ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 01:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<1234567 89101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SinirAdam

SinirAdam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:36:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
xdidix :

·ccametcc· :
bu durumda didi İBİŞ oluo kimse onu demio

Sen kimsen gel adam gibi kendi nıckle yaz seni tanımam etmem gereksiz birisin zaten o kesin.  Murat itirafta bulunmus o güselde benim adımın gecmesine hiç gerek yok ebru ile ayrıldık sonra geldi cafe1 de radiocc aracagıyla bana sarkı gönderdi sonra yine barıstık gibi oldu ben zaten ebruyu görmedim camdan yada reel olsun cokta ilgilenmiorum sahsen  hersey baslanmıs bitmiş. yasadıgınız ilişkilere saygınız olsun derim.  bu konuların buralara gelmesine hiç gerek yoktu bence herkes birbirinin tanıo herkes  herkesin karakterini kişiligi biliyor bu konu buraya gelmesede herkesin ne oldugu belli.. 

Murat kanka helal olsun sana valla ne diyeyim. Çıktığın birine tepmeyi basmışsın  TheLastOfCocukBezi GİBİ hüngür hüngür ağlamamışsın  TheLastOfCocukBezi senden kalan kırıntılarla idare etmiş çok yazık

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:39:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hııııııııı kimin ne olduğu anlaşıldı şimdi size cvp verme ihtiyacı duymuyorum arkadaşlar siz takılın kafanıza göre zoruna gidenin neyse  

SinirAdam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:43:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TheLastOfCocukBezi :
hııııııııı kimin ne olduğu anlaşıldı şimdi size cvp verme ihtiyacı duymuyorum arkadaşlar siz takılın kafanıza göre zoruna gidenin neyse  

yok yok olmaz beraber takılalım. biz seni çok sevdik olmaz ama  herkes kimin ne olduğunu anlasın. İlgi çekmek için açtığın bu başlıkta rezil olacağını nereden bilecektin  sen zaten rezil yaşamaya mahkumsun. real de bi kızın elini bile tutmamışsındır burada gelip bütün kızlara senin miş gibi davranırsın  tipe bak çay demle

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:48:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SinirAdam· :
Valla ben bu TheLastOfCocukBezi denen çocuğu fazla tanımam ama çay bahçelerinde bir zamanlar karı kız peşinde koştuğunu + demolara özel yazıp msn bıraktığını çok iyi bilirim  Sonradan 1 numaralı odalara takılıp aklısıra ün yapmaya çalıştı ama rezil olup yerin dibine battı  Her kıza asılır , bide anlamadığım bişi var  Adama sanki leonardo caprio gibi bakıyor bi kaç kişi  Bunu çocuklupuna verelim. İnsanın realde yapamadığı şeyleri sanalda yapmasını hoş karşılamak lazım  Adam bi de gelip her iki kız aşık olduğunu ve onlar için telefonda ağladığını da itiraf edebilse tamamdır  Neyse yorum yok bunada  Bide küçük emrah numaraları yaparak hastaydım hastane köşelerinde geberiyordum gibisinden palavralar atarak kendine acındırmaya çalışmasa :))  Popstardaki SERKÜL 2 Size bol yalanlı itiraflar diliyorum . Mucx

beni tanımam diosun ama iyi atıp tutuosun maşallah senin km olduğunu biliyorum ama neyse 1 ncisi 4 aydır cc deyim ilk 2 ayım cafe 4 de gecti ama sen bilmessin ondan sonra vip oldum bir tane asıldığım kız göster cc de ne istersen oky ama sen onada sallama bi nick bulursun yaa neyse reel imidde party de gördü arkadaşlar istediğine sorabilirisin hastane olayına gelince bu olayı sölemedim hiç bi arkıma ilk defa burda söledim hepsi yeni öğrendi ve yalan olduğunu neye dayanarak söylüosun çok merak ediyorum sizin gibi tipleri biliyorum aklın sıra iyi bi bok yediğini sanıosun ama yanlış yoldasın en yakın zamanda aklını başına devşirmeni tavsiye ediyorum bu kafayla fazla tutunamassın sen

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:50:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirAdam· :

TheLastOfCocukBezi :
Erkek ol orjinal nickinle gel bende seni kaale alıp cvp vereyim oky  

neden ?  yoksa sen kişiye  göre değilde nicke göre cevap verenlerden misin  ya bişeyi daha itiraf et. delikanlı ol azcık. yukarıda yazdıklarım yalanmı. ALLAH (c.c) ın democusu  

kim olduğunu söle cesaretin varsa cins nicklerin arkasına sığınma kişi sen delikanlı ol azıcık benim demolarla anca makaram olmuştur oda gülelim diye warsa logun elinde gönder

Muratcosar42

Muratcosar42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:52:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lemmm siniradam olm açıklasana şu kız nickini erkek gibi girmişin açıklarım bah az fingirdemedim zati en komiğimede giden şindi seni erkek sanıp cevap veriyolarya  ama güzel kızsın inkar etmiyom msn de göründüğünde

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:52:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirAdam· :
xdidix :

·ccametcc· :

Sen kimsen gel adam gibi kendi nıckle yaz seni tanımam etmem gereksiz birisin zaten o kesin.  Murat itirafta bulunmus o güselde benim adımın gecmesine hiç gerek yok ebru ile ayrıldık sonra geldi cafe1 de radiocc aracagıyla bana sarkı gönderdi sonra yine barıstık gibi oldu ben zaten ebruyu görmedim camdan yada reel olsun cokta ilgilenmiorum sahsen  hersey baslanmıs bitmiş. yasadıgınız ilişkilere saygınız olsun derim.  bu konuların buralara gelmesine hiç gerek yoktu bence herkes birbirinin tanıo herkes  herkesin karakterini kişiligi biliyor bu konu buraya gelmesede herkesin ne oldugu belli.. 

Murat kanka helal olsun sana valla ne diyeyim. Çıktığın birine tepmeyi basmışsın  TheLastOfCocukBezi GİBİ hüngür hüngür ağlamamışsın  TheLastOfCocukBezi senden kalan kırıntılarla idare etmiş çok yazık

ağladıysam sevgimden ağladım kardeşim didiyle alakası yok muratın kanqasısın hea ona karşı kışkırtma beni işim olmas ki onu tanıdığını bile sanmıyorum

SinirAdam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:55:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
TheLastOfCocukBezi :
·SinirAdam· :
xdidix :

·ccametcc· :

ağladıysam sevgimden ağladım kardeşim didiyle alakası yok muratın kanqasısın hea ona karşı kışkırtma beni işim olmas ki onu tanıdığını bile sanmıyorum

tamam işte bak nasılda itiraf etmek zorunda kaldın. Madem o kadar delikanlısın bunu baştan söyleyecektin . Sana daha birçok şey itiraf ettirecem :))  ama ağlaman zırlaman tekrar kabul görmen için yeterli olmadı. Tepmeyi yemişsinn sen bikere.

sevgiden ağlamış vay anasını be  Bir adam nasıl olurda aynı anda iki tane kız için çocuk gibi ağlar.  ne olur beni bırakma ebruli (ler), seni çok seviyorum ebruli (ler)

Bu başlıkta sözüm bitti. hade kolay gelsin size

Muratcosar42

Muratcosar42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:56:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lemm gardeş hala bu adamı ciddiyemi aldın sanada tüüü

siniradam kız kız aldırmayın hatta msn isteyin bakın jenefefer gibi yafri

TheLastOfCocukBezi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 13:56:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirAdam· :

TheLastOfCocukBezi :

yok yok olmaz beraber takılalım. biz seni çok sevdik olmaz ama  herkes kimin ne olduğunu anlasın. İlgi çekmek için açtığın bu başlıkta rezil olacağını nereden bilecektin  sen zaten rezil yaşamaya mahkumsun. real de bi kızın elini bile tutmamışsındır burada gelip bütün kızlara senin miş gibi davranırsın  tipe bak çay demle

rezilliğimse benim rezilliğim arkasındayım kocum ilgi cekmek değil amacım herkesden ayrı bi laf duymaktan yoruldum artık ve böyle gerekti senin kim olduğunu bilsem seninde ne bok olduğunu çıkarırımda işte o kdar delikanlı değilsin ayrıca bütün kızlarda benimmiş gibi davranmıyorum ve çok yakışıklıyım diyede bi iddiam yok kardeşim en azından biz başkası gibi photoshopla oramızı buramızı düselttirip cc ye koymuyoruz neysek o yuz oky tek kelime diorum sana gercek nickinle gel

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir