ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 21:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<12345 6789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 23:13:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
emkaza senı tanımıyorum ama cvpların ıcın saolsanada ıyı geceler

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 00:30:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zazaninsigarakeyfi :
aslında ben Murat ın itirafını okudugumda yorum yapmıcam demiştim ama yapılan yorumları görünce dayanamadım  şahsen ne yalan sölim nesee.. şöle sölim Elif Murat şimdi hala seni sevmese kesinlikle bunları buraya yazmazdı Salllaaa derdi sevmese gerçeği gün yüzüne çıkarmazdı Cesaretine Hayran kaldım Muratcım Seninle daha yakından tanışmak isterdim şahsen burda bu itirafı yapman kelek bi adam olmadıgını gösteriyo kelek olmayan bir insanla herkes daha yakından tanışmak ister murat sen Ebruliyi sevdiğini sanmışsın ama Elifi gerçekten sevişsin ben ne iyi yaptın derim nede hata yaptın derim o kesinlikle senin vereceğin karar tek söliye bileceğim burda bunu itiraf etmekle elifi sevdiğini gösterdin HELAL OLSUN SANA.
 Benımde yazıcagım aynen bunlardı zaza benım yerime yazmış saolsun

gofrettt

gofrettt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 07:05:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu konu karşısında dondum kaldım ebru için bende bir iki kelime sölemek isterdim ama gerek yok  herşey ortada salakmışım neyse bunu erken farketmem çok iyi oldu sana teşekkür ederim arkadaşım bu açıklamayı yaptığın için ..... ebruliiii daha neler duyacağız hakkındaaa?

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 08:21:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·gofrettt· :
bu konu karşısında dondum kaldım ebru için bende bir iki kelime sölemek isterdim ama gerek yok  herşey ortada salakmışım neyse bunu erken farketmem çok iyi oldu sana teşekkür ederim arkadaşım bu açıklamayı yaptığın için ..... ebruliiii daha neler duyacağız hakkındaaa?

bu konuyu acmamın sebebi kimseyi kötülemek değildi sadece bi itiraftı başkalrınında canı yandığı için çok üzgünüm sanırım bi ilişkiniz vardı bozma bence salak filan değilsin o nasıl kelime + daha konuşulacak çok şey var ilgili kişilerin cvbını bekliyorum

Akasya09

Akasya09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:31:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

murat senin tek yaptığın bizi tanımak için bizi kullanmakmış .sen sadece beni yaraladın aşk olsun başka birşey diyemiyorum dilim varmıyo sana eski sevgililerinle yada herkimseler ben tanımıyorum mutluluklar seni çok iyi tanıdığımı zannetmiştim ama değilmiş özür dileme sen kendinden özür dileee çünkü kendini kandırdın .hiçte kendini gösterdiğin gibi değilsin için başka dışın başka hep oynamışsın bana tiyatro yeteneğinide gördük aferim kendini iyi geliştirmişsin yalanlara ama ..... neyse billmiyorum hiçbirşey şuan ne yaşadığım ne yazdığımın farkında değilim ben birde topiği açarken herşey su yüzüne demişsin KISACA YALANLARIM VE AĞDİLİĞİM SU YÜZÜNE DESYDİNYA !

NE BEN SENİ TANIDIM NE SEN BENİ UNUTTUM HERŞEYİ !

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:41:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kendimi göstermiştim tüm kalbimi acmıştım ben cafe 4 teyken halada öyleyim aslında sadece yanlış düşünceler içine girdim özür dilemem seni üzdüğüm içindi senden af filan beklemiyorum yaptığımında ne kadar karaktersizce olduğunun farkındayım başlığa dikkat edersen itiraf diye açtım ayrıca insan bu kadar sahteliğin içinde öğreniyor tiyatroyu kalbinizi kırmak istemiyorum ağzımı açtırmayın beni unutmanada sevindim umarım fazla üzmemişimdir seni fazla tanımıyorum çünkü kimsin nesin tam olarak bilmiyorum neyse herşey için tekrar özür dilerim mutluluklar sanada

Akasya09

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:43:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

herkez bizim gibi ayrılamıyo arkadaşlar biz medeniyiz

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:47:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sensin medeni ben almıorum üstüme o lafı böyle hakarette olmaski  

Akasya09

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:50:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hahahahahahahahahaha ele güne karşı yapayanlız bölede olmazki nasılda gittin insafsız böyle bırakılmazki

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 10:56:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pofffff poffffff ne diyimki kurtulduğun için bakıorumda baya keyiflisin
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir