ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 20:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<12345678910 11>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 18:40:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
TheaTom :

ßen senin noktalı nicqine ßakarak yazmadım.. Sen ßak Dalgana ßakalım.. duruomu yerinde Chatcity ide senden iyi ßildiğim kesin ßşi HaDe YoL aLarwenqueen Yıllardır chatcity ajanımış puonauahaha güleyimde boşa gitmesinDünkü User Seni...Taş çatlasın 7 ay ı geçmez  gerçi Sen o taşı çatlatıp senelere Böldün ama olsun sana Sanal da bol eğlenceler Diliyorum..

·HoKKaBaZ· a

yarım saatliğine bi bakayım dedim de cc ye.sen gene döktürmüşsün:)))

ne kadar bilgili olduğunu anldıkkuzum git işine sadece bu nickim eylül 2006 yapımıneyse...konu bu değil..

tartışmaya gerek yok atom..ya da byatom mu desembanlanıp banlanıp değiştiren atom mu ya da

stopl0ve

stopl0ve resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 20:33:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Eline sağlık Ozkom  Arwen aplacum nasıl alırlar seni bu görevden ya seni ya

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 21:44:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc nin ışığını söndürmüşler geçengün girdim karanlık olmuş hertaraf ceyranlar kesilmiş sandım sonra etrafıma iyice bi baktım meğerki arven yok ortada...

neiş anlamadım neden almışlar arvenimin rozetini ama herşey rozet değil canım boşver sen genede bizim günlümüzün güneşisin canım arvenim

inşallah cc yönetimi bu kötü kararın yanlış olduğunu bir an önce anlar ve olayı çözümler...

bu arada davson uda unutmayalım onun içinde bir imza pls

Wotanium

Wotanium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 16:41:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

22.Nis.2007 Pzr 15:52:36
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

20.Nis.2007 Cuma 21:42:56

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

1-ben senin gibi bugün girmedim cc ye arkadaşım,önceden de vardım..

2-yazılarımı incele bakayım yıllar gibi bir ifade var mı?hayal gücüne hayran kaldım..

3-senden çok cc de olduğumdan da şüphem yok..

4-zaten bir süredir de anasayfadayım...sen cc ne gir eğlenmene bak...bilmediğin işlere de bulaşma...

·HoKKaBaZ·

1: cok komiksin diyebilirim.. :)

2 : haya gücümü kullanmadım gerçekleri söledim

3: ßenden cok cc de olabilirsin Sana madalya vermiyorlar ßen chatcity e haftadan haftaya giriyom sizin gibi sanal delisi değildim bundan 2 sene öncesine gidersen cc de en fazla kim vardı sor ögren..

4: cc ye eğlenmek için değil ßazı arkadaşlarımı görmek için giriyorum yeri gelirse geyikte yaparım.. Yorma kafanı

5: ßenden eski olma gibi bi imkanında Yok :)) iyi günler

kuzum okuman yok mu?yoksa anlamak mı istemiyorsun?..

asılsız iddaalarda bulunmak meziyet değildir!!!öğren bunu da..

senin sanal anlayışına kurban olayımhaydaa,gel bi de burdan yak

yazımda sana hakaret yoktu bunu önce kafana sok..

konudan bihaber olsam yorum yapmam demeye getirdim orada:))

sen her şeyi noktalı nikime bakarak yorum yapıyorsun ama bunun öncesi de varşöyle baya  bir uzun:))

neyse uzun lafın kısası orada sana bahsetmek istediğim şeyi anladın sen.  

uzun uzun tartışmaya gerek yok..sana sanal yaşamında başarılar dilerim

ya anlamadıım bişe var.hokkabaz yazılarımı incele yıllar diye ifade var mı diyor.üşenmedim baktım yazılarına yok gerçekten öyle bir ifade.hokkabaz doru söylüo.

theatom hala aynı laflarla saçmalıyor.ve son yazısında hakaret var bu kişinin.son yasdıın yazı gerçekten terbiyesizce theatom.ben daha yeni üyeyim.bir ay olmadı üye olalı.fakat sen forumda böle yazıosan içerde neler yazarsın.belki de hokkabazın dediği gibi banlayıp nik deiştirip durmuşsundur.

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2007 Sal 22:08:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Wotanium· :
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

22.Nis.2007 Pzr 15:52:36
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

20.Nis.2007 Cuma 21:42:56

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

1-ben senin gibi bugün girmedim cc ye arkadaşım,önceden de vardım..

2-yazılarımı incele bakayım yıllar gibi bir ifade var mı?hayal gücüne hayran kaldım..

3-senden çok cc de olduğumdan da şüphem yok..

4-zaten bir süredir de anasayfadayım...sen cc ne gir eğlenmene bak...bilmediğin işlere de bulaşma...

·HoKKaBaZ·

1: cok komiksin diyebilirim.. :)

2 : haya gücümü kullanmadım gerçekleri söledim

3: ßenden cok cc de olabilirsin Sana madalya vermiyorlar ßen chatcity e haftadan haftaya giriyom sizin gibi sanal delisi değildim bundan 2 sene öncesine gidersen cc de en fazla kim vardı sor ögren..

4: cc ye eğlenmek için değil ßazı arkadaşlarımı görmek için giriyorum yeri gelirse geyikte yaparım.. Yorma kafanı

5: ßenden eski olma gibi bi imkanında Yok :)) iyi günler

kuzum okuman yok mu?yoksa anlamak mı istemiyorsun?..

asılsız iddaalarda bulunmak meziyet değildir!!!öğren bunu da..

senin sanal anlayışına kurban olayımhaydaa,gel bi de burdan yak

yazımda sana hakaret yoktu bunu önce kafana sok..

konudan bihaber olsam yorum yapmam demeye getirdim orada:))

sen her şeyi noktalı nikime bakarak yorum yapıyorsun ama bunun öncesi de varşöyle baya  bir uzun:))

neyse uzun lafın kısası orada sana bahsetmek istediğim şeyi anladın sen.  

uzun uzun tartışmaya gerek yok..sana sanal yaşamında başarılar dilerim

ya anlamadıım bişe var.hokkabaz yazılarımı incele yıllar diye ifade var mı diyor.üşenmedim baktım yazılarına yok gerçekten öyle bir ifade.hokkabaz doru söylüo.

theatom hala aynı laflarla saçmalıyor.ve son yazısında hakaret var bu kişinin.son yasdıın yazı gerçekten terbiyesizce theatom.ben daha yeni üyeyim.bir ay olmadı üye olalı.fakat sen forumda böle yazıosan içerde neler yazarsın.belki de hokkabazın dediği gibi banlayıp nik deiştirip durmuşsundur.

üstteki User Her kimsen ßilmiorum ama ßen Hokkaßaz a laf atmadım :)) Sadece Gerçeği söledim.. halada sölerim Arwenqueen Yıllardır Chatcity i ajanı değildir.. ßen o lafı Hokkabaz mıdır  ona söledim :) yazılarımı iyi  takip eT Canım... Saçmalada değil ßenimqi GERÇEKLER..   ayrıca içerde hiç ßir şey yazmıyorum kafam ßozulursa ßu nickte ßanlansın FArkyapmaz  izmir çocuğuna  size ne demek istediğimide anladınız kanımca

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 15:20:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arwen e dokunmayın yaf :S iyi yapıyo görevını

ZeRDaLii

ZeRDaLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 15:51:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Cidden ya neden..!

TheaTom

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 21:41:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Wotanium·  a

ßen Zaten Hokkaßaz öyle ßişiey dedi demedimki üşenme Tekrar Tekrar oku kimde göz bozuklugu var Gör yavru...
 sizi okutan hocanya DEH diorum hatta DEH DEH diorum..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 17:21:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TheaTom a

chatcitye gireli bir ay bile olmayan ·Wotanium· rumuzlu kullanıcı bile çözmüş seni:)))yorum yapmayacağım

TheaTom

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2007 Cmt 21:40:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ·  Çözsün Sorun Değil Sizin Gibi * değilim Kız * ßen ne yapayım :))
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir