ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 02:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<12 3456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Carminaa

Carminaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 21:56:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ya sanki dallas oldu burası kim kimin aşkı anlayamıyorum hele de erkek milleti sürekli akılları aldatmada nefret ediyorum bu tıp erkeklerden aynı sekılde bole kızlarda var sevgılılerı yetmıyomus gıbı gozlerı baska bı erkektekınıyorum bole tıplerı.Ya sevıyosan sevdıgıne sahıp cıkacaksın ona baglı sadık kalacaksın yada aklın fıkrın sevgılınle oldugun zaman baskasındaysa bı ılıskıye hıc baslama sonucta yıkılan taraf sana deger veren sevgısını esırgemeyen taraf olur.

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 21:59:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

madem benım uzulmemı ıstemıyordun madem benım uzulmem senı öldürüo

neden benı üzdün? neden bana bunu yaptın? neden benı oyunlarına alet ettın?

asli5984

asli5984 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:00:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BENCE MURAT RESMEN GÜNAH ÇIKARMIŞ Kİ BANA BU OLAYLARI ÇOK ÖNCEDEN ANLATTI HERŞEYDEN HABERİM VAR VE BEN ONU SUÇLU BULMUYORUM SUÇLUYSA BİLE İTİRAF ETMESİ BİLE ONUN NE KADAR ADAM OLDUĞUNU AÇIKÇA GÖSTERİYOR BENCE ELİFİDE ÜZMEK İSTEMEK ONUN EN SON İSTEĞİDİR BU HAYATTA BEN EMİNİM BUNA HER ZAMAN YANINDAYIM

SEN DOĞRU OLANI YAPTIN KANKAAM

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:03:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İŞtee Olayda Burda MuratıN eskiden Sebdiği Muratı Anlamdı Vede Hayatını Mahvettii Muratta Gerekeni Yaptı onaa Cektirdiği Acıların Hesabını OSrdu Ama Bu Arada Başkaısna Aşık Olduu Ama QEbruLiiQ Sen Anlamıyorsun Seni Aldatmadıı Senii Sadece Sevdii Ben Emre Yada Şarapcı FArketmez Ne Derseniz diğin Ben Erzurumdan İstanbula Gittim Muratla Buluştum Muratı Çok ii Tanırım QEbruLiiQ Sana Yanlış Yapmadı Yapmazdaa.. Garantiside Benim Sorun Olursa BEnim Msn Adresmide Murttan Alın YAda Telimii Farketmez Sonuna Kadar Murtaın Garantisiyim..

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:03:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Alet etmedim edemedim isteseydim bunu yapabilirdim yapmamayı tercih ettim ölümüne intikam istememe rağmen bunu anlamıyorsun anlatamıyorum kaybedeceğim canımdı o mevzuda ne kadar derin olduğunu as çok biliyorusn benim şuan yanımda olanlar o olayı iyi bilenler bir kişi neden onun yanında değilde benim yanımda ortak arkadaş olmamıza rağmen anla artık haklıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sana yalanlar dolu bir sevgimi vericeğime bunu yapmayı tercih ettim artık herşeyi biliosun sevgimde yalanım yok artık

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:06:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yürübe Olum Kim Tutar Senii sonuna Kadar Arkanda Değil Yanındayım Sana Demiştim Ölümse Ölüm Kalımsa KAlım Ha Bugün HAda YArın Farketmez Sen Sadece Sölee BAna Yeterlii

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:07:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Carminaa· :
ya sanki dallas oldu burası kim kimin aşkı anlayamıyorum hele de erkek milleti sürekli akılları aldatmada nefret ediyorum bu tıp erkeklerden aynı sekılde bole kızlarda var sevgılılerı yetmıyomus gıbı gozlerı baska bı erkektekınıyorum bole tıplerı.Ya sevıyosan sevdıgıne sahıp cıkacaksın ona baglı sadık kalacaksın yada aklın fıkrın sevgılınle oldugun zaman baskasındaysa bı ılıskıye hıc baslama sonucta yıkılan taraf sana deger veren sevgısını esırgemeyen taraf olur.

en güzel cvptı bence katılıom sana

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:08:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
VALLA MİLLET BİRAZ BENİM YAŞADIIM AŞKI GÖZ ÖNÜNE ALSIN KONUŞSUN SİZDE ALDATMA FİLAN OLMAMIŞ....  BENİ BÜŞRA  GÖZÜMÜN ÖNÜNDE   CİHAT DENEN PİSLİĞİN BİRİYLE ALDATIRKEN YAKALADIM!!!!! BU DAHA ACI??????   Daha da acısı büşra cihatla beni 4 aydır  aynı anda idare ediyormuş.....  Sizin olayınızda böle bişiy yok yani.....Murat haklı  sölediklerine aynen iştirak ediyorum  

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:10:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

murat  ne demek ıstedıgımı anlamıyorsun hatırlatıyım sana sen bana teklıf ettıgınde ben sana bısıler anlatmıstım

hatırlarsan bıdaha ole olayların olmasından cok korkuorum eger ole olaylar olmucaksa olurr demıstımmmmmm

sende bana bunu sozunu vermıstınnn

ebru konusuna gelınce solemıstımm sana soz ver demıstım ole bısey yapmıcaksın benı kaybedersın demıstım

sanırım benı cıddıye almamıssın yapamadım dıosun hersey bellı yapmıssın sonucta ebruya barısalım demıssın

sonuc bu benleyken dedıgın bı soz ben benım cıktıgımın sadece bana aşkım demesını sadece bana senı sevıyorum demesını ısterımkı herkes onu ısterr

ben sana bunu defalarca dıle getırmeme ramen kendı bıldıgını okudun MUTLUMUSUN sımdı?

kunterq

kunterq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:10:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BİDAKKA YA DAHA CEYAR YORUM YAPACAK BEKLEYİN BAKALIM HEMEN KARAR VERMEYİN
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir