ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 04:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<123456 78910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CyberCarisma

CyberCarisma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 12:32:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bişey anlatırdım ama Neyse

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 12:53:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 soru şekli bana bıraz acaip geldı ajanları secen kişileri suclamıyacaksınız sanırım  bu rada ajan rezaleti varsakı eger( ben olduguna inanmıyorum) bunun tek suçlusu ona ajanlık veren şeflerdır  başka söze ne denır  gürcu ye katılıyorum haklısın:(

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 12:55:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist sen EDIT bi insansın.etrafa saldıra saldıra bi hal oldun.Gerçek dünyada kendini kanıtlayamamış ezik bir kişiliğe sahip olmalısınki burda önüne gelene aklın sıra saldırarak kendini tatmin ediyorsun.Bana saldırman bittide şimdi speiderist e mi saldırıyorsun.Efendi ol artık kapa çeneni ve bir kenara otur muhabbetine bak...

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:13:57sohbet oyun linki

Kaşar bir çeşit peynirdir.Genelde ekmek arasına konarak diğer çeşni türleriylede karıştırılıp tost yapılır ve afiyetle mideye indirilir.Burada yolcu sanırım çok acıkmış ve canı kaşarlı tost çekmiş ve tost makinesinde ekmeği ısıtırken kaşar makineye akmış ve yolcuda böyle bir tepki vermişBu arada o log un devamını görelim birde lütfen ceza verilen kısmını yani...

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:19:18sohbet oyun linki
NIHALATSIZ·
 ceza verilseydi çoktan verilirdi ama verilmedi  yaw nihal her lafa ne atlıyon ille gelin benlen uraşıyon diyon sonrada neden msjlarım siliniyo diye moderatörlere kükrüyon

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:25:12sohbet oyun linki
Log un devamını görelimayrıca bunu savunmak sana kalmaz tabi o log u üstünü silerek sen aldığın için ve alttaki ceza verilen kısmı kaydetmediğin için bu log u kale almaya gerek yok.Hayırdır brüttttt efendi nick in banlandıktan sonra,millete log alarakmı saldırıyorsun artıkBOŞ İŞLER BUNLAR UFAKLIIIIIK  Hadi git sütünü iç bakim çocum

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yaw burası tartışma yada atışma yeri değil başlığa göre cevaplar yazalım please

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:34:17sohbet oyun linki
EDİT Senin aldığın O LOG un devamını koyamıyorsun çünkü ben o odadaydım arkasından yolcuya ceza verildi.Nefertiti hanım konu başlığından siz sorumluymuşsunuz YA BU BAŞLIĞI KALDIRIN YADA jisell hanıma yapılan bu mesnetsiz saldırıda kullanılan yukardaki log u kaldırın.

delimavimoda

delimavimoda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:49:59sohbet oyun linki

Başlık neferti için açılmış ama millet nedense NİHALATSIZ Abinin üzerine yükleniyor...NİHALATSIZ sen bir numarasın ..neden senle uğraştıklarını biliyosun...siyaset işte :)

NIHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 15:52:31sohbet oyun linki
gurcu :

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

He bu arada söylemeden geçemeyeceğim..

Biz senin gibi yandan çarklı diktatörlük meraklılarını bu ülkeye sokmadık.. Girmeye çalışanlarıda Çanakkale de yok ettik.. Ege de denize döktük..

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

NEFERTİTİ SAYFA 4 TE YERALAN BU MSJ I VE BU MSJ GİBİ İÇERİĞİ OLAN MSJLARI SİLMENİZİ İSTİYORUM....TARAFIMA YAPILAN BU HAKARETLERE İZİN VERMENİZ HOŞUMA GİTMİYOR...TARAFKİR TUTUMLARINIZ HOŞ DEĞİL...

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir