ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 03:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mSauDienCe

mSauDienCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:31:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet Kambersiz Dügün Olmaz TabiiEvet Başalaylım Efem..Graphist Ben Bir Gün Hüseyin Nihal Atsız Niki İle odada Dolaşırken Sen Degilmisin Beni Doğuran 9 Ay Çilemi Çeken İnsana Söven ? Gurcu Sen Degilmisin Camfrog Sex Kanallarında Her Gece Bulunan Aç Aç diye bagıran Bu da Sensin.. Bybrut Denen zat Hüseyin Nihal Atsız Odaya Girer Girmez Sapsız Halatsız Diye Lakaplar Takan Sen Degilmisin ? Ne Oldu Yorum Yazarak Ajanları Taraflarınıza Mı Çekmek Amacınız Amacınız Ne Sizlerin Huseyin Nihal Atsız Benim Kardeşimdir.Ben Bu insanla 4 senedir beraberim Bir gün Görmedim İnsanların Ailesine Sövdügünü Siz Edebiyatçıların Msn de Veya Başka Sohbet Ortamlarda ki Haliniz Gibi yanar Döner degildir..Ayrıca Jisell in Nihal tarafından Yönlendirilmesine gelince Jiselli Suçlayan Edebiyatçılar Siz Kaç defa gördünüz Brut denen zatın Nihale Olan hakaretlerini İpsiz sapsız Halatsız Bunlar Ceza nedeni degilmidir..Siz Ve siz gibi Olanlar siz kimsiniz nesiniz ki Bir insana Laf Söyleyecek Önce Kendinize Bakın..Burda Edebiyat Parçalamayın Parçalanır gidersiniz..Adam Olun Adam İnsanların anasına bacısına sövüpte Burda Şu ajan şunu Kolluyor demek ne insanlıga nede adamlıga sıgar Kimin Ne Oldugunu Herkes Biliyor Sizler Bugün arkadaşım Dediginize Yarın söven insanlarsınız..

xArwenRAHMANx

xArwenRAHMANx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:36:30sohbet oyun linki
[QUOTE=gurcu]

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

MÜKEMMEL!!!

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:39:40sohbet oyun linki
mSauDienCe·
 sayfaya nıhalın loqunu ekledim zahmet edipde ilk sayfalara bakarsan nıhalınde gerçek yüzünü görürsün ama birdaha sölüyom bu başlı nıhal için açmadım işini doru yapamayan bir ajan için açtım lütfen bu konuyuda burda kapatalım

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 19:43:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·NIHALATSIZ· :

graphist hala boş konuşuyorsun.sen kimsinki senden özür diliyeyim.analara küfürmü etmişim hakaretmi etmişim.HAYIR.Ben kadınlardan hoşlanmıyorum aslanım bununda hesabını sana verecek değilim.BİZ METENİN EMRİYLE EVDEŞLERİNİ DAHİ OKLAYAN ASKERLERİN VATAN VE MİLLET SEVDALISIYLA DOLUYUZ.BU UĞURDA KADIN KIZ ÇOLUK ÇOCUK FARKETMEZ İTAAT VE DİSİPLİN ADAMIYIZ.ama bunları boşuna anlatıyorum senin kafan bunlara basmaz.Git anca kızlara yaran özelime küfür ederken aldığın cezayı niye yazmıyorsun böyle boş muhabbet çevirirken adama sorarlar değilmi kimbilir nasıl bir küfür ettin...Bu arada sen daha piyasada yokken biz okuma yazmayı söktüğümüzde Hüseyin Nihal ATSIZ beyin kitaplarını okumaya başladık.Sana birşey ispatlama gibi bir derdim yok boş bir insansın o yüzden birdaha buraya yorum yazma ve benim nick imi ağzına alma çünkü boş insanlara laf yetiştirecek kadar zamanım yok...gürcü denize dökülenler biz değil sizin gibi hainlerdi karadenizde denize döktüğümüz gürcüler ruslardan aldıkları silahlarla ermenilere destek olup karadenizde soykırım yapmaya çalışmışlar ama TÜRK ordusu bunları ezmiştir.Topal Osmanı Hekimoğlunu dedelerine sor bakalım sana ne anlatacaklar.Türk Milletine ihanet eden gürcülerin sonu ne olmuş...

Nihal, kasaba eşkiyası olduğun konusunda kendini ispatlamakta neden bu kadar yırtınıyorsun? O konuda bir şüphe bırakmadın ki!

Sürekli Vatan, Millet edebiyatı yaparken görüyorum seni, ne yazık ki sen böyle bir ülküyü temsil edemeyecek kadar sığ birisin belli ki. Temsil ettiğini sandığın camiaya sadece zarar veriyorsun kaba, küstah ve saldırgan üslubunla.

İnsanlara mensup olduğun davayı anlatmak, bunu onlara empoze edebilmek için önce iki cümleyi ard arda düzgün ifade edebilmelisin ki insanlar ne dediğini anlasın. Bu da yetmez, kültür, bilgi ve birikimle bunları harmanlamalısın. Ve fakat bütün bu birikimler bir insanda biraraya gelse bile kişi eğer aile terbiyesi, genel örf ve adetlere saygısız biri ise bu birikimlerini bir başkasına empoze etmesine imkan yoktur. Hele hele senin bu kaba ve saldırgan tavırlarınla hiç!

Burada utanmadan, sıkılmadan hala diyebiliyorsun ki, "analara küfürmü etmişim hakaretmi etmişim.HAYIR." Önce dürüst ol, doğruları söyle!

Madem dağarcığın bin yıl önceki Ergenekon Destanlarından başka şeye basmıyor,  o uzun dilin salya saçak küfür etmekten başka bir şeye çalışmıyor o halde sana tane tane anlatayım:

Sen demedin mi Bar 1’in ortasında : "Bu kadın milletinin topunun çarkına tüküreyim!.." diye. Şimdi bu sözü söyledin mi söylemedin mi? Kıvırtma!

Ki bunu söyledin -oradaki herkes şahittir buna. Server’da da kayıtları mevcuttur- bu söz -en hafif deyimle- hakaret midir değil midir? Bu bir...

Hakaretse eğer senin annende bir kadın değil mi? Bende bunu demek istemiştim. Bu iki...

Bu söz başta kendi annen olmak üzere değer verdiklerinin anneleri de dahil, hepimize edilmiş aşağılık bir küfürdür. Bu da üç...

Şimdi neden ve kimlerden özür dilemen gerektiğine açıklık getirebildim mi? Bütün bu izahlardan sonra hala yuvarlak konuşmalara devam edersen, bir dahaki yazımda sana alfabeyi öğretmekle işe başlıyacağım!

Ha!.. Madem yeri geldi, ben senin gibi bir tip değilim kıvırtmayı da sevmem, o konuya da açıklık getirelim:

Bar 1’de geçen bu olay dışında seni ne tanırım ne de bilirim. Sadece “Çok yazık İnfumum” başlıklı forumda İnfumum’un görevden alınmasıyla ilgili bir yorumuna cevap yazmış olmaktan başka seninle bir ilgim yok ve olamazda... İşte bu yorumunun hemen sonrasında Bar 1’de yukarıdaki olay yaşandı. Ve ben söylediğin sözün yanlışlığını ortaya koymak için “Sana Nihal buna annende dahil mi?” diye sordum. Bunun üzerine sen önce genelden hakaret edip ardından özeli açarak bana küfür ettin. Ve bende sana ajanların sana az bile yaptığını ve aynaya bakman gerektiğini düşünerek aynen şöyle bir hitapta bulundum: “Şu ajanlardan şikayet eden EDİT sen misin?” Şimdi bana özelime küfür ederken aldığın cezayı niye yazmıyorsun” diyerek zeytin yağı gibi üste çıkıp işin içinden sıyrılabileceğini sanıyorsan aldanıyorsun.

Külhan bey edalarıyla sen anca kendin gibileri ürkütürsün. Adam gibi konuşur adam gibi hitap edersen adam muamelesi görürsün!

·mSauDienCe· sende aldın mı ağzının payını!

MrTheGlass

MrTheGlass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:14:07sohbet oyun linki

·MyShAdoW· :
MrTheGlass :
myshadow sen cok ıyı bılırsan ve de kendıne guvenıyorsan neden sen hıc secılmedın ajanlıga.ders verme ders al.cc de kanunlar ve yetkılı kısıler ozenle secılır.sadece sen yoksun bu ortamda her ınsanın sevenıde vardır sevmeyenıde.ben de senı sevmıyorum gırme kardesım rıca etsem cc de .olurmu bogle bırsey.elestrılerını olculu yap.sadece beyenmıyorum dıyebılırsın yok soyle oldu ben eskıden bogle yapınca ceza almazdım da falan da fılanda.halamında bıyıkları olsaydı dayı derdım.anlayana....
MrTheGlass benı tanısaydın böle konuşacak cürretin olmazdı banada hak verirdin bundan eminim

TANIYALIM BILADER.!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 20:55:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Akadaşlar; forum içersindeki mesajlarımızı, başlığın amacına uygun yazalım..! Lütfen forum kurllarını hatırlayarak mesajlarımızı ekleyelim... Hakaret içeren mesajlar, kişiyi rencide edici loglar vs. yasaktır. Kişisel tartışmalarınızı foruma taşımadan özelinizde hallediniz..! Hoşsohbetler..
https://www.chatcity.cc/forumkurallar.asp

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 21:49:01sohbet oyun linki
Msjlarımı Silen MODERATÖR bar1 e gelip niye sildiğini bana izah etme inceliğini gösterirse sevinirim.Ben diktatörlük taraftarıyım deyince tepki çekiyorum sizin yaptığınız uygulamalar şimdi demokrasimi oluyor...Bırakın allahınızı severseniz bu kadar olmaz.SİLMEYİN BENİM MSJLARIMI KARDEŞİM YETER ARTIK YA BIKTIK SİZİN BU HAREKETLERİNİZDEN.HÜRREMSULTAN VE ROEN SİZE DİYORUM GELİN BAR1 E VE BANA İZAH EDİN ŞU DURUMU ALLAHINIZI SEVERSENİZ....MADEM MSJLARIMIZI SİLECEKSİNİZ BU SALDIRILARA CEVAP HAKKIMIZ OLMAYACAK BAŞLIĞI TAMAMEN ORTADAN KALDIRINKİ BİZDE YORUM YAZMAYALIM.LÜTFEN BUNU RİCA EDİYORUM SİZDEN BAŞLIĞI KALDIRIN....

MyShAdoW

MyShAdoW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 22:31:12sohbet oyun linki
yorum yok

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 22:48:32sohbet oyun linki
       Cc icinde Sefdigim bazı ajanlardan bi tanedir.Jisell Aplam. Görevini layıkıyla yapan bi kisidir.ßen bole tanidim ki öylede cok ii biliorm öyleElhem..

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 11:49:17sohbet oyun linki
speiderist :

Bunun üzerine sen önce genelden hakaret edip ardından özeli açarak bana küfür ettin. Bunun üzerine bende sana aynen şöyle bir hitapta bulundum: “Şu ajanlardan şikayet eden EDİT sen misin?” Şimdi bana özelime küfür ederken aldığın cezayı niye yazmıyorsun” diyerek zeytin yağı gibi üste çıkıp işin içinden sıyrılabileceğini sanıyorsan aldanıyorsun.

Yazılar uzun geliyorsa ve okuma gibi bir zahmete girmeyecekseniz ne yapmanız gerektiğini benden daha iyi biliyorsunuz. Anlayan anladı....

NoT= Bu yazı yaklaşık 45 dakkadır burda....

speiderist

speiderist,

jurnalciler ikiye ayrılır. Bir kısmı yaptıkları işin karşılığında sahipleri tarafından yağlı kemikle ödüllendirilir. Diğer kısma girenlerin hakkına düşen ise sadece avuçlarını yalamaktır. Çünkü iplerini bağlayacakları bir kapı bulamamışlardır.

Sen hangi sınıfa giriyorsun?

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir