ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 18:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:28:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Başka birşey demiyorum.

lleneSsll

lleneSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:42:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

NOT: başka söze hacet yok galiba syn CC yönetimi

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:57:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım şekerlerim (size hep böyle hitap ederim biliyorsunuz)

Bugüne dek beni desteklediğiniz yanımda olduğunuz ve hala da yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Siz benim söylemem gereken herşeyi söylemişsiniz zaten.Benim kendime sanaldada reeldede güvenim tam ve söylediğim sözlerinde verdiğim cezalarında sonuna kadar arkasındayım.Sonuçta ben bir sitede ajan olsam da olur olmasam da ama verilen emeklerin gayretlerin uykusuz geçen günlerin ve gecelerin mükafatını sizlerde açıkca görüyorsunuz.Eğer adalet bu ise ben kendimi bu adalet düzeninin dışında bulmaktan inanın mutluyum ve huzurluyum.Bunu sadece kendim için değil..gold iken gümüş ajanlığa indirilmiş arkadaşlarım için ve gold alması gerekirken hala gümüş olarak kalan arkadaşlarım içinde söylüyorum.Bizler buraya fazlayız.Benim nasıl birisi olduğumu buradaki bütün kaliteli saygın düzgün kişilikleri olan arkadaşlarım ve userlarım bilirler zaten..Fazla söze ne hacet diyorum..Hepinizi çok seviyorum..Daima kalbimdesiniz ve hep öyle kalacaksınız..

Saygılarımla

Arwenqueen

cinpapis1

cinpapis1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 13:23:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ADALET İSTİYORUZ CC DE BENCE arwequeen in ajanlıktan alınması çok yanlış birsey bu kadarınada Pes Doğrusu:$

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 13:32:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ARWENİN GÖREVİNİN ALINMASINA ÜZÜLDÜM İNSAN CANLISI BİRİSİ VE SORUNLARLA İLGİLENEN BİRİ İDİ .BURDA GÖREV YAPMAYAN KARI KIZ PEŞİNDE OLAN USERLERİN ARKASINDAN FİLM CEVİRENLERİ TEPEYE TAŞIRSINIZ. EL ÜSTÜNDE TUTULCAK BİRİNİ AYAKLAR ALTINA VERİRSİNİZ.İŞTE CC BU YÜZDEN TÜKENMEK ÜZERE HAKSIZLIKLAR YÜZÜNDEN LİSTEDE SEVİNDİĞİN İNSANLARDA OLDU BAŞTA WERNEL ESİN EDİSON BUNLAR HAKEDİYORDU VE HAKETTİKLERİNİ ALDILAR ARWENDE HAKEDİYORDU.ORDA YENİ YENİ İNSANLAR GÖRDÜM BURAYA NE KATKIDA BULUNDULAR YANİ SİZ BU SECİMLERİ YAPARKEN O İNSANLARIN NEYİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUNUZ ANLAMADIM SİZLERİ HİÇ BİR ZAMANDA ANLAMADIM ZATEN :) LİTROS GOLD OLUCAK İNSAN YERİNDE DURUYOR AMA ONUN YERİNE  BAŞKA BİRİ SECİLMİŞ BURDA DEMEKKİ EFENDİLİK DÜRÜSTLÜK İŞ GÖRMÜYOR ORDA ALINCAKLAR HALA GÖREV YAPIYOR :) SİZE NE GİBİ YARARLARI VAR :) BUNLARI YAZDIM ARWEN HAKETMEDİ :)         

AYYYYYYYYYYYY WERNELİMMM ACAN OLMUŞŞŞ    TEK SEVİNDİĞİM O OLDU  KALBİMMM

justerix

justerix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 13:47:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Bu yazıyı alıntı yaparak bir çok arkadaşım çok doğru daha fazla sölenecek birşey yok demiş ama benim sölenecek çok şeyim var

Dönüp şöyle bir tarihe bakın hangi büyük komutan bir avuç insan için canını gözünü kırpadan verip de bir çırpıda silinmedi yada hangi büyük lider vatan haini ilan edilmedi hangi görevini bu vatan için milleti için en iyi şekilde yapan her gün onlarca kez canını tehlikeye atan emniyet görevlisi yolda bir sarhoşu durdur diye sürülmedi kaç büyük yazarımız doğruları yazdı diye vatan haini ilan edilmedi ölünce kahraman dediler şimdi biz diyoruz ki arwen ajanlıktan alındı yanlış yaptınız onu tekrar ajan yapın peki sizce arwen kötü bir ajan olduğu için mi ajanlıktan alındı yada adı çirkinliklere karıştığı için mi yada başka herhangi bir sebepten mi alındı biz hep bir ağızdan onu tekrar ajan yapın o iyi bir ajandı süper bir insandı harika bir abla mükemmel bir kardeşti diyince tekrar alınacak mı?

Sanki onu bu görevden alanlar bizim gördüklerimizi göremiyor mu hepsi adı gibi biliyor zaten arweni belki bizden iyi tanıyolar arwen işini layığı ile yaptı belki de birilerinin tekerine çomak soktu bu yüzden alındı görevinden yapılan bariz bir şekilde ortada birileri istedi belki de en iyi yaptığı şeyi yapıp sanal ortamda tatmin etti ir şekilde istediği şey olan arwenqueenin ajanlıktan alınmasını sağladı yapılan budur ve sizden ricam şudur eminim arwen de aynen böyle düşünüyor buraya arweni tekrar ajan yapın yazmayın zira bu mümkün değil böyle bir ajanı tekrar göreve almazlar çünkü biliyorum ki akıllı durmaz yine işini ADAM gibi yapar ve bu da birilerine batar kimse kendi gözüne çomak sokanı sevmez daha çok yazacak şeyim var ama aklımdan geçenleri yazamadığım için terbiyem müsade etmiyor anca bu kadar çevirebildim uzatırsam aklımdakileri yazacam muhtemelen burda bitiriyorum o yüzden ve ekliyorum

Rüzgar ne kadar sert eserse essin taşın üstünden alacağı sadece tozdur

Bu vatana ihanet edende buna seyirci kalanda haindir

IIISooSyeTeeIII

IIISooSyeTeeIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 13:52:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
                          BU ZAMANa kadar aJan OlduĞu kaBahat 

geRçekten sewindim   arwen.. bir ara geLde.. faL bakim sana

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 14:31:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
üzüldüm  onun yerine cc ye kafası estiginde giren online süresi çok az olan gümüşler vardı onlara bakılsaydı ya

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 15:02:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kadro tam bi fiyasko bizim mahalle takımından beter...

Arwen ve dawson a haksızlık yapılmıştır..

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 15:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ahh arwen vahh arwen etme bulma dünyası ben çok sevindim görevden alınmana hatırlarsan sün sana demiştim senden ajan olmaz die bak dediğim oldu şutladılar seni neyse keyifli sohbetler
CC sohbet icin buraya
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir