ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 03:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bilinmeyen herşey su yüzüne ( İtiraf )
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 02:08:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar bunlar çok özel şeyler aslında zaten aranızda konuşuluo biliyorum özellikle ilgili kişiler bilsin diye yazıyorum bu olayı büyücek nasıl olsa ilk ağızdan bilinsin herkez öğrensin

diye başlamıştım cümlelerime her cc ye girdiğim de arkadaşlarım ayrı bişey soruyorlardı bu sebeple İLGİLİ KİŞİLERİ bilgilendirdim ve bunları itiraf ettim zaten ilgili şahıslarda foruma yazdı sizde kimin ne olduğunu öğrendiniz kötü mü oldu ? yorum yapmakta özgürüm diceksin ki haklısın ama bunun bi itiraf olduğunu hatırlatırım seni de itiraf köşesinde görmek isterim elbet sende bişeyler yapmışsındır ya neyse ve beni izlemeye devam et ancada bunu yaparsın zati daha ağır cümleler kurmak isterdim aslında ama yeri değil ve ayrıca burası dedikodu köşesi arkadaşım bu bölümde bu tarz şeyler yer alır tekrar hatırlatiyim neyse sen bunları boşverde yeni bölümler yakında merak etme sende konuk oyunca olabilirsin dikkat et

EcOaRt

EcOaRt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 09:40:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yorum Yok

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 12:21:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  lem sana rekabet ortamı yaratma derdim plajda görüyorum ki tarihi fark atmışsın

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 19:14:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ihihihihihi

EmKazaA

EmKazaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 19:49:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Normalde YazıLanlara Cvb veririm Vede Genelde Açılan Olayları Ben Noktalarım belkide Ama Bugün Birşey demiyecem Millet ne Derse Desinn..

Akasya09

Akasya09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 19:32:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murat valla ne diyim bilmiyorum  yani anladın sen onu

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 20:57:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bişi demene gerek yok sana bişi de diyende yok ben oldugum sürece muratla ayrıda olsak bırde olsak sen ona hıc bişey diyeemessin

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 23:24:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 İtirafları okudumda hayretler içinde kaldım sanki bunları yaşayan tek murattı veya ebru yada  ebruliydi 2 senedir burdayım murat itiraf etti ve gercek gün ışıgına cıkdı....ccnin gercegi bu kimse kendini kandırmasın burda olupda bunları yaşamayan kac kişi varki kimse kimseye camur atmasın hepimiz benziyoruz birbirimize yok farkımız az çok bizde cc hayatından bazı dersler aldık yıprandık üzüldük agladık ccnin dünyasını gördükcede yapılan hatalarımızı görüp akıllandık zamanla herkez bu olayları yaşayıp ha diyecek bende yapdım yanlış. ....kendime gelmeliyim diyip bazıları işde böyle itiraflarda bulunacak bazılarıda itiraf etmeden vicdanının sesini dinleyip kendine gelecek yeni başlayanlarda bu zincirlerden gececek cc öyle bir yerki içine giren bu merak ve gizemin içinde  kendini kaybedip yanlışlara kapılıyor .. murat tek sen degilsinki bunları yaşayan her uzun süre ccde olupda bu carka kapdıran binlerce üyeden birisin hatanın anlayıp dönmen herkeze bunu göstermen güzel bir davranış yeni başlayanlarada ders niteliginde her olaya iyi yönünden bakıp birbirimizi kötü eleştirecegimize her olaydan ders cıkarıp o dersi veren kişiye teşk etmek hatalar insanlar içindir....... her olaydan Herkezin iyi dersler cıkarması dilegiyle.........

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 23:34:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEEVVVV

vayyy peee kankimmm prof. gibi konuştun pardon yazdın tebrikler kimin kankisi yaww katılıyorum düşüncene

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 23:50:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SAGOL KANKİLERİN KANKİSİ KİMİN KANKİSİYİM....... NELER GÖRDÜK NELER GECİRDİK SENLE BU CCDE AMA BAK USLANDIK DEMİİİİİİİ
CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir