ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 18:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...1213141516171819202122 23242526272829303132...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 12:47:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
yav bırakın artık şu konunun peşini  çok alakasız olmaya başladı artık

SlayerGirI

SlayerGirI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 18:56:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Büyütmeyin bu kadar N_O_A yı... oda etten kemikten ve aramızda yaşamaya çalışan, kimi zaman ağlayan, kimi zaman gülen kısacası duyguları olan bir İNSAN!...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 00:36:26sohbet oyun linki
[QUOTE=miniseytan]

Bir forumun tarihçesi. 18. şubatta forum açılır noa yı
sevenler bir anlamda sevdikleri kişiye jest yapmaktadırlar.
6 mayısta saldırılar başlar ki bu çok dogaldır Her
insanın sevenleri olduğu kadar sevmeyenleride vardır.
22 haziran Pranga arkadaşımız olaya dahil olur

vs vs vs....

Sağol be minisi gitmiş şeytanı kalmış abla... çok aydınlattın bizi ellerin gözlerin dert görmesin...

Şimdi sen forumda kişiler adlar vereceksin ve sonunda diyeceksin ki sakın cevap yazmayın yazsanızda cevap yazmam... oh ne ala... ne güzel değilmi?

Bir konuda fikir yürütüyorsan ya da biz gibi geri zekalıları aydınlatıyorsan arkasında duracaksın... yoksa nasıl öğreneceğiz senden herşeyi...

Ne anlattın da sen  alkış aldın???

Şimdi bak sana bir tavsiye nacizane benden;

Biraz kendinle ilgilen biraz beynini hayattta bugüne kadar yaptığın hatalara yor... Ve Nerede hata yaptıysan onu bul vaktin varken de tamir et hayatını...Bence enerjini bunlara harca...

Yoksa o bana okuttuğun ben yaşadım da yazdım dediğin kısa öyküleri senin duyarlılığınla yazdığına olan inancımı kaybetmek üzereyim...

Bildiğini sandığın şeyin içinde olma. BİLDİĞİN ŞEYİN İÇİNDE OL...

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 00:48:41sohbet oyun linki

Bildiklerimi yazmammı mı önerdin pranga yazmalımıyım sence?

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 00:56:11sohbet oyun linki

Oturmuş cevabını bekliyordum :)

Bildiklerini tabiiki yaz... Ama ne senin aydınlatmaya ihtiyacın var nede bizlerin aydınlatılmaya... Çünkü olayları okuyanlar zaten ne olduğunu anlıyorlar.

Senin kişisel fikrini koyman gerekiyorsa sende sadece yorumunu yapsan saygı duyardım... :)

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 01:04:45sohbet oyun linki

Neden oturup cevabımı bekledin pranga? Bildiklerimi yazıp yazmayacagımı görmek adınamı yazıyı iyice okusaydın kişisel bir sataşma içine girmeksizin olayları sizlere yakıştıramadıgımıda yazmış oldugumu görürdün. Abla dediğin ben şeytanlıga terfi etmişim neden pranga bir saf tutup yanında olmadıgım için mi? Ben özelleri genele taşımam bunu bilmen gerekirdi hikayelerimi bile konuya dahil etmişsin kutlarım.

Sana sadece tek bişi yazıcam pranga ve bunu en iyi sen anlıyacaksın. Bir hedefin vardı hedefine ilerlemektesin ve hedefin ugruna herşeyi yapabilecegini söylemiştin hatırladınmı? Şu an bana şeytan dediğinde yada hikayelerimi katıp saygı duymadıgını ima eder tutuma girdiğinde herşeyi yapabilirim dediğinde inanmıyan ben artık inanır oldum.

Son bişi hani sen sanala deger vermez ve aldırmazdın

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 01:06:55sohbet oyun linki

Brut bildiklerimi biliyor olsan karşımda degil yanımda olurdun sana diycegim sadece bu.

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 01:13:02sohbet oyun linki

Daha öncede dediğim gibi saçma sapan bi konu üzerinde konuşuyorsunuz özel hayata girilmiş iyicene ve konu dallanıp budaklanmış alakasız yerlere kişilere bulaşmış bence artık burda yeterince soru sorulmuş cevap verilmiş. Daha fazla uzatmamalıyız görüşündeyim. Çünkü bir kişinin özel hayatı görev aldığı yerdeki konumunu etkilemez görevini aksattığı veyahut hatalarının olduğu gerekli şablona yerleştirilir (Forum) ve daha sonra yapılacaklar izlenir. Şikayetci olan kişi ise kendi hür iradesiyle yapmak istediğini yapar istediği şekilde davranır. Bu evrden sonra konuşulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Rica ederim birbirimize daha faydalı olabileceğimiz konular hakkında tartışalım ki şurda güzel şeyleri paylaşmış olalım N_O_A nın kim olduğu ne yaptığı ne ettiği hiç birimize bir kazanç sağlamaz.

Hatalıysam Arayın: 0900 910 90 10   

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 01:15:11sohbet oyun linki

Pranganın bana abla dediği dönemlerde benle paylaştıgı düşüncelerini anlatmam ne derece dogru olur? Ama tek bir cümlesini yazayım aynen istersen "Abla bunlar kimki muhatabım olacaklar işim bittiğinde sanal dünyalarını başlarınada yıkmış olucam bana burada dostum diyenler realde yanıma dahi ugrayamıycak kişiler" umarım yetrlidir.

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 01:15:58sohbet oyun linki

Yazılanların bir kısmını okudum... Kimi dedikodu yapmış, kimi çeşitli iddialarda bulunmuş, kimi savunma yapmış, kimi bende log var gösteririm bak! demiş vs vs...

Bu kadar laf kalabalıklığı arasında benimde söyleyecek bir sözüm var, bu tartışmalara en güzel ve son noktayı koyuyorum: MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ :)))))))

CC sohbet icin buraya
 <<1...1213141516171819202122 23242526272829303132...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir