığını
Ve En Sonunda Bir Metre Karelik Yere Nasıl Sığmak Zorunda Kalacağını
Fark Etmeli.
Şu Çok Geniş Görünen Dünyanın, Ahirete Nispetle Anne Karnı Gibi Olduğunu
Fark Etmeli.
Henüz Bebekken `Dünya Benim!` Dercesine Avuçlarının Sımsıkı Kapalı
Olduğunu, Ölürken De Aynı Avuçların `Her Şeyi Bırakıp Gidiyorum
İşte!` Dercesine Apaçık Kaldığını
Fark Etmeli.
Ve Kefenin Cebinin Bulunmadığını Fark Etmeli.
Baskın Yeteneğini
Fark Etmeli Sonra.
Azraillin Her An Sürpriz Yapabileceğini,
Nasıl Yaşarsa Öyle Öleceğini
Fark Etmeli İnsan
Ve Ölmeden E vvel Ölebilmeli.
Hayvanların Yolda Kaldırımda Çöplükte
Ama Kendisinin Güzel Hazırlanmış Mükellef Bir Sofrada Yemek Yediğini
Fark Etmeli.
Eşref-İ Mahlukat (Yaratılmışların En Güzeli) Olduğunu
Fark Etmeli.
Ve Ona Göre Yaşamalı.
Gülün Hemen Dibindeki Dikeni, Dikenin Hemen Yanı Başındaki Gülü
Fark Etmeli.
Evinde 4 Kedi 2 Köpek Beslediği Halde
Çocuk Sahibi Olmaktan Korkmanın Mantıksızlığını
Fark Etmeli.
Eşine `Seni Çok Seviyorum!` Demenin Mutluluk Yolundaki Müthiş Gücünü
Fark Etmeli.
Dolabında Asılı 25 Gömleğinin Sadece Üçünü Giydiğini, Ama Arka
Sokaktaki Komşusunun O Beğenilmeyen Gömleklere Muhtaç Olduğunu
Fark Etmeli.
Zenginliğin Ve Bereketin, Sofradayken Önünde Biriken Ekmek
Kırıntılarını Yemekte Gizlendiğini
Fark Etmeli.
FARK ETMELİ.
Ömür Dediğin Üç Gündür,
Dün Geldi Geçti Yarın Meçhuldür,
O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür,O Da Bugündür.

CAN YÜCEL

keremcemm46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2011 Per 15:05:44sohbet oyun linki

Özlediğin kadar Özlenirsin....

Hüzünlü günleri geceleri unut kök salmış siyahlarıda unut sokul usulca kurut ıslanmış kirpiklerimi bakışınla şarkılar anlatmıyor artık bizi Söz sırası bizde..Mutluluğumuzdan alıntı birkaç çift umudumuz var dudaklarımıza ördüğümüz..Erişmese de ellerimiz ellerimize, bir yolumuz var özleminde yürüdüğümüz..Aynı tende, aynı gölgede yürümese de mavi düşlerimiz, aynı sevdanın ıslak cümlelerinde büyüsün adımız..aydınlansın düşlerimiz .Özlemler içinde yürüyoruz yolumuzda kör topal ilerliyoruz .Sen benden uzakta, ben senden ırakta yürümekteyiz.Bazen gözlerimiz nemlenmekte, bazen de özlem aramıza perdelenmekte..Ama bırakmak yok sevgili..Yarım değil cümlelerim benim özlemim tam ya senin nekadar özlemlerdesin özlendiğin kadar özlenirsin sevdiğin kadar sevilirsin .Kör bir yüreğe sevgiyi sevmeyi öğretiyorsun seninle açıyor sevgi sayfalarını saklı duygularını sonra yelken açıcak başka sevdalara seni anlatırmı acaba öğrendiklerini saklamadan sığdırırmı kalbine  seninle mavili yollarda yürüdüğünü unuturmu seni özlermi yokluğunda .Bırak özlemesin özlesede sen olmayacaksın sevgi bulutlarında senin hasretini çekmesede sen bilmeyeceksin .Bırak aramızdaki özleme bakıp durma özlediğin kadar özlenirsin ....                Bırak aramızdaki özleme bakıp durma..
Kefenle gözlerindeki ıslaklığı..
Gün vuslat zamanı..
Gün bizi bizde yaşatma anı..

Doldur gözlerine hayallerini..
Yürü bana doğru harf harf..
Yürü bana doğru dua dua..
Bir de gelirken bana,
Bİr avuç maviyi çok görme sakın..

Unutma;
Özlediğim kadar Sen’sin..
Sevdiğim kadar Ben’sin..

“ Seni özlemin en güzel yanı;
Seninle her gün yeniden doğmak mavilere..
Hep nefes al emi..
Seninle hayatlansın bu hayatım....“            Yıllar sonra senin gözlerinde gördüm yıldızları... Gözlerinde o çocukluk heyecanımı yaşadım yeniden. Mavi denizleri, mavi gökyüzünü, mavi aşkı gördüm... Belki de onun için sen gözlerini kapattığında sönüyor yıldızlarım...Gözlerinden bir yol çizdim kendime, yıldızlara tutunarak ulaştım aşka... Aşk maviydi; gözlerinde aşka bulandım... Şimdi belki de bu yüzden; gözlerini kapadığında yolumu kaybedişim...
Şimdi gözlerini kaparsan; gözlerindeki yıldızlar sönecek...
Şimdi gözlerini kaparsan; maviler çok üşüyecek...Özlemekmi özlenmekmi yada hiç biri....kayboldum özlemlerde yokum....

keremcemm46

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2011 Per 15:09:04sohbet oyun linki

Dost....

Bazen düşünürüm insana dost kimdir dostun anlamı nedir kimler dostumuzdur kimler değildir dost kelimesi bize ne anlatır anlamı nedir bunu hep söyleriz falanca kişi benim dostumdur diye ama iyice düşündüğümüzde acaba o kişi gerçekten bizim dostumuzmudur...Helede bu sahteliklerle dolmuş yalanların cirit attığı dünyamızda acaba kim dost tur???  Arkadaşlarımız bir daldaki yapraklar gibi çoktur, dost! Günü gelince hepsi birer birer düşerler dalından. Ama gerçek dostluklar baki kalır, asla bitmez vefaları…Şimdi düşünüyorum da kaç tanedir insanın dostları ya da kaç tanedir arkadaşları, her arkadaşı dost sanmayın yanılırsınız, ya da her dostu vefasız sanmayın. Mutlu zamanında çoktur, kişinin etrafında sevenler, asıl gerçeği insan kötü gününde anlar.birlikte susabildiğinizdir dost birlikteyken ihtiyaç duymadığınız kelimelere maskelere .Bir  çiçeği birlikte koklamaktır dost bir yağmurda ıslanmaktır dost ve bir simidi paylaşabilmektir .  Gerçek dost dostunun her zor anında yanında olmalıdır.Mazeret göstermeden
eğer size onun ihtiyacı olduğunu öğrenmiş iseniz dağları delip yanında olmalısınız
Onun acı ve sevincine ortak olmalısınız.Gerçek dostluklar büyük özveri ister.
Acılı,sevinçli,hastalıklı,kederli anında yanında bulunmalısınız.Ona güç vermelisiniz.
Bu zamanda kolay mı, gerçek dostlar edinmek İyi günde kötü günde her şeyini paylaşmak Sahte sevgiden uzak yürekten sevebilmek...........

GERÇEK DOSTLUKTA BENCİLLİK GİZLİLİK SAHTELİK GEÇİCİLİK VE VEFASIZLIK YOKTUR ....
  Dost diyince hiç düşünmeden şunu düşünürüm istediğim an saat kaç olursa olsun nerde olursak olalım ne halde olursak olalım beni red etmeyen kabul eden derdimi derdini paylaşan yalansız riyasız ve içtenlikle beni dinleyebilen hatalarımla günahlarımla  kabul edebilen ben konuşmasamda bir derdimin olduğunu hissedebilen beni gerçekten ama yüreğinden sevebilen hiç bir çıkar gözetmeden sevebilen benimle ağlayabilen benimle gülebilen benden hiç bir şeyini saklamayan esirgemeyen ve en önemliside benim sırlarımı kendi sırları sayabilen kişi benim Can Dostumdur.... İşte bir Can Dostu budur .....Dost özlemi kokan satırlarımı..............Güven sevgi saygı sadakat süreklilik ve değer verebilen bir dostumun olmasını istiyorum umarım sizinde böyle bir dostunuz vardır yoksada olur inşallah ....DOSTLAR IRMAKLAR GİBİDİR KİMİNİN SUYU AZ KİMİNİN ÇOK KİMİNDE ELLERİN ISLANIR SADECE KİMİNDE RUHUN YIKANIR....

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2011 Cum 11:22:55sohbet oyun linki
Sensizlik Zormuş

Gelirsin diye Sensizlik Zormuş
Çatlaşmış toprağa kirpiklerimin ıslaklığını bezedim
Ayrılıklardan bizar olmuş gönlüme
Sadece senin gelmeni diledim
Omuzlarımdaki acılarımı bir hamlede seninle silkeledim...

Sensizliğin karanlığında kaybettiğim güneşimi ararken
İpi kopmuş uçurumlarda sensiz dolaşan ruhumu seyrettim
Sen yokken hep büyük günahlara yoldaşlık ettim
Uğruna
Sensizlik Zormuş bu canımı çoktan heba ettim

Sen geleceksin diye gülüşlerimi yarınlarıma tutsak ettim
Nemli duvarlara bir de sensizlik eklenince
Geceden sabaha gözyaşımla kaç kez intihara meylettim...

Çok gördün bana
Sensizlik Zormuş mutlulukla birkaç sıcak tebessümü
Gidişinle kuruttun seninle açan yüzümdeki gülüsü
Oysa seninle ne çabuk unutmuştum katmerleşmiş hüznümü...

Gelmedikçe büyüyen yalnızlığında lal oldu bu dilim
Düşündükçe sensiz beni
Sensizlik Zormuş sensizlikte ben sanki bir hiçtim
Ham yüreğimle ayrılığın ateşinde hep sana piştim
Umutlarım seninle gurbete düştü düşeli

Anlamı nedir diye sorgulamıyorum bu uzun sükutun
Belki de yüreğim hep sensizliğe meftun
Tomurcuğunu yitirmiş gelincik gibi
Gidişinle yüreğimdeki umut çiçeklerini çoktan kuruttun...

Bensiz ne yapıyorsun diye sorarsan
Kalbimde sensizlikte biten yediverenleri ayıklıyorum
Sanma ki sensiz buralarda yasıyorum
Sensizlik zormuş meğer yavaş yavas ona alışıyorum....

Melissum

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2012 Cmt 16:59:29sohbet oyun linki

Ben,
Tahminen
karanlığa bir adım
mesafeden;

Sen,
Muhtemelen
ışığın bir adım
önünden..

Biz ;
cebren
Aşk’a bir ömür
öteden

Geçip gittik....

Melissum

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2012 Çar 02:35:36sohbet oyun linki

Bu ara herkesin dilinde tek bir laf var :

“ Sevmedende olur şekerim , sevgi dediğin iki aspirine bakar , önemli olan sosyal,kültürel yapı.”

Pardon! Nasıl yani! Herkes bu kadar mı materyalist olmuş?! Herkes bu kadar mı korkmuş aşktan? ne yaptı ki size aşk? azıcık canınızı , gururunuzu mu incitti? Tüh! oysa size pembe panjurlu ev vaat etmişti , değil mi? ama siz zaten bilmiyor muydunuz ki , aşk gösterir de vermez , acıtır hani... hiçbir aşk mutluluk bilmez , size söylememişler miydi ?

O zaman gidip size bu bilgiyi vermeyenlere kızın , neden aşkı suçluyorsunuz ki... her aşktan canı yanan aşktan vazgeçecek olsa , bu dünyada yaşanmaya ve hatta uğrunda ölmeye değer ne kalacak ki? siz bu kadar mı kolay satılığa çıkardınız ruhunuzu? Saygı peki de, sadece “uygun” diye bir gönüle nasıl bağlanır ki ruh ? o zaman nasıl dokunacaksınız, nasıl seveceksiniz gözlerinizle, tenine dokunduğunuzda yanmaz ki o zaman gönül...Yanmayan gönlü boşuna neden işgal eden birileri var ki? Siz de mi sadece kiralamayı seçtiniz , hani gelen ağam giden paşam...Bu kadar mı kolay kiralıyorsunuz ruhlarınızı? Emlakçınız kim?

Bu kadar mı korkuyorsunuz acı çekmekten? veya ardından gidip , ağlayıp, yalvarmaktan! Ne menem bir şeymiş gururunuz be kardeşim. Kıyamadınız yüzyıllardır onu ardınızda bırakmaya! Ve bunun uğruna ne güzel ruhlar feda ettiniz gökyüzünde amaçsızca dolaşan.

Aşk sizi kızdırdığında, ne çabuk yokmuş gibi davrandınız...Ne kolay bakabildiniz başka gözlere...İnandınız mı bari O’ nu sevmediğinize...Sırf kokusunu unutmak için , başka tenlere sokuldunuz da , çok mu beğendiniz ? Bir daha şöyle derin derin , içesine koklayasınız mı geldi? Gece uyandığınızda , aklınıza geldiğinde neden üstüste onlarca sigara içiyorsunuz peki? Neden bir haber var mı diye kulağınız fısıltı gazetesinde, bir bakışına rastlamak için neden aynı yerlerde dolaşıyorsunuz? Ve neden gözlerinizde bir damla yaş belirdiğinde hemen kanalı değiştiriyorsunuz? Kendinize dürüst olduğunuz tek ve yegane anda o telefona sarılıp :

“ Tamam, lanet olsun, bitti biliyorum, ama ben yine de Seni, sadece seni seviyorum “ demiyorsunuz ?!

Aşka kızıp , neden kendi ruhunuzdan vazgeçiyorsunuz ki ?!

BJKFC

BJKFC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2012 Per 11:36:09sohbet oyun linki
Çok hata yaptım şimdiye kadar. Tarifi zor, dönüşü imkansız. Ders aldıklarım oldu, almaya vakit bulamadıklarım da. Duyduklarım doğruysa zaferlerim de olmuş. Ahımı alanlar hala ödüyormuş.. :) İyi ki yapmışım dediğim şeyler var, aynı zamanda keşkelerim de... Engellemek istediğim başlangıçlar da var. Unutmayı yürekten dilediğim kişiler ve zamanlar var. Unutamadığım ama elbet bi gün unutacağım dostları...m var. Hayatımdan seneler, aylar çalan insanlar var... Hafızamdan silmek istediğim görüntüler var, silemediğim sözler var, duymamış olmayı dilediğim ama duyduğum, kiminin gözüne sokmak istediğim gerçekler var, ama bende saklı hala. ;) İçim kanaya kanaya güçlü olduğum anlarım var...

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...13481349135013511352135313541355135613571358 13591360136113621363>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir