ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 01:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<1234 5678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 14:33:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

He bu arada söylemeden geçemeyeceğim..

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 14:35:30sohbet oyun linki
0RFE :

R--O-M-E-O :
Ajanları Seçen Kişiler Bu İşi sizden daha iyi biliyor Merak etmeyin

Katılıyorum.Arkadaşlar kişilere karşı pek fazla ön yargılı olmayalım.Bence jisell de diğer ajanlar gibi görevini en iyi şekilde yapanlardan bir tanesi.CC tüm yetkililer görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarından hiç kuşkum yok.Kolay Gelsin.

Neyse yorum yok....

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 15:01:03sohbet oyun linki
gurcu :

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

He bu arada söylemeden geçemeyeceğim..

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

Gürcü  inan yanımda olsan şimdi senin alnından öperdim

İşte bu yaa

Neyse yorum yok...

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 15:08:35sohbet oyun linki
burda 2 li 3 lü tartışmayın başlı açmamın nedeni işini doru  yapamayan ajan için yapıldı koonuyu kapyın başlığa göre cvp verin

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 15:52:34sohbet oyun linki

Nihal Atsız, sen millete imla kuralları dersi vereceğine şu cümleni tekrar yapılandır da millet ne demek istediğini anlamak için kafayı daha fazla sıyırmasın: "CC de çevre edinmek isteyen insanlar ya ajanlara saldırır yada bizim gibi cc nin sizler gibi sonradan gelip gecekondu yapanlar gibi ortama konmaya çalışanlardan olmayıp uzun zamandır iyisiyle kötüsüyle yer edinmiş mülaimlerine saldırır." Bu ne biçim cümle! Sen mülayim misin, bunu mu demek istedin? Bu bir...

İkincisi, CC de ya da forumlarda sakın kimseye Ahlak, Edep, İnsanlık, Vatan, Millet edebiyatı yaparken görmiyeyim seni!

Daha dün Bar 1 de senin ağzından çıktığına tanık olduğum bir cümlen aynen şöyleydi: "Bu kadın milletinin topunun çarkına tüküreyim!.."

Bu sözün üzerine sana, -seninde annen bir kadın olduğuna göre- "Nihal, buna annende dahil mi?" diye sormuş, bunun üzerine ağzından salyalar saçarak ahlak ve faziletini ortaya koyan küfürler ettin. Bu ahlakı Kaçakgelin e okumasını önerdiğin Hüseyin Nihal Atsız ın eserlerini okuyarak mı edindin?

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 16:28:11sohbet oyun linki

Kitabın ön kapağı hazırdı.. Arka kapağıda graphist yaptı :))

Şaka maka güzel kapak oldu yaf.. zaten içi boştu.. Kapağı ile mülayim lik yapsın :))

Ağzına sağlık graphist.. Harwest alnımı bırakırsa bende seni alnından öpeyim dur :))

MrTheGlass

MrTheGlass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 16:58:23sohbet oyun linki
myshadow sen cok ıyı bılırsan ve de kendıne guvenıyorsan neden sen hıc secılmedın ajanlıga.ders verme ders al.cc de kanunlar ve yetkılı kısıler ozenle secılır.sadece sen yoksun bu ortamda her ınsanın sevenıde vardır sevmeyenıde.ben de senı sevmıyorum gırme kardesım rıca etsem cc de .olurmu bogle bırsey.elestrılerını olculu yap.sadece beyenmıyorum dıyebılırsın yok soyle oldu ben eskıden bogle yapınca ceza almazdım da falan da fılanda.halamında bıyıkları olsaydı dayı derdım.anlayana....

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:09:26sohbet oyun linki

Nihal soruma cevap yazacak kadar bilgi ve birikimin olmayabilir... Yazmamışsın sorun değil.. Ben bu soruyu sana sorarken cevap yazamayacağını zaten biliyordum... Bazıları bazılarının kitaplarını okuduğunun reklamını yapar, ama okuduklarından kendisine kalan ya kitabın yazarıdır -ki bazıları onu bile hatırlamaktan da aciz kalırlar- ya da kitabın adı... Hadi bunlardan da vazgeçtim, benim senden beklentim, burada tüm forum huzurunda, tüm analara etmiş olduğun hakareti hiç kıvırtmadan geri alıp özür dilemendir...

Ha birşey daha var!.. Bana da bir özür borcun var ekstradan... Bakalım o erdemi gösterebilecek misin? Yoksa bir önceki mesajım geçerliliğini sürekli koruyacaktır.

Gerisi laf-ı güzaf!

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:15:42sohbet oyun linki

graphist hala boş konuşuyorsun.sen kimsinki senden özür diliyeyim.analara küfürmü etmişim hakaretmi etmişim.HAYIR.Ben kadınlardan hoşlanmıyorum aslanım bununda hesabını sana verecek değilim.BİZ METENİN EMRİYLE EVDEŞLERİNİ DAHİ OKLAYAN ASKERLERİN VATAN VE MİLLET SEVDALISIYLA DOLUYUZ.BU UĞURDA KADIN KIZ ÇOLUK ÇOCUK FARKETMEZ İTAAT VE DİSİPLİN ADAMIYIZ.ama bunları boşuna anlatıyorum senin kafan bunlara basmaz.Git anca kızlara yaran özelime küfür ederken aldığın cezayı niye yazmıyorsun böyle boş muhabbet çevirirken adama sorarlar değilmi kimbilir nasıl bir küfür ettin...Bu arada sen daha piyasada yokken biz okuma yazmayı söktüğümüzde Hüseyin Nihal ATSIZ beyin kitaplarını okumaya başladık.Sana birşey ispatlama gibi bir derdim yok boş bir insansın o yüzden birdaha buraya yorum yazma ve benim nick imi ağzına alma çünkü boş insanlara laf yetiştirecek kadar zamanım yok...gürcü denize dökülenler biz değil sizin gibi hainlerdi karadenizde denize döktüğümüz gürcüler ruslardan aldıkları silahlarla ermenilere destek olup karadenizde soykırım yapmaya çalışmışlar ama TÜRK ordusu bunları ezmiştir.Topal Osmanı Hekimoğlunu dedelerine sor bakalım sana ne anlatacaklar.Türk Milletine ihanet eden gürcülerin sonu ne olmuş...

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:26:54sohbet oyun linki
MrTheGlass :
myshadow sen cok ıyı bılırsan ve de kendıne guvenıyorsan neden sen hıc secılmedın ajanlıga.ders verme ders al.cc de kanunlar ve yetkılı kısıler ozenle secılır.sadece sen yoksun bu ortamda her ınsanın sevenıde vardır sevmeyenıde.ben de senı sevmıyorum gırme kardesım rıca etsem cc de .olurmu bogle bırsey.elestrılerını olculu yap.sadece beyenmıyorum dıyebılırsın yok soyle oldu ben eskıden bogle yapınca ceza almazdım da falan da fılanda.halamında bıyıkları olsaydı dayı derdım.anlayana....
MrTheGlass benı tanısaydın böle konuşacak cürretin olmazdı banada hak verirdin bundan eminim
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir