ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 19:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<1234567 891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 17:08:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Chatcity üyeleri olarak bizler sadece odalarda tanık olduğumuz şeyler hakkında yorum yapabiliyoruz; yani gördüklerimiz sadece buzdağının görünen kısmı.

Diğer kısmında neler olduğunu Chatcity yönetimi biliyor.

Bu yüzden kesin yargılardan kaçınalım bence...

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 17:36:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Chatcity üyeleri olarak bizler sadece odalarda tanık olduğumuz şeyler hakkında yorum yapabiliyoruz; yani gördüklerimiz sadece buzdağının görünen kısmı.

Diğer kısmında neler olduğunu Chatcity yönetimi biliyor.

Bu yüzden kesin yargılardan kaçınalım bence...

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 18:11:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lleneSsll· :
·unworhyninkardesi· :

[QUOTE=beyonce777] iyide arweni görevden aldıklarını kim söyledi.bence kendi istedi yoksa hiç sanmıyorum.hem burası bi chat sitesi değilmi görende işten cıkartıldı sanır

beyonce katılıorum coq büyütüosunz olayı

walla  o senin görüşün.. bence alındı görevden.. eğer kendi istemiş olsaydı CC yönetiminden birisi acıklama yapardı kendi istedi uzatmayın bu meseleyi diye

Enes alınmış olsa bile görevden bu olay cıkartılacak bi konumu.tamam hepimiz arweni cok seviyoruz tatsızlıklar cıkmıştır görevi elinden alınmıştır ya da dediğimiz gibi(unworhyninkardesi) kendisi görevden cıkmıştır ne var bunda?arwenin basına inş bunun gibi küçük şeyler gelir temennim.

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 18:18:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
öncelikle özkoo arkadasımızın yaptığı acıklama cok iyi ve başka bir söz ilave edemiyorum ama...
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

arwenqueen

arwenqueen resimleri

11.Nis.2007 Çar 12:57:44 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Canım şekerlerim (size hep böyle hitap ederim biliyorsunuz)

Bugüne dek beni desteklediğiniz yanımda olduğunuz ve hala da yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Siz benim söylemem gereken herşeyi söylemişsiniz zaten.Benim kendime sanaldada reeldede güvenim tam ve söylediğim sözlerinde verdiğim cezalarında sonuna kadar arkasındayım.Sonuçta ben bir sitede ajan olsam da olur olmasam da ama verilen emeklerin gayretlerin uykusuz geçen günlerin ve gecelerin mükafatını sizlerde açıkca görüyorsunuz.Eğer adalet bu ise ben kendimi bu adalet düzeninin dışında bulmaktan inanın mutluyum ve huzurluyum.Bunu sadece kendim için değil..gold iken gümüş ajanlığa indirilmiş arkadaşlarım için ve gold alması gerekirken hala gümüş olarak kalan arkadaşlarım içinde söylüyorum.Bizler buraya fazlayız.Benim nasıl birisi olduğumu buradaki bütün kaliteli saygın düzgün kişilikleri olan arkadaşlarım ve userlarım bilirler zaten..Fazla söze ne hacet diyorum..Hepinizi çok seviyorum..Daima kalbimdesiniz ve hep öyle kalacaksınız..

Saygılarımla

Arwenqueen

Evet benim "ZenciAtlıPrensesim" sen herkese iyi ve saygılı davrandın ve ayrıca cok sabırlı bir kişiliğe sahipsin seni sevmiyenlerde burdaki cc nin içindeki "KÜFÜRBAZLARDIR." sen onları hiç takma kafana zaten biliyorum kafana takmadığını ama sunu hiç unutma seni hiç ama hiç unutmıyacağım umarım cc ye küsmemiş olursun ve arada bizi dostlarını görmeye gelirsin seni cok seviyorum "zenciatlıprensesim" birtanem koruyucu meleğim sen gittin beni şimdi kim korıyacak ama gerci büyüdük kendi başımızın cağresine bakabilirim ama sensiz bir eksiklik olur. Beni ararsan eğer "HPT4" Yani (havuzlu park4) :) olacağım velki bir daha vip tip almıyacaksın gerci bende bıraktım tanıyacağımı tanıdım..Ve bu tandığım kişileri reale tasıyorum tabi bir cok arkadasımız burda reale taşıyolardır. Neyse ŞEF lerimize bir sey demiyorum ... ve su sözümü ekliyorum "NEDEN BİR BAYAN ŞEFİMİZ YOK" ? evet bayan ajanlar hakkınızı arayın bence peki burda cc de online sürelerine bakıyolar  ya peki ŞEFler ne yapıyor acaba onlar en az online olan kişilerdir  buna kim karşı cıkacak... Neyse artık ben bu kadarına karısmıyım arwenqueen seni hiç ama hiç bir zaman unutmıyacağım..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 22:31:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

kuzenim seni bir çok kez küfrederken gördüm.vip odalarda olsun başka yerlerde olsun.bana sorduğun soruya bak:S......

MrRixi

MrRixi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 10:21:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sayın User Arkadaşlarım;
 Bazı Konuları ßilmeden Başlık Açmayın.
Arwen Rozeti ßriw e Yalvarak Aldı.Kuralları Bılmıyor Ve Haksız Yere Ceza Veriyor.
ßu Yüzden Rozeti Alındı.

Saygı Ve Sevgilerimle Hoş Sohbetler..

lllchileklll

lllchileklll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 10:37:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arwenqueen gördüğüm kadarıyla vip - tip almayarak olaya tepkisini koymuş...gerçekten takdir ettim...bu kadar insan da ne zaman bazı şeyleri fark edecek diye bekliyorum...arkadaşlar,bu sisteme vereceğiniz en büyük tepki vip-tip almayarak vereceğiniz tepkidirbakın o zaman sizin de istekleriniz nasıl gerçekleşiyorama burda böyle isyan edip edip,vip tip almaya gelince tepkisiz olursanız,hiç bir isteğinize değer verilmez...arwen de olsa başkası da olsa bu böyle...sadece yazar durursunuz birisi de çıkıp bir açıklamaya değer görmezsaygılar

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 13:21:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MrRixi

MrRixi resimleri

13.Nis.2007 Cuma 10:21:01

Sayın User Arkadaşlarım;
Arwen Rozeti ßriw e Yalvarak Aldı.Kuralları Bılmıyor Ve Haksız Yere Ceza Veriyor.
ßu Yüzden Rozeti Alındı.

1-konunun bilincindeyim...

2-Her gördüğümüz sakallıyı babamız sanmamalıyız(her loga inanma)

3-bilmediğim hiç bir konuda görüş bildirmedim.konuşuyorsam elbet bir bildiğim vardır.

4-kuralları senden benden daha çok bilen birisidir Arwen.

5-eğer dediğin gibi briwin bir kıyağı olsaydı,briw neden hala görevde?

6-haksız yere ceza verdiklerini söyleyenler zaten küfre sempatisi olan insanlar...

hokkabaz

lleneSsll

lleneSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 15:46:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MrRixi :

Sayın User Arkadaşlarım;
ßu Yüzden Rozeti Alındı.

sen iyi güzel hoş sölüyorsunda... sende biliyorsun ki burdaki herkes birilerine yalakalık yaparak biyerlere gelmişdir..sadece arwenquen, briwe  yalvararakdeğil anlıycan

bu başlığı acma sebebim; bu gün onun başına gelen yarın bi baskasının başınada gelebilir zaten görüldükü onurlu ve haysiyetli   haksızlığa gelemeyen diğer ajanlar istifalarını sunmuşturŞunu unutmayalım ki!! Orhan baba bile , Hatasız kul olmaz hatamla sev beni demiş

Saygı ve sevgilerimle     llEneSsll

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2007 Cmt 00:22:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

manav REMZİ amca ile ilgili son gelişmeler aazzzzzzzzz sonra ultra mega paparazzi ekranlarında bizden ayrılmayın

evet manav REMZİ amca ile ilgi yeni görüntüler haber merkezimize ulaştı bizden ayrılmayın

manav REMZİ amcayla ilgili şok görüntüler az sonra

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir