ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 13:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<12345678910 1112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 20:24:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

canım bıgım sanırım yanlıs anladım canımcımm

murat ebruya oyun yapmak ıstedı bunun ıcınde benı secmıs ama

oyun yaparken benı sevmeye baslamıs bu oyunu surdurmeden

bıtırr kısacası bole canım sımdı daha ıyı anlarsın

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 21:26:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hala Daha bu konu Kapanmadımı Elif Sen MuratLaa Barıştınmı Ben Görmüyorum Muratı Hiç Bana Haber Verirsen Sevinirimm..

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 03:13:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
konu kapandı muratla barıstıkk

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 06:59:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Bu konunun silinmesini ve uzamasını ıstemıyorum,hiç bi kıza güvenilmez takı evlenene kadar...!!!! muro arkandayım kardeşim sakın bişeyi dert etme.

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 13:06:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evlenince güvenlirmi yani

EmKazaA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:16:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bencee İnsanLaraa Güvenmek içiN evlemek LazıM değil Asıl Önemli Olan evlenmeden Güvene Bilmekk Ama Nedensee Bunu Bizizm Milletimizz suistimal ediyorr Acıı gerçek Bu..

ccece

ccece resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:05:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya arkadaşlar siz kaç yaşındasınz bu reel aşklar gerçek hayata taşınıo sora böle dizilerdeymiş gibi yok onla çıktım onlada çıktım sora onu sewdim sora onu üzdüm ne bu ya geyik direk bende bişe sandım başlıga bakınca saçmalık herkezin yazdıı şu evlenince güvenmek nerden çıktı o zamn evliler birbirini aldatırken görse bile ben senle ewliim sana güveniorum demezki bırakın bu işleri arkadaşlar ayrıca elif galiba adın bence bu çocuk şıpsevdi dikkat et fazla sürmez yani yada kapılma sakın her aglayan aşık deildir bazı insanlar vardır yalan söyler karşısındakine ama ilk önce kendi buna inanır buda aynı mesele adının murat olmasından kaybedio bikere muratlar dengesiz olur benden abla tavsiyesi güzelim dikkat et....

EmKazaA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:21:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bak ccece Sen neden Burdasın BilmiyoruMA am evliiLikle İlgiLİ sözüN gerçek Bizz uryaa Arkadaşlarımızlaa zaman geçirmek İçin Geliyorum AnLadınmıı Bizz TelefonLaa değil Netten Konuşuyoruzz Buda Aynı Şeyy Olan Bir Oalyıı Ortaya Çıkardık bizim Yorum Bekleiklerimizz Tanıtıklarımızdandı ama Nedense Tanıamdık herkezzde Gelip Başka YorumLarr Yaptıalrr Ondan dolayıı Bölee ama Sen ister Anlaa İster AnLama Bu Senin Kapasiten...

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 23:34:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·ccece· :
ya arkadaşlar siz kaç yaşındasınz bu reel aşklar gerçek hayata taşınıo sora böle dizilerdeymiş gibi yok onla çıktım onlada çıktım sora onu sewdim sora onu üzdüm ne bu ya geyik direk bende bişe sandım başlıga bakınca saçmalık herkezin yazdıı şu evlenince güvenmek nerden çıktı o zamn evliler birbirini aldatırken görse bile ben senle ewliim sana güveniorum demezki bırakın bu işleri arkadaşlar ayrıca elif galiba adın bence bu çocuk şıpsevdi dikkat et fazla sürmez yani yada kapılma sakın her aglayan aşık deildir bazı insanlar vardır yalan söyler karşısındakine ama ilk önce kendi buna inanır buda aynı mesele adının murat olmasından kaybedio bikere muratlar dengesiz olur benden abla tavsiyesi güzelim dikkat et....

ya bişi demicem neyse sadece adımın murat olmasına dikkat cekmek istiyorum aşkısı dikkat et adım murat  

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 00:32:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·QebrulliiiiQ· :
konu kapandı muratla barıstıkk

ha şöyle  bu sonu bekliyoduk ailecek  sizi severek izliyoruz. yeni bölümler ne zaman  ama su ebru meselesi! simdi 2. ebruliye ben seni ilk ebruli sandım vallaha billaha dese basrollerdeki erkek aradan sıyrılır en azından bi ebruliyi kaybetmemiş olur diye düşünüyodum meger senarist bize sürpriz hazırlıyomus  basarılarınızın devamını dilerim 2007 de görüşmek üzre  (:

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 1112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir