ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 17:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 17:56:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·MyShAdoW· :
gurcu :

·MyShAdoW· :
jısell cc de tek göreveni ajanlını iyi yapamayan tek kişi ·NIHALATSIZ·  kım azını açtıysa anında ceza veriyor sizce jısell görevini iyimi yapıyor buyrun bide sizleri dinleyelim

Ne yazmaya çalışmışsın anlamadım.. Türkçe mealinide yazarmısın ? :)

gurcu nıhalatsıza kım azını açarsan açsın anında en az 20dk yiyor jısell ın sayesinde nıhalın jıselle şuna ceza ver demesiylen bunu sadece ben değil herkez biliyor onun için jısellin ajanlının sona ermesini istiyoruz isteyn istemeyen kararını buraya yazar

Gül geç derim böyle şeylere.. Neden mi ?

Nihalatsiz dediğiniz şahıs.. Eski nickiyle.. HüseyinNihalatsiz ise.. zaten karakteri belli biri.. Konuşmalarıyla, davranışlarıyla CC nin en itici karakterlerinden biri ve çok sevmeyeni var, ben dahil.. Doğal olarak bu adamın daha önceki terbiyesizliklerini unutmayan şahıslar bir şekilde tepkilerini gösteriyorlar nihalatsiz a ve nihalatsiz da normal olarak bir ajan dan yardım istemiştir. Bu ajan da her zamanki gibi bahtsız ajan jisell olmuştur..

Jisell in görevi odaların huzurunu sağlamak.. Kendisine rahatsız ediliyorum diye bir şikayet geldiğinde.. Jisell den kimin yardım istediği önemli değil.. Jisell isim gözetmeksizin şikayeti değerlendirmeli ve gereğini yapmalı.. Sanırım jisell de bunu yapmış.. Jisell in şansızlığı düşmanı çok olan birinin ondan yardım istemesi olmuş.. " Kim ağzını açıyorsa " demenin sebebi tamamen budur diye tahmin ediyorum..

Gelelim "nıhalın jıselle şuna ceza ver demesiylen" cümlene... Bu dediğini yapabilecek bir KAHRAMAN göremiyorum.. Değil jisell, NOA ve İNFUMUM dahi bunu yapamaz.. öyle bir delikanlı göremiyorum.. bunu yapabilmek için mangal gibi yürek lazım.. RMC adamı ne yapar biliyormusun ? Oylum oylum oyar..   O yüzden gül geç :)))

Kesin bir nedeni vardır bu cezaların.. info@chatcity.cc adresinden öncelikle neden ceza aldıklarıyla ilgili bilgileri öğrenmeyi denermisin.. Oradan aldığın bilgiler senin dediğin gibiyse.. Gel hep beraber Jisell i aldıralım görevden olar mı ?

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 17:58:49sohbet oyun linki
prangaxxx :

Eğer,

chatcity de küfür ve hakaretle ünlü biri iseniz,

en iyi ajan kim başlığına da bir ajan öneriyorsanız,

Ne size ne de sizin önerdiğiniz ajan a güvenilir...

Oysa jisell i tabiki sevmezsiniz çünkü size taviz vermiyordur...

Jisell

Dur bi yaf.. ben daha kibar yazıyordum :)))

Böyle senin gibi hemen öldürünce tadı çıkmıyor.. yavaş yavaş prangaxxx biraz tat alalım :)))

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 18:10:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
(özür gurcu)

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 21:56:25sohbet oyun linki

bana dokunmayan yılan bin yaşasın

bana karşı bi haksızlık yapmadı ben de yaparken görmdim

o zaman iyi bi ajan   

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 22:08:09sohbet oyun linki

R--O-M-E-O :
Ajanları Seçen Kişiler Bu İşi sizden daha iyi biliyor Merak etmeyin

Katılıyorum.Arkadaşlar kişilere karşı pek fazla ön yargılı olmayalım.Bence jisell de diğer ajanlar gibi görevini en iyi şekilde yapanlardan bir tanesi.CC tüm yetkililer görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarından hiç kuşkum yok.Kolay Gelsin.

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 01:32:17sohbet oyun linki

Ajanlarımızı seçenler bizden iyi biliyorlr R-O-M-E-O nun dediqi gibi

alcnn

alcnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 04:08:36sohbet oyun linki

BU NİHALATSIZ denen  zat .zamanında cafe4 ten küfür nedeniyle ihraç edilen bir zat olup, daha sonra çeşitli entrikalarla marlonbranda nikyle ajan olmuş biridir. Ki bu zat o intikam hırsıyla özel oda cafe4 e gelip ceza vermeye kalkan biridir.

Tek yüzü olmayıp çok yüzü olan biri nihalatsız herşeye iyiniyeti ile yaklaşan jiseli de kandırmış olacak.  Çünkü jisell haklı yere ceza alanların haksız haksızlığa uğradığım diyerek başvurdukları adres oldu sanırım.

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 04:21:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
alcnn :

BU NİHALATSIZ denen  zat .zamanında cafe4 ten küfür nedeniyle ihraç edilen bir zat olup, daha sonra çeşitli entrikalarla marlonbranda nikyle ajan olmuş biridir. Ki bu zat o intikam hırsıyla özel oda cafe4 e gelip ceza vermeye kalkan biridir.

Tek yüzü olmayıp çok yüzü olan biri nihalatsız herşeye iyiniyeti ile yaklaşan jiseli de kandırmış olacak.  Çünkü jisell haklı yere ceza alanların haksız haksızlığa uğradığım diyerek başvurdukları adres oldu sanırım.

Hak, adalet, hukuktan bahseden Nihalatsiz her zamanki gibi terbiyesizliklerine devam ettiği için bugün yine BAN landı.. konuşulacak bir şahıs değil.. BAN alarak onunla ilgili yorumlarımızda ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha gösterdi..

marlonbrando nickinede ihtiyaç duymasının tek sebebi.. yaptığı terbiyesizliklere karşı herkesten tepki alıyordu.. Başka bir nickin arkasına gizlenerek kurtulacağını sandı ama..

nick farklı olsada.. Beyin ( tartışılır ) yine aynı..

Allah akıl fikir versin..

MavishowX

MavishowX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 05:06:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zuahhahahahahhaaahh millet baska işiniz gücünüz yokmu?

Madem bu kadar gareziniz var adres isteğin gidin dövemeye ya alla alla :@

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2006 Cmt 05:15:07sohbet oyun linki
·MavishowX· :

Zuahhahahahahhaaahh millet baska işiniz gücünüz yokmu?

Madem bu kadar gareziniz var adres isteğin gidin dövemeye ya alla alla :@

Öğretmenim CC tez i verdi.. o yüzden bunlar mavishow :))

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir