ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 17:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:11:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Vallaha Burası İster Dallas Olsun İster Cc Sonuçtaa Bizim Aşklarıda Acıalrıda Sevgileride Ne Sata Biliriz Nede Değişebiliriz Düşmanlarımız Gün Gelir Dostumuz Olurr Sevdiğim Gün Gelir Bıurakırr Acımız Olurr Ama Önemli Olan Gerçekten Degğecek İnsanlara Değeri Kadar Davranmak..

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:15:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·QebrulliiiiQ· :

murat  ne demek ıstedıgımı anlamıyorsun hatırlatıyım sana sen bana teklıf ettıgınde ben sana bısıler anlatmıstım

hatırlarsan bıdaha ole olayların olmasından cok korkuorum eger ole olaylar olmucaksa olurr demıstımmmmmm

sende bana bunu sozunu vermıstınnn

ebru konusuna gelınce solemıstımm sana soz ver demıstım ole bısey yapmıcaksın benı kaybedersın demıstım

sanırım benı cıddıye almamıssın yapamadım dıosun hersey bellı yapmıssın sonucta ebruya barısalım demıssın

sonuc bu benleyken dedıgın bı soz ben benım cıktıgımın sadece bana aşkım demesını sadece bana senı sevıyorum demesını ısterımkı herkes onu ısterr

ben sana bunu defalarca dıle getırmeme ramen kendı bıldıgını okudun MUTLUMUSUN sımdı?

WALLA Elif sende baya ebruşaa teklif etti diye  sinirlenmişin .. tmm anlııyoruz senide.... seni aldatmış sayılmas ki bu??? aldatmış mı seni....ya BÜŞRA  BENİ ALDATTI senin dediğin gibi  ytek beni sevmemiş..... onun için    boşverr  aldatma yok ortada

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:18:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İlk olayı tam olarak idrak edemeyenlere olayları tam olarak anlattım daha yazıyı okumadan yorum yapıyorsunus gereksiz yazıları anlamıorum bende neyse ben söyleyeceklerimi söyleyeyim yaptığım hiçbirşeyden ne gurur nede mutluluk duyuyorum karaktersizlik olduğunu yazmıştım zaten anlatmak istediğim tekşey aşk yoktu aramısda sende demiştin bunu bana kendi ağzınla ben tam olarak son bi hafta içinde sana bunları söyledim aşkımı herşeyimi öncesi için ne dersen haklısın ama son 1 hafta içinde söylediğim hiçbirşeyden dolayı beni yargılayamassın aşkımızı itiraf ettiğimiz zamanı hatırla başka birşey demiyorum temiz olmak için anlattım ama yine kötü ben oluyorum

zazaninsigarakeyfi

zazaninsigarakeyfi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:20:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aslında ben Murat ın itirafını okudugumda yorum yapmıcam demiştim ama yapılan yorumları görünce dayanamadım  şahsen ne yalan sölim nesee.. şöle sölim Elif Murat şimdi hala seni sevmese kesinlikle bunları buraya yazmazdı Salllaaa derdi sevmese gerçeği gün yüzüne çıkarmazdı Cesaretine Hayran kaldım Muratcım Seninle daha yakından tanışmak isterdim şahsen burda bu itirafı yapman kelek bi adam olmadıgını gösteriyo kelek olmayan bir insanla herkes daha yakından tanışmak ister murat sen Ebruliyi sevdiğini sanmışsın ama Elifi gerçekten sevişsin ben ne iyi yaptın derim nede hata yaptın derim o kesinlikle senin vereceğin karar tek söliye bileceğim burda bunu itiraf etmekle elifi sevdiğini gösterdin HELAL OLSUN SANA.

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:20:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sen kafanı yorma ben ne konustuysak bırbır hatırlıyorum hatırlamasaydım bunları senın yuzune vuramazdım

ama sen hatırlamıyorsun heralde sana yapma bana bole bısı demıstım heralde bunları yaparken o soledıgımı

unuttun sanırımmm

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:21:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Sana Dedim olum Doğruyu Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlarr Bölee Abi YaLan Söleseydin Daha Mıutlu Olurdu Bencee Eliff Aklını BAşına Seslee Sana Vede Bizee İtiraf edebliyorsa Demkki Seni Gerçekten Sevmişş Ebruyuu Silmişş...

Yüreğimden Kaybolan Sevgi Can Damarımdan Irmakcasına Akan Kan Gibir...

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:25:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Carmina

ya sanki dallas oldu burası kim kimin aşkı anlayamıyorum hele de erkek milleti sürekli akılları aldatmada nefret ediyorum bu tıp erkeklerden aynı sekılde bole kızlarda var sevgılılerı yetmıyomus gıbı gozlerı baska bı erkektekınıyorum bole tıplerı.Ya sevıyosan sevdıgıne sahıp cıkacaksın ona baglı sadık kalacaksın yada aklın fıkrın sevgılınle oldugun zaman baskasındaysa bı ılıskıye hıc baslama sonucta yıkılan taraf sana deger veren sevgısını esırgemeyen taraf olur.

zazaninsigarakeyfi

zazaninsigarakeyfi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:27:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BU ARADA HASTALIĞINI TAM ANLAMADIM AMA MURAT HASTALIĞIN İÇİN DE ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH ŞİFA VERSİN DAHA İYİ OLMAN İÇİN TÜM DUA LARIM SENİN LE OLACAK PAŞAM GEÇMİŞ OLSUN MORALİNİ YÜKSEK TUTTUKÇA DAHA İYİ YE GİDECEĞİNE DE EMİNİM SENİ SEVENLER VAR GÖRÜYORUM ONLAR SANA DESTEK OLACAKLARDIN EMİN OL KELEK OLMAYAN BİR İNSANA KELEK LİK YAPILMAZ SEN İYİ ARKADAŞLAN ANLADIGIN İÇİN SEÇE BİLİRSİN ARKADAŞLARINI DOSTUNU.. GÖRÜŞMEK ÜZERE MURAT

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:27:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·QebrulliiiiQ· :

sen kafanı yorma ben ne konustuysak bırbır hatırlıyorum hatırlamasaydım bunları senın yuzune vuramazdım

ama sen hatırlamıyorsun heralde sana yapma bana bole bısı demıstım heralde bunları yaparken o soledıgımı

unuttun sanırımmm

yaa oyyyyyyyyyyyy ne diyim daha sana son kez cvp veriyorum elif sevmeseyddim  kendimi rezil etmeyi göze almazdım benim nasıl bir insan olduğumu biliyorsun gözlerimin içine bakarken seni seviyorum derken bir tek yalan izine  rastladınmı ?eğer rastladıysan haklısın sana sarılışımdan sana bakmamdan anlamadıysan seni sevdiğimi söyleyecek lafım yok

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 22:27:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Carmina senin gibi bir kız istanbulda var mı? yafs
CC sohbet icin buraya
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir