ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 16:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   işini doru yapamayan ajan
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2006 Sal 13:40:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·NIHALATSIZ· :
gurcu :

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

He bu arada söylemeden geçemeyeceğim..

Biz senin gibi yandan çarklı diktatörlük meraklılarını bu ülkeye sokmadık.. Girmeye çalışanlarıda Çanakkale de yok ettik.. Ege de denize döktük..

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

NEFERTİTİ SAYFA 4 TE YERALAN BU MSJ I VE BU MSJ GİBİ İÇERİĞİ OLAN MSJLARI SİLMENİZİ İSTİYORUM....TARAFIMA YAPILAN BU HAKARETLERE İZİN VERMENİZ HOŞUMA GİTMİYOR...TARAFKİR TUTUMLARINIZ HOŞ DEĞİL...

hitler junier bu yazıyı görünce, Atatürk ü ve Türk Bayrağını kaldırmış resminden..  :))

Hala utanmadan forumda ya - ba  - da  - ba düüü diyor yaf :))

Verin şunun wilmasını gitsin yontma taş devrine.. gürültü yapmasın buralarda..    

amcam

amcam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 10:52:53sohbet oyun linki
milas32 :
Jısel ajanlık yapma Bence

slm arkadaşiım

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 11:10:00sohbet oyun linki
gurcu :
·NIHALATSIZ· :
gurcu :

upssss ben geldi  :)))

·NIHALATSIZ·  a mesaj mı atıyorsunuz.. zamanınıza yazık yaf :))

Diğer tarafta prezervatif ile ilgili başlık açılmış.. prezervatif e mesaj atalım.. zamanımız boşa gitmesin :)) 

He bu arada söylemeden geçemeyeceğim..

Biz senin gibi yandan çarklı diktatörlük meraklılarını bu ülkeye sokmadık.. Girmeye çalışanlarıda Çanakkale de yok ettik.. Ege de denize döktük..

Hitler in kuyruğuna özenmek yerine, resmine koyduğun Ulu Önder ATATÜRK ün ilkelerine özen !!!!!!!!!!!!

NEFERTİTİ SAYFA 4 TE YERALAN BU MSJ I VE BU MSJ GİBİ İÇERİĞİ OLAN MSJLARI SİLMENİZİ İSTİYORUM....TARAFIMA YAPILAN BU HAKARETLERE İZİN VERMENİZ HOŞUMA GİTMİYOR...TARAFKİR TUTUMLARINIZ HOŞ DEĞİL...

hitler junier bu yazıyı görünce, Atatürk ü ve Türk Bayrağını kaldırmış resminden..  :))

Hala utanmadan forumda ya - ba  - da  - ba düüü diyor yaf :))

Verin şunun wilmasını gitsin yontma taş devrine.. gürültü yapmasın buralarda..    

Ooooo Gürcü var mı öyle birden "Yontma Taş Devri"ne terfi etmek?.. Onun da öncesi var: "Kaba Taş Devri..."    Hele oranın hakkı verilsin, sonra bakarız "Yontma Taş Devri"ne.  

uneri

uneri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:10:50sohbet oyun linki

işini doğru yapamayan ajan jisell bence

bir ajan daha önce onayladığı resmi daha sonra neden onaylamaz anlamıyorum

altayli

altayli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:31:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işini yapmayan ajan tenbeldir yoksa kimse seni sewmez işini yapan ajan hep iyi ajandır tamammı

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:33:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ajanLara saygi  kOLay deqIl isleri

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:38:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BANANE JİSELİN AJANLIĞINDAN BENİ AJAN YAPIN

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2006 Cmt 13:04:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 cc. nin ajanlarını tanımam....dün yaşadıklarımdan sonra tanımam gerektiğini biliyorum artık....saygısızca , seviyesizce ve düzeysizce yaşadıklarımdan sonra ajan aradım , yoktu...bir süre sonra bulduklarım yanıt vermedi (pc başında değildi belki) , birine ben çekindim, yıldız ajan ise sadece akıl verdi..konudan uzak bir anlatım içinde...JELİN i bunlardan sonra gördüm ve anlattım...son derece nazik ve seviyeli bir şekilde sorunu çözeceğini bildirdi...burdan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.....ajan olmak sorumluluk gerektirir...bu sorumluluğu taşımayanlar izlenmeli ve görevlerine son verilmeli...çünkü bırakılan her boşluğu dolduracak gereksizler olacaktır.

DishiQartal

DishiQartal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 18:31:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MERCAN DEDE

DAWSONCREEK

desouza35

desouza35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 04:08:07sohbet oyun linki
jisell hanım siz sözde cafe1 oratamını bozmuşum diye hakaretler etmişim diye bana ceza verdiniz sizin yanınızda odada herkeze sorduk rahatsız olan varmı kımse var demediği halde bana ceza verdiniz bence gereksiz bişe şimdi gene sölüyorum cafe 1de benden rahatsız olan haret ettimi söleyen biri varsa sölesin hiç bir ajan kendisi ile tartışan bir usere ceza vermez konu kapansır der konu kapanılır ortamı gerende sizdiniz bence ajanlık yapmayın
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir