ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 14:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<12345678 910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ladyjanves

Ladyjanves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 21:05:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
  speiderist seni  az sevindirmek icin hep beraber jiseli kötülüyelim .görevini iyi yapamiyor diyelim.Eyer mutlu olcaksan bunu böyle kabul et.Pappatyada  fikrini sunuyo diye  jiselin avukati etmisin.Sen yolcu ya ceza vermediginden bahsediyon.Ben sana  bir yildiz ajan arkadsimiz bizimle odada sakalasiyordu sohbet yogundu ve  sevdigimiz bir arkadas 5 cümle küfür etti.Yildiz ajan  sonradan fark etti ve ceza  verdi.Jiseli uzun zamandir cc de görüyom ve görevinde cok  basarili buluyom.Biz baynlari daha iyi anliyan ve  bir sorun oldunda  cardigimda pat diye ceza veren biri degil.60 dakikalik cezayi hakinla kazanmisin.Yani helal o güle güle de  kulanmisin.Jiselde o cezayi helal etmis sana .JISEL umarim cc de hep olursun ve birgün seni gold ajan olarakda görüz buralarda.Isinide dogru yapiyor bu baslik altinda jiselin  anilmasi hic hos degil ban göre.

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 21:53:13sohbet oyun linki
Speiderist bey msj ınızı okudum merak etmeyin azizim...öyle bir yeti geliştiki bende artık anı anına forumu msjlar silinmeden takip etmek için süratli bir şekilde sayfaları güncelleyip yazıları okumaya çalışıyorum.Anında msjlar siliniyor ne hakaret nede başka birşey olmamasına rağmen bu tepkiler bu tavırlar niyedir anlayabilmiş değilim.Bırakın madem özgürlük taraftarısınız herkes yazsın hakaret küfür vs. içermeden...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 21:57:20sohbet oyun linki
Hiçkimse fikirlerimi belirtiyorum adı altında bir başkasının hakkında asılsız iddialarda bulunamaz.Doğruluğu tartışılır özel logların arkasına sığınarak bir ajana yaptığınız bu iftira boyutundaki suçlamalar ve rencide edici üslubunuz nedeniyle mesajınız kaldırılmıştır.Amacını aşan,tahrik edici ve art niyetli mesajlar eklenmeye devam edildiği takdirde başlık kaldırılacak veya devam edilmesi durumunda forum kurallarını hiçe sayan kullanıcılar uzaklaştırılacaktır..

ekrmcan

ekrmcan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 22:33:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC forumu bir orman, forum başlıkları ağaç. Bu başlıkta (işini doğru yapmayan ajan) iyi niyetle bir eleştiri için dikilmiş bir ağaç. Büyüyecekti gölgesinden (eleştirilerden) insanlar yararlacaktı.

Olmadı ağaç yanlış yere dikilmişti. orman asalakları pusudaydı tertemiz bir ağaçtı bu. yerleşmeliydiler oraya. Önce köküne köküne yerleştiler ağacın. Sonra gövdesini sardılar yavaş yavaş. Dallanmaya başlamıştı ağaç yemyeşil tertemiz dallarıda vardı kötü kuru dalların yanında. Gizleniyor bunlar hep beunlar hep yemyeşil güzel dalların ardına, göstermemk için gerçek görüntülerini.

Ormandan bir ağaç bu başlık artık kökü gövdesi  çürük ,ama güzel temiz yemyeşil dalların

güzel gözüken asalakların barınağı olmuştur.

Korkarım gölgesinde serinlemye gelenlerin üzerine çürük gövdesiyle yıkılacaktır.

Değerli ormancı(Nefertiti585) insanlara zarar vermeden bu ağacın kökünden kesilme zamanı gelmiş geçmişte.sadece dalları budamakla kalma. Orman asalaklarının güzel yemyeşil dallarının arkasına sığınıp şirin görünmesine son ver artık.

" Orman tüm çürük ağaçlardan temizlenmeli artık. Güzel ormanımız nefesimiz olsun."  dileğiyle. 

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 22:45:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585 :
Hiçkimse fikirlerimi belirtiyorum adı altında bir başkasının hakkında asılsız iddialarda bulunamaz.Doğruluğu tartışılır özel logların arkasına sığınarak bir ajana yaptığınız bu iftira boyutundaki suçlamalar ve rencide edici üslubunuz nedeniyle mesajınız kaldırılmıştır.Amacını aşan,tahrik edici ve art niyetli mesajlar eklenmeye devam edildiği takdirde başlık kaldırılacak veya devam edilmesi durumunda forum kurallarını hiçe sayan kullanıcılar uzaklaştırılacaktır..

Nefertiti,

Başlık ve içeriği kalsın bence...

Bizler jisell i tanıyoruz,

kime nerede nasıl ceza verir biliyoruz

Ve jisell in şu anki ajan kadrosunda ki en iyi birkaç kişiden biri olduğunu da biliyoruz...

Bu tür başlıklarda,

bazı kişilerin anlamsız devinimlerini görüp te aslında ne kadar boş olduklarını bilmek te güzel... :)))

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 23:19:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Prangaxxx evet size hak veriyorum. Ancak görüyoruz ki aynı kişiler sürekli aynı eksen etrafında birbirleriyle atışmaktan konu başlığını unutmuşlardır. Bunun yanında konu msn e veya başka iletişim araçlarına kadar da sıçramıştır. Nerede olduğunu unutan arkadaşlara nerede olduklarını hatırlatma gereği duyuyorum, adresi tekrar vereyim; www.chatcity.cc lütfen bu adresin dışında bir platformu bağlayacak durumlarınız bu başlıkta yer almasın. Ayrıca konu başlığına bakarsak Jisell ile ilgili iyi veya kötü eleştirilerin olması gereken bir başlıktayız. Yani gündemimiz; ya bu başlığımız ya da Ajanımız Jisell Hanımdır. Artistik hareketler yapmaya çalışan, eleştiren veya övgüde bulunan siz değerli üyelerimiz değil. Lütfen mesajlarımızı yazarken acaba hangi başlığa neden mesaj yazıyorum dıye düşünelim. 

Silinen mesajlara gelince; lütfen Chatcity Hüküm ve Şartlarını, Forum Kurallarımızı gözden geçiriniz.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 02:24:34sohbet oyun linki
speiderist :
paint34 :

JİSEL neden cevap vermiyosun yazılanlara herkes biliyor senin işini nasıl yaptığını çıkarları ters düşenlerin senle uğraşması gayet normal... İyi ajan sanırım bazen görmezlikden gelecek, cezaları seçici verecek... yani diyeceğim JİSEL işini düzgün yapan kişilerden hiç öle uğraşmayın... Meyva veren ağaçları taşlamayın artık ((( JİS bende meyva istiyom senden  )))... Artık ajanlarla uğraşacağınıza CC de nasıl ajanlara gerek kalmayacak bi ortam yaratmayı başarırız diye yorun kendinizi....

Selamlar;

Jisellin bir güdümlü mermi olarak hareket ettiğini ben bizzat kendim yaşadım. Tasdikli onaylı bi 60dakkika yedim kendilerinden. Neden verdin diye sorduğumda ise sanamı hesap verecem diye birde laf yedim...

Neyse arkadaş sormuş neden kendisini savunmuyor diye. Yazının devamında gelecek log da jisellin avukatını göreceksiniz. Eğerki linki tıklarsanız bu konuda birçok mesaj okuyacaksınız....

Tıklada gör bakalım..:)))

NoT= Anlaşıldığı üzere artan eflasyon oranında maaşına zam yapmayınca yolları ayrılmış....

İyi Sohbetler...®

speiderist

Speidersit o 60 dakika cezayı neden yediğini nicin kendin acıklayamadın? Ben mi söyleyeyim ? Peki

olur Speidresit benim nikimin aynısını almıstır bilerek ne kastı ya da ne sorunu varsa artık durduk

yere kız kılığına girmek istemiş canı ve benim nickimin cok benzerini almış PAPPATTTYA

seklindeydi sanırım.Ve tabi doğal olarak da bunun sonucunda 60 dakikayı yedi. Erkeklerin kız

tipiyle girmesi yasak diye biliyorum yanılıyor muyum yoksa?Simdi gene zırvalarsın ben o nicki baska

amacla aldım diye hatta senin amacını kendi cümlelerinle aktarayım buraya attığın özel mesajı

silmediğimi söylemiştim buyrun bakın speideristin özel mesajındaki bahanesi.

"""Şimdi gelelim neden bayan nickleri alıyoruma; Bununda sebebi basit.Chat Citye Kız Nickli Erkek Kullanıcı ları bulup log alıyorum. Akşamları toptan seflere yollarım bunun sonucuda o nickler ban alırlar. Burasınıda anladığınızı umarım.Benim görevimde bu. """"

amacını bu şekilde belrtmiş bize peki speidersit sen ceza alıp cıktıktan sonra baska vipli

bir nick seni benim nikimi sen sanıp özele iğrenc hatta mi,de bulandırıcı kelimeler yazdı senin görevin

sadecekız nikli erkek kullnıcıları yakalamak mı? Özele dayanıp bazı lafları edenleri de logluyor

musun eğer öyle olsaydı o kişi su anda burada olmazdı. Ne o yoksa senin arkadasın olunca iş

değişiyor mu? Yani sen Jisell i suclamadan önce dönüp bir kendine bakmalısın. Kız nickiyle kendi

arkadasalrına o lafları ettirmek için mi giriyorsun bunu söyle tamam diyeyim.

Bir diğer konu enflasyon oranı diye bir seyler sacmalamışsın oradaki espiriyi de anlayamamıssın

zaten baska sey de beklenemezdi senden bravo:)).Jisell ile yollarımız ayrılmadı Jisell hala benim en

sevdiğim ajandır ve bu kolay kolay değişmez benim sevgiminde enflasyonla işi olmaz. Jisell i

gercekten sevdiğim ve saygı duyduğum için savunuyorum bu seni neden bu kadar rahatsız ediyor

anlamıyorum.

Speiderist Jisell basarılı bir ajan ki gümüş rozeti var ve hala görevini sürdürüyor senin amacın ne Jisell

ajanlıktan atılsın ben olayım düşüncesinde misin? İnan bana senin rozet olduğun gün cc bitmiş

demektir. :)) Sen ancak durmadan log al sonra forum oku ,bir iki başlık altına okkkalı kelimeler et ve

dobra ,dürüst speiderist ol haa unutmadan kız nickleriyle girmeyi de unutma.Ki bence sana en

yakısan da bu oluyor:)) bu yolda devam et.

Son olarak Jisell in görevini son derece iyi yaptığını düşünüyorum. Yardıma ihtiyaç duyulduğunda

anında olaya müdahale eden bir ajan sonuna kadar hakediyor o rozeti hatta daha fazlasına layık.

Umarım altın ajan olduğu günü de görürüm. JisellThumbs UpClap

Hoşçakalın.

milas32

milas32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 12:08:43sohbet oyun linki
Jısel ajanlık yapma Bence

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 13:28:29sohbet oyun linki
milas32 :
Jısel ajanlık yapma Bence

1.cisi senın yazdıgın bu yazıyla ne yazmak istedigini anladın mı ? Nicin ben bu topic e bu yaziyi yaziyorum.!
 2.cisi Senin amacın aklın fikrin ne üserine yogunlaşmiş.
 3.İki yazi yazarim benı herkes tanır kisiliginde bi adamsın...Boş beleş olarak nitelendirdigim adamların sınıfına koydum..
  Hafta sonu  hali saha maci  yaparsın o adamlarla ;)

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 18:26:08sohbet oyun linki

Değerli arkadaşlar;

*Başlık altında başlık ile alakalı olmayan,

*İkili tartışmaların mevcut olduğu,

*Kişileri rencide edici ve hakaret boyutlarına ulaşmış,

Mesajlar silinmiş,daha önce uyarılan ve bu uyarıları dikkate almadan ısrarla ve inatla benzer paylaşımlara devam eden  arkadaşların siteye  girişleri bir süreliğine engellenmiştir..

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir