ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 20:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<1234 56789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:29:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
zazaninsigarakeyfi :

BU ARADA HASTALIĞINI TAM ANLAMADIM AMA MURAT HASTALIĞIN İÇİN DE ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH ŞİFA VERSİN DAHA İYİ OLMAN İÇİN TÜM DUA LARIM SENİN LE OLACAK PAŞAM GEÇMİŞ OLSUN MORALİNİ YÜKSEK TUTTUKÇA DAHA İYİ YE GİDECEĞİNE DE EMİNİM SENİ SEVENLER VAR GÖRÜYORUM ONLAR SANA DESTEK OLACAKLARDIN EMİN OL KELEK OLMAYAN BİR İNSANA KELEK LİK YAPILMAZ SEN İYİ ARKADAŞLAN ANLADIGIN İÇİN SEÇE BİLİRSİN ARKADAŞLARINI DOSTUNU.. GÖRÜŞMEK ÜZERE MURAT

inşallah daha iyi olcam zaza bende seninle görüşmek isterim kendine iyi bak

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:31:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Carminaa· :
ya sanki dallas oldu burası kim kimin aşkı anlayamıyorum hele de erkek milleti sürekli akılları aldatmada nefret ediyorum bu tıp erkeklerden aynı sekılde bole kızlarda var sevgılılerı yetmıyomus gıbı gozlerı baska bı erkektekınıyorum bole tıplerı.Ya sevıyosan sevdıgıne sahıp cıkacaksın ona baglı sadık kalacaksın yada aklın fıkrın sevgılınle oldugun zaman baskasındaysa bı ılıskıye hıc baslama sonucta yıkılan taraf sana deger veren sevgısını esırgemeyen taraf olur.

BENCE SEN BİR DAHA OKU OLAYIN DERRİNLİĞİNİ KAVRAYAMAMIŞSIN TEKRAR YORUMUNU BEKLİYORUM

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:35:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Muratt Şunu Bizz Unutmadık Realde Neysen Burda da Oyuzz Kim Ne İsterse Desin Neyin ne Olduğunu Biliyoruzz Anlımız Açık Senin Sevginee Benden Başka İster İanan Olsun İster OLmasın Gelene Kapımız Açık Gidene Dur Demek Olmaz Ama Geliptee Bizee Zaraar Vermeye Kalkan Olursa OZaman Gerekeni yapar Gerekirsede Dünyayı Yerinden Oynatırız Kimsede Kusuraa Bakmasın...Elif Seni Kullanmadı Kullanmış Olsada Seni Sevdiği İçin Sana KAvuşa Bilmesi İçn Mecburduu Anlaa İstersen Benlede ÖZel Olarak Konuşş Muratın Herşeyini Bilirimm...

Carminaa

Carminaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:36:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ama murat senı tebrık edıyorum ıtırafını yapmısın o cesaratın var ama bırde o cesaretı olmayan,korkak,kendıne guvenmeyen,gururuna yenılen,zalım,sevdıgıne sahıp cıkmayan,herseyı yalan olan bırı var kı o kendını bılıyo ısmını vermıorum gün gelecek eminim o da herseyi itiraf edecek ama iş işten çoktan gecmıs olacak itirafın çok geç olacak x kişi ismini bile anmak istemıyorum degmeyen bırı cunku sevgısı askı yalan olan bırı nefret edıyorum senden x sahıs.SEN KORKAKSINN HEMDE COK KORKAK SEVDIGINI SOLEYEMEYECEK KADAR KORKAK VE ACIZ BI INSANSIN X SAHIS

ccametcc

ccametcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:39:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu durumda didi İBİŞ oluo kimse onu demio

EmKazaA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:40:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Carminaa Yazdığından Ne Yaşadığını Anlıyorum Ama sizde şU varr Sende Varmı Bilmeme AMa Genel Olarak Gerçekleri Açık sözlü Olanalrı Anlamıyorsunuzz Sizz erkeklerii Genelde Sapık Asılan Sanıyorsunuzz Ama ÖLe Değilizz en Azından Bizz Ölee Değilizz Umarım Yanlışda Anlaşılmayızz Bizii Yanlış Bilen Herkse Söylüyorum Bizz Arkadaşımızı Yarı Yolda Koymayız..

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Carminaa· :

ama murat senı tebrık edıyorum ıtırafını yapmısın o cesaratın var ama bırde o cesaretı olmayan,korkak,kendıne guvenmeyen,gururuna yenılen,zalım,sevdıgıne sahıp cıkmayan,herseyı yalan olan bırı var kı o kendını bılıyo ısmını vermıorum gün gelecek eminim o da herseyi itiraf edecek ama iş işten çoktan gecmıs olacak itirafın çok geç olacak x kişi ismini bile anmak istemıyorum degmeyen bırı cunku sevgısı askı yalan olan bırı nefret edıyorum senden x sahıs.SEN KORKAKSINN HEMDE COK KORKAK SEVDIGINI SOLEYEMEYECEK KADAR KORKAK VE ACIZ BI INSANSIN X SAHIS

başından böyle bi olay gectiği için üzgünüm carmina gercekten olaylar çok derin anlatamadığım birçokşey var gerekli kişilerin yorumunu burda hgördüğüm anda bende anlatıcam ayrıntıları onları bekliyorum cvp hakkı olan insanları bekliyorum

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:43:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·ccametcc·

ne dıyım sana yafs güldürdün beni helal olsun

EmKazaA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:44:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eliff Sen Bence Üzülmee Sana GeLipde Onu Söyleyenler VAryaa eğerr Onlaraa Cvb nı Vermessen Muratı Savunmazsan Böleee OLurr Onlarr Kimkii Sana Ölee Diğiyorlarr Onu diğenler Bunlarıda Okunsunlarr Ne KAdar Bizii Zavallıı Gören Varsa Çekemeyen Varsa Hepsinii Bekliyorumm Gelsinlerde Kendilerinin Kaç Paralık İnsan Olduklarını Görsünlerr Ben dedim Anlımız AçıK eliff Sende ÖLee OLkii Tutuna Bilesin Yoksa ezilip Gidersinn...Murat sana Sevgisini Söledi Bunları Yaptı Açık Sözlüü Olduu Sende ONaa YAkışır Şekilde Başını Dik Tut Vede Hepsinee Cvb Ver..

EmKazaA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:47:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben Gidiyorum Elif Sana diyeceğim Son Şey Şudurr Murattan Şübe duykuklarını Bana Sölee emin Ol Doğruları Öğrenirsin Ama Sen Sakın Şunu düşünmee Rezil Oldum deme Sana Onu diğenlerr Daha Neyin Ne Olduğunu Bilmeyenlerr Neysee ALLAH a Emanet Olun elif Başkalarının Dedikleri Sadece Kendilerini Düşürecek Yada Yükseltecek Şeylerdir Milletin Söledikleri Ne Snei Düşürür Nede Yükseltir Unutma.. Herkese İi Geceler
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir