ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 01:28   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HoKKaBaZ> Forum Mesajları
    HoKKaBaZ'e ait Toplam 4182 Forum Mesajı var
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...300...400...419>>

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >Memati ölmeyecek>
  27.Mar.2008 Per 17:18:31
fiogf49gjkf0d

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Haydar Dümen`i Bile Şaşırtan Soru :)>
  27.Mar.2008 Per 13:42:54
fiogf49gjkf0d

Dümen`i şok eden soru...

Dümen i şoke eden soru
Posta`nın ünlü yazarı Haydar Dümen`e öyle bir soru soruldu ki o bile çok şaşırdı.

Cinsellik deyince Türkiye de akla gelen ilk  isimlerinden olan Psikiyatr Dr. Haydar Dümen, dört yıldan bu yana Posta gazetesindeki köşesinde okurların sorularını yanıtlıyor. Haydar Hoca ya geçen  dört yılın en ilginç sorusu ise Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi nde yatan Mustafa Yaşar dan geldi. 

Mustafa Yaşar`ın sorusu şöyle:

Haydar Bey, ben cezaevinden yazıyorum bu mektubu. Bizim iki muhabbet kuşumuz var. Bunlara hiçbir masraftan kaçınmadığımız halde ön sevişmeyi yapıyorlar ama ilişkiye girmiyorlar. Dişi erkekten 2-3 ay kadar dolgun. Dişi her türlü cilveyi yaptığı halde erkekte bir yaklaşım göremiyoruz. Tecrübenize dayanarak bizi bilgilendirirseniz çok memnun kalırız. Saygılarımızla...

Dr. Haydar Dümen`in bu soruya verdiği yanıt ise şöyle:

Değerli okurum, bence kuşlar sizlerden utanıyor! Onca insanın arasında bu işi yapmak kolay mı? Etraf röntgenci dolu ve siz sevişeceksiniz? Yapabilir miydiniz? Zor! Bu arada siz de kuşların halinden biraz anlayın be evladım. Ön sevişmeye başladıklarında çevrelerinden çekilin de işlerini görsünler. Hepsi bir yana, ben insan doktoruyum. Kuştan da muhabbetten de çok iyi anlarım ama muhabbet kuşundan değil!

Kaynak: Hürriyet

Editör Yorumu:

Yuh artık Haydar Amca

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >YouTube´a Erişim Yasağı Kaldırıldı!>
  27.Mar.2008 Per 10:21:51
fiogf49gjkf0d

Yasaklar, yasaklar, yasaklar...

Suçu işleyen kim?

Elin oğlu...

Cezayı çeken kim?

Biz...

YouTube kapatıldı mı?

Hayır, sadece Türk halkına yasaklandı. Yani yabancılar açısından değişen bir şey yok.

Köyden indim köye, şehirler de köy olmuş

Fazladan Bir Not: Sizi bilmem ama benim YouTube`mde sorun yok Proxy Sunucusu diye bir şey var canım

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Esperanto (Ortak Dil)>
  26.Mar.2008 Çar 17:20:51
fiogf49gjkf0d
  Küreselleşen dünyada ortak bir dil oluşturma amacı her ne kadar kulağa hoş gelse de, dediğin gibi bu çok zor bir ihtimal. Teşekkürler şekerim

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Çarşı Belgeseli>
  26.Mar.2008 Çar 15:51:38
fiogf49gjkf0d
BecquereI :
Bu Resim Çok Cirkin Ve Aşağalayıcı. Ama En Önemlisi, Bir Editör Tarafından  Resmin Buraya Eklenmesi, Gercekdende Düşündürücü...

Galatasaray"lılara Ve Fenerbahce"lilere Solucan Diyen Bir Editör

Hokkabaz Seni Kınıyorum

Beni kınamana bayılıyorum

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Çarşı Belgeseli>
  26.Mar.2008 Çar 15:32:16
fiogf49gjkf0d

Gün doğdu, hep uyandık.

Statlara dayandık…

Beşiktaş’ın uğruna da bayraklara dolandık…

Semtimiz erkek semti

Aşık eder herkesi…

Üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi…

İşte biz, kötü günde hep omuz omuzayız…

Övünmek gibi olmasın,

Biz Karakartallıyız!..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çiçek Dalında Güzelmiş...>
  25.Mar.2008 Sal 19:02:01
fiogf49gjkf0d

Çiçek Dalında Güzelmiş...

Çiçek…

İki hece, 5 harf…

Güzel kokmasından bahsedilir hep. Ama kötü kokan çiçekler de mevcuttur. Neden çiçek deyince hep güzel şeyler gelir ki akıllara? J

Dünyanın en kötü kokan çiçeği olarak bilinen titan arum(Amorphophophallus titanium), “İyi ki bizim bahçede değilmiş.” diye sevinebilirsiniz oysa… Leş ve ceset çiçeği olarak da adlandırılan bu çiçeğin kokusu yaklaşık 800 metreden hissedebiliyormuş… Vah vah Batı Endonozyalılara J

Bazı çiçekler de çok güzeldir tabi. Ve fevkalâdenin fevkinde kokulara sahiptirler. Ama gel gör ki, onların da dikenleri batabiliyor. “Gül” isimli olanları var mesela… Çok sevdiğim bir şarkının sözleri de öyle başlıyor bu arada (çok önemliymiş gibi hemen araya sıkıştırayımJ)

“Güller açtı bak sahillerde,

Ben sana hasret, mecnun bu yerlerde…”

“Çiçek dalında güzeldir!”

Sadece 3 kelime…

Kim, ne diye demiş ki bu sözü?

Anonim sözlerden biri olsa gerek… Ama sanırım bu cümleyi söyleyen kişi o çiçeğe hiç kavuşamamış birisi. “Ben kavuşamadım, koparamadım o çiçeği  dalından. Öyle bir laf söyleyeyim ki kimse alamasın o çiçeği.” demiş olabilir mi?

Bu, kedinin uzamadığı ciğere mundar demesine benziyor… Ama biraz asalet kokuyor. “Ben istemedim de ondan. Yoksa o benim peşimden çok koşmuştu!” ayakları gibi… “Çiçek dalında güzelmiş...” Peh peh… Lafa bakın heleJ O çiçek sana bakmasın, sonra o çiçek dalında güzel olsun. Hadi canım sen de.. Yedik biz de bunuJ

Hokkabaz`ın seyir defterinden…

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Editörümüz Hokkabaz ın Doğum Günü>
  25.Mar.2008 Sal 17:36:59
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx = Sağol sefgin Beni ne kadar sinir etsen de seviyorum seni be

Jelin = Selinaaaaa, ben de seni çok seviyorum Masal prensesim benim

·keremcem46· = Sağolasın Kerem abey

ozhur = Orti, nerden çaldın o güzel lafları bakayım Her şey için çok sağol ortim

sevcem19 = İyi dileklerin için teşekkür ederim

ilahiben = İlahi sen yani Çok sağol

vieri19 = Viericim, güzel dileklerin için çok sağol

niLay1907 = Ne çok dileğin varmış böyle Funda Hadi inşallah, hadi inşallah

murist = Ben sana ısmarlayacağım, merak etme sen... Hovarda adam ne olacak Sağol bari

ccbLuEwAyscc = Sağol kedicik 

raikimi = Polatcım sağol arkadaşım

lTraCyMcGrady1l = Beşiktaşlı arkadaşım benim, sağol

muratugras82 = Forumda fink atan ajan, sağol bari

HurremSuItaan = Aklından bile geçirme Hürrem

BecquereI = Ben de iyi ki seni tanımışım, çok sağol...

·AbyssW4LK3R· = Teşekkür ederim Can

Dawiy = Pipolü delüüü En son sen yazmışsın yine(Sakın o başlığı buraya taşıyayım deme haa) İyi ki seni tanımışım forum kurdu

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Editörümüz Hokkabaz ın Doğum Günü>
  25.Mar.2008 Sal 01:28:19
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· = Usere bak hele, sağol sağol Allah versin Aaa kankammış bu Sağol kanka, ben de seni iyi ki tanımışım (yengeye selam bu arada, neydi adı kinderden çıkan siyasi simge miydi?)...

Purototip = Alaracım, canım çok sağol. Sen de benim için unutulmaz birisin

Jisell = Çisel, teşekkürlerimi bir borç bilirim sana karşı Hatta şu an teşekkürlerimi arz ediyorum bak

Resti`ye Bir Not: O mumları 3 kulhuvallahü bi elham ile söndürürdüm ya neyse

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >Edebiyatın Mihenk Taşları>
  25.Mar.2008 Sal 01:11:54
fiogf49gjkf0d
  Böylesine güzel bir başlığı burada görmek, benim ve CC-Forum için büyük şans. Merakla başlığı takipteyim, haberin olsun şekerim
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...300...400...419>>