ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 15:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<12 34567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EndRoad

EndRoad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 08:57:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Meyve veren ağaç yine taşlanmış yazık gerçekten çok yazık bu kadar sevileni olan bi ajanı ajanlıktan almak çok saçma bişey. N_O_A  sebep belirt bize neden ajanlıktan aldın ?

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 09:01:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Yazıkk kıı ne yazıkk emeğin mükafatı

Kınıyorum arwenı görevden alanları.....

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:13:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Esinpiri ve edisonu kutluyorum yeni görevlerinden dolayı

Arwenquen gerçekten şu chatcity de canla başla çalışan görevini layıkıyla yapan sempatik,ceza verilmesine gerek duyduğu usere çekinmeden ceza verebilen tarafsız davranan prenses bir ajan arkadaşımızdı.Onu ajanlıktan alan zihniyeti bende esefle kınıyorum

İnşallah yıldız teklif edildiğindede onu kullanmayacak,red edecek kadarda onurlu davranmasını bekliyorum.

Davsoncreek gene ChatCity de uzun online kalan sevdiğimiz işini hakkıyla yapmaya çalışan ajanlardan bir tanesiydi.Onunda silver ajanlığa düşürülmesine üzüldüm.En azından gold da kalmalıydı.

Yunusum555 belki işlerinin yoğunluğundan dolayı fazla online olamıyordu son zamanlarda ama zamanında da sabahlara kadar burada görev yaparak huzuru sağlamaya çalıştığıda unutulmamalı gold ajanlıkta kalmalıydı.

Bond007 hadi neyse duyduğum kadarıyla askerlik işimi varmış ne, veya askerdemi, hadi neyse ona bişey demiyoruz da.

Jiselin gold ajanlığa yükselmesini beklerdik açıkçası.

Yani kısacası; Reelde de makam ve mevkiilere her zaman yönetime yakınlığıyla tanınanlar getirilmiyor mu?

Veya işte anlarsınız tabirini yazmama gerek yok Alkışçı tayfalarının her zaman mükafatları ödüllendirilmek,görevini canla başla yapmaya çalışanlarda boşa kürek çekenler değilmidir?

O zaman sorarlar adama; Yetki ve görevlerinde başarılı olamayan birilerini bir alt göreve atarken madem ki bu işi yapamıyor tamemen al görevi elinden oda rahat etsin sende rahat et diye.Görev bir bütündür.pışpışlamaya çalışırsan sırtlarını işte böyle forum sayfalarında da eleştirilere her zaman açık olacaksınız yetkililer:)

Neyse be arkadaşlar bu devran böyle gelmiş böyle gider. Yazılanlar çizilenler sadece bu forumlarda kalır.

Ajanmı doğdunuz sanki sallayın gitsin.

Yapalım sohbetimizi bakalım keyfimize :))

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:26:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest

ben ajanlık meselesinin çok ciddiye alındığını düşünüyorum Arwen için sevindim artık odaları dolaşıp huzuru sağlamak zorunda diil özgür kız oldu arkadaşlarıyla daha rahat sofbet edebilcek

sturm45

sturm45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:51:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bakın  CANIM arwenimin özel mesajına sanki bu olaylar için anlatılıyo :) özel mesajından alınma....

Mucevherlerden sarraflar anlar ancak, baskası bilmez.Ne farkederki kör insan icin elmasda bir camda.Sana bakan bir kör ise sakın kendini camdan sanma.... 

sözü şölede yapabilriz

Chatcity i bilenler anlar ancak başkası bilmez NE farkederki kör insan için sanalda Sana bakan N_O_A ise sakın kendini sanalda sanma :D

Fajiajocuk2

Fajiajocuk2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:00:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ohhh ii olmus bana cok ceza verdi en sevmedigim acanlardan biriydi kendisi  bide su piyanoyla litros bıraksa acanlıgı süper olucak cc ye huzur gelecek  ahh ben diyorum beni şef yapın küfür olayını toptan kaldırım die ama dinlemiyolarki beni  ii olmus arwenin alınması gorewden noa numberonesın

İmza : Dj AnıL 

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:05:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hay allahım ya yine bir acık daha bu cc yönetimi ne kadar cok hata yapmaya basladı bence arwen bu sitenin en iyisi idi cok büyük hata yapıldı noa ve cc03 yine her zamanki gibi bir iş yaptı saten böyle olaylar anca onlardan beklenir yani cc03 cc sahibi olmasa bence gitmesi gereken ilk kişidir cc den seflik bir ona birde noa ya yakısmıyor benim en sewdigim ajan arwendi bu bir sewgi gösterisidir kişilişksiz insanlar şimdi bunu yalakalık olarak algılar oda onların suratının görünmeyen yüzünü yansıtır(sözüm mejlisten dısarı...) bence en büyük bir hata yine ve her zaman saten cc kaqlmadı bu bozuk düzen bir gün düzelecek ama bizler göremicez burdan yönetime sesleniyorum yeter artık bırakın bos işleri adamlar bizler icin bedavaya hizmet veriyor yazık yani bu kadar basit harcanacak kişiler degil yazık kınıyorum bu sadece arwene yapılan bir hata degil bence bu hata tüm cc halkına yapıldı yazıklar olsun siz gibi insanlara yazıklar olsun bizlere ki siz gibi cok az deger sahibi insanlara pırlanta gibi insanları harcatıyoruz tuhhh yani kısaca saygılar msj ımı silecek modun pc si cöksün saygılar.... bu yazdıklarım karalama degil bir iltifattır anlayana yani anlayacak yüzü kalanlara buda sizlere kapak olsun by byyy.

Bishoq

Bishoq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:12:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yeni ajanlarımızı kutlarım inşallah başarılı olurlar...Mys abiyi kutluyorum...

dip not: benim edindiğim bilgilere göre ajanlık seçimleri için cumhurbaşkablığı seçimleri bekleniyordu...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:42:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri

11.Nis.2007 Çar 03:13:15

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Ozkooo Çok İyi Yazmışsın Arkadaşım ßunun Üstüne Diyecek ßæşka ßişey Kalmamış.. Sedece Cc nin Ne Kadar Adaletsiz ßir Yer Olduğu Dışında..

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:06:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity Ajan Kadrosu

ŞEF icecandyman
icecandymanchatcity.cc
ŞEF CC03
cc03chatcity.cc
ŞEF Infumum
infumumchatcity.cc
ŞEF N_O_A
noachatcity.cc

Ajan Piyanist
piyanistchatcity.cc
Ajan Ozhur
ozhurchatcity.cc
Ajan Mystoriouss
mystoriousschatcity.cc
Ajan Charlesgun
charlesgunchatcity.cc

Ajan Litros
litroschatcity.cc
Ajan Zuzuzezezizi
   zuzuzezezizichatcity.cc
Ajan Jisell
jisellchatcity.cc
Ajan Esinpiri
  esinpirichatcity.cc
Ajan DawsonCreek
 dawsoncreekchatcity.cc
Ajan Jelin
  jelinchatcity.cc
Ajan Wernell
wernellchatcity.cc
Ajan Edison9966
   edison9966chatcity.cc
Ajan Yunusum555
yunusumchatcity.cc

Özel Ajan OZKOOOO

Arkadaşlar yeni yapılan değişiklikler ile ilgili herhangi bir malumatım bulunmamaktadır. İlgili bilgileri aldıktan sonra gerekli açıklama tarafımca yapılacaktır.

Saygılar, biricik Şefiniz icecandyman :P

CC sohbet icin buraya
 <<12 34567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir