ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 11:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HoKKaBaZ> Forum Mesajları
    HoKKaBaZ'e ait Toplam 4182 Forum Mesajı var
<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...200...300...400...419>>

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Kurşun Kalem>
  12.Mar.2008 Çar 17:37:35
fiogf49gjkf0d

Kurşun Kalem

Çocuk, büyükbabasının mektup yazışını izliyordu. Birden sordu :
- Bizim başımızdan geçen bir olayı mı yazıyorsun ?
  Benimle ilgili bir hikâye olma ihtimali var mı ?

Büyükbaba yazmayı kesti, gülümsedi ve torununa şöyle dedi :
- Doğru, senin hakkında yazıyorum. Ama kullandığım kurşun kalem yazdığım kelimelerden çok daha önemli. Umarım büyüdüğünde bu kalemi sen de seversin.

Çocuk kaleme merakla baktı ama özel bir şey göremedi.
 - İyi ama bu kalem benim hayatımda gördüğüm diğer kalemlerden hiç farklı değil ki !

- Bu tamamen nesnelere nasıl baktığınla ilgili. Bu kalemin beş önemli özelliği var ve sen de bu özellikleri kendinde benimseyebilirsen hep dünyayla barışık bir insan olursun.

Birinci özellik : Harika şeyler yapabilirsin ama attığın adımları yönlendiren bir el olduğunu asla unutma. Bizim için bu el Tanrı dır ve her zaman kendi kudretiyle bizi o yönlendirir.

İkinci özellik: Zaman zaman her ne yazıyorsam durmam ve kalemimin ucunu açmam gerekir. Bu kaleme biraz acı çektirse de sonuçta daha sivri olmasını sağlar. Bu yüzden bazı acılara göğüs germeyi öğrenmelisin, bu acılar seni daha iyi bir insan yapar.

Üçüncü özellik : Kurşun kalem, yanlış bir şey yazdığında bunu bir silgiyle silmene her zaman olanak tanır. Yaptığımız bir şeyi sonradan düzeltmenin kötü bir şey olmadığını anlamalısın, aksine bu bizi adalet yolunda tutmaya yarayan en önemli şeylerden biridir.

Dördüncü özellik: Kurşun kalemin en önemli kısmı, kalemin yapıldığı ahşabı ya da dışarı yansıyan şekli değil, içerisinde yer alan kurşunudur. O yüzden her zaman kendi içine bakmalı, en çok onu korumalısın.

Beşinci ve son özelliği ise her zaman bir iz bırakmasıdır. Aynı şekilde sen de hayatta yaptığın her şeyin bir iz bırakacağını bilmeli ve her hareketinin farkında olmalısın.

ALINTIDIR

Yaşam paylaşıldıkça güzel!!!...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Saatler Son Kez ileri alınacak.>
  12.Mar.2008 Çar 14:13:15
fiogf49gjkf0d

Saatlerin geri alınması güzeldi aslında.. Bir saat fazladan uyuyacağım diye sevinirdim :)) İleri alınması hep zararıma olmuştur Hiç sevmezdim ileri alınmasını.. Ben saatimi sadece geri alsam olmaz mıydı sanki?

Bizim çocuklarımız bir saat fazladan uyuma lüksüne sahip olamayacakları gibi, uykularından bir saatlik indirime gidilmesinden de mahrum kalacaklar şimdi

"Bugün bir saat fazladan uyudum ben" gibisinden muhabbetler de kuramayacağız artık arkadaşlarımızla

Ben sevmedim bu değişikliği

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Düşündüren Karikatürler>
  12.Mar.2008 Çar 12:41:35
fiogf49gjkf0d

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >3 Harf 3 Kelime(OYUN)>
  12.Mar.2008 Çar 03:34:33
fiogf49gjkf0d

Hâlâ çok karizmayım

Ğ J V

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >ChatCity`de Neler Oluyor?>
  11.Mar.2008 Sal 20:54:42
fiogf49gjkf0d

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Kulak Kılları 25 Santim!>
  10.Mar.2008 Pzt 16:45:35
fiogf49gjkf0d

Kulak Kılları 25 Santim!
Kulak kılları 25 santim

Kulak kıllarının uzunluğuyla övünen Hintli, "Tanrı bana böyle özel bir fırsat verdi" dedi.

Kulak kıllarına özel bakım yaptıran Hintli, Guinness Rekorlar Kitabı na girmek için başvurdu.

Dünyanın en uzun kulak kıllarına sahip olan Radhakant Bajpai, bu rekorunu Guinnesse Rekorlar Kitabı na sokmak için başvuru yaptı. İki kulağındaki kılların uzunluğu 25 santimi bulan Hintli Bajpai, kılların kırılmaması için özel bakım yapıyor.

Tanrının kendisine böyle özel bir fırsat tanığınını belirten Bajpai, "Tanrı bana çok özelmişim muamelesi yapıyor" dedi.

Kaynak: Hürriyet

**Hindistan`ın Recep İvedik`i de bu oluyor :))

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Resimlei Şiir Bi Harika:):)>
  10.Mar.2008 Pzt 02:05:41
fiogf49gjkf0d
  Emeğine sağlık Sevgin

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Pazartesi `Her İş Yapılır´, Salı `Sallanır´...>
  10.Mar.2008 Pzt 00:13:10
fiogf49gjkf0d

Arkhelerin en tatlısı, sen neler yazdın böyle Her yer smile dolu

Tren geçerken uğruyor, hee

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >``Atatürk Köşesi´´ Özel Okullarda Kalktı!>
  9.Mar.2008 Pzr 22:45:43
fiogf49gjkf0d
  “Atatürk Köşesi” özel okullarda kalktı!

Milli Eğitim Bakanlığı, özel okullardaki “Atatürk Köşesi” zorunluluğunu kaldırdı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle, “Atatürk Köşesi”nin özel öğretim kurumlarının yönetim bölümünde bulunması zorunluluğu ortadan kaldırıldı.

Özel okulların hangi mekânlarında kılık - kıyafet kurallarına uyulmasının zorunlu olduğuyla ilgili cümle yeni yönetmelikten çıkarılarak, “Özel öğretim kurumlarındaki eğitim personeli, diğer personel, öğrenci ve kursiyerlerin kılık-kıyafetlerinde ilgili mevzuat hükümleri uygulanır” denildi.

Resmi Gazete’de dün yayımlanan özel okullarla ilgili yeni yönetmelikte, eski yönetmelikte yer verilen, “özel öğretim kurumlarının yönetim bölümlerinde bulunması gereken Atatürk köşesi, kurucu veya kurucu temsilcisi odası, genel müdür odası, genel müdür yardımcısı odası, müdür odası, öğretmenler odası, rehberlik servisi odası, psikolog odası, büro hizmetleri odası, arşiv, dosya odası, depo, ambar ve misafir odası zorunluluğu” yer almadı.

‘AZINLIK OKULLARI’ TANIMI

Eski yönetmelikte “Lozan Antlaşması’na göre açılan okullar” olarak ifade edilen okullara, yeni yönetmelikte “Azınlık Okulları” denildi.

Eski yönetmelikte, “Özel öğretim kurumlarının yönetici odaları, kurucu odası, derslik, laboratuvar, yemekhane, kantin ve spor salonu gibi, kurumun her türlü bina, tesis ve kampusunda; kurucu, kurucu temsilcisi, yönetici, öğretmen, uzman ve usta öğreticiler, diğer personel ile öğrenciler hakkında MEB ile diğer bakanlıklara bağlı okullardaki görevlilerle öğrencilerin kılık-kıyafetlerine ilişkin yönetmelik hükümleri uygulanır” denilirken, yeni yönetmelikte mekân sınırlaması kaldırıldı.

Kaynak: Milliyet

**Söyleyecek söz bulamıyorum...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ERKEKLER NEDEN TUHAFTIR>
  9.Mar.2008 Pzr 20:19:38
fiogf49gjkf0d

Erkekler tuhaf değildir aslında Tuhaf mıyım ben şimdi?

CC-Forum > Yaşamdan Kesitler > İlginç Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
   ERKEKLER NEDEN TUHAFTIR

Sanırım istem dışı bu bölümü tıklıyorsun Okunur bir şeyler de eklesen İlginç Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar bölümünde

Teşekkürler Manolya :)

<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...200...300...400...419>>