ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 19:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2007 Cum 01:12:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
arwenqueen :

Canım şekerlerim (size hep böyle hitap ederim biliyorsunuz)

Bugüne dek beni desteklediğiniz yanımda olduğunuz ve hala da yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Siz benim söylemem gereken herşeyi söylemişsiniz zaten.Benim kendime sanaldada reeldede güvenim tam ve söylediğim sözlerinde verdiğim cezalarında sonuna kadar arkasındayım.Sonuçta ben bir sitede ajan olsam da olur olmasam da ama verilen emeklerin gayretlerin uykusuz geçen günlerin ve gecelerin mükafatını sizlerde açıkca görüyorsunuz.Eğer adalet bu ise ben kendimi bu adalet düzeninin dışında bulmaktan inanın mutluyum ve huzurluyum.Bunu sadece kendim için değil..gold iken gümüş ajanlığa indirilmiş arkadaşlarım için ve gold alması gerekirken hala gümüş olarak kalan arkadaşlarım içinde söylüyorum.Bizler buraya fazlayız.Benim nasıl birisi olduğumu buradaki bütün kaliteli saygın düzgün kişilikleri olan arkadaşlarım ve userlarım bilirler zaten..Fazla söze ne hacet diyorum..Hepinizi çok seviyorum..Daima kalbimdesiniz ve hep öyle kalacaksınız..

Saygılarımla

Arwenqueen

Su anda ajitasyon yapıyorsun ! Son gunlerde kontrolunu kaybetmistin ve ben seni ikaz etmistim " duygusal davranma bu sistem bir gun seni de ogutur"  iste simdi ogutuldun yaptıgın haksızlık ve statu gosterilerinden sonra nasıl selam diyeceksin onu dusunuyorum . Kalite ise sozkonusu olan , aynaya bile bakmana gerek yok bana bak !

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2007 Cum 02:32:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

arwen sempatik  dostum

sen her zaman  kalbimizin en  müstesna köşesindesin  seni  ajanlıktan  atabilirler  ama  kalbimiziden  asla  kim ne derse desin sen  her  zaman  bizim   en iyi dostumuzdun  hala  öylesin sen  user  olarakta  benim  en  iyi  dostlarımdan  birisin  bürodaki işlerinin  iyi olmasına bak gerisini boş ver 

pir sultanım gülüm dermişler

bu şirin canına  nasıl kıymışlar

ister  isem dünya  malı vermişler

sensiz dünya  malı  neylerim dostum

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2007 Cum 21:34:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ipsizuçurtmanın ipsiz yazısına hitaben;

ajitasyon kışkırtma anlamına gelen siyasi bir terimdir..Lenin döneminde sıkça kullanılan bir yöntemdir...

aynı senin gibi ajitatatörler(kışkırtıcı) kişiler şimdi kısa süreli bir haz alabilrler bu durumdan..

şimdi siz rahat rahat küfür edin..ceza almazsınız belki...

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2007 Cum 21:42:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2007 Cum 22:24:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TheaTom

TheaTom resimleri

20.Nis.2007 Cuma 21:42:56

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

1-ben senin gibi bugün girmedim cc ye arkadaşım,önceden de vardım..

2-yazılarımı incele bakayım yıllar gibi bir ifade var mı?hayal gücüne hayran kaldım..

3-senden çok cc de olduğumdan da şüphem yok..

4-zaten bir süredir de anasayfadayım...sen cc ne gir eğlenmene bak...bilmediğin işlere de bulaşma...

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 04:03:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

ipsizuçurtmanın ipsiz yazısına hitaben;

ajitasyon kışkırtma anlamına gelen siyasi bir terimdir..Lenin döneminde sıkça kullanılan bir yöntemdir...

aynı senin gibi ajitatatörler(kışkırtıcı) kişiler şimdi kısa süreli bir haz alabilrler bu durumdan..

şimdi siz rahat rahat küfür edin..ceza almazsınız belki...

Belliki cocuksun sen yukarıda yazılan "benin nasıl birisi oldugumu kaliteli duzgun arkadaslarım bilirler " bu cumle de ajite yok mu yani onun arkadası olmayan kaliteli nitelikli duzgun olamaz mı , burada ajistasyonun ruhu var , taraftarlarını kıskırtmanın daniskası var , benden olan beni desteklesin yok ya elestiri de olacak bilmedigin konularda kalem oynatma , gel 1 gun online yazalım HOKKABAZ  sahsiyet

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 09:05:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Chatcity üyeleri olarak bizler sadece odalarda tanık olduğumuz şeyler hakkında yorum yapabiliyoruz; yani gördüklerimiz sadece buzdağının görünen kısmı.

Diğer kısmında neler olduğunu Chatcity yönetimi biliyor.

Bu yüzden kesin yargılardan kaçınalım bence...

Nitelikli bir yorum...

smilingeros

smilingeros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 12:57:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Autumn sende bgir zaman çok gez<didin yıldız alacağım diye ..unuttunmu sanalda kariyer yapacaktın. kartondan  bezden kariyermi olur be  Aklın başına geldimi..Bu bence yaşamını sanal olarak yaşayanlar için güzel sadece sanal yaşayanlara senin hayatın yok mu başka işin  hayatı sevniyormusnki kartondan bezden yıldız  rozet  saçmalığı peşinden  koşuyorsun yada koşuyorlar.. ))

IIkylieII

IIkylieII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 16:26:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bütün kalbımle katılıyorum  herr  n e  olmuş molursa olsun bu konuda yönetım haklı cıkamaz  ama boşa yazıyorsunuz 3 günde yıldız alıp ajan olanlar odada olay varken cıkıp gıdenler cc hiç olmayıp hala görevde olanlar   gördügüm halde küfüre ceza vermeyenler hala görevdeyse  boşa konuşuyoruz herşey böle geldı böle gıdecek   okadar çok şey varkı yazacak sayfalar yetmess   arwen  gıbı bırı kaybedılmemelıydı   dıyorum ben  tabıkı  davul zurna az sultanım sen gönlümüzün ajanısın  gerısıni sallaaaaaaaaa

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 16:41:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lleneSsll· :

Sayın  cc yönetimi görevden almış olduğunuz ajan  arwenquen size yıllarca hizmet etmiştir..çok güzel bir vefa örneği gösderip görevden aldınız..Size sesleniyorum CC yönetimi size  hizmet edeni kullaıp kullanıp  atarmısınızTek kelimeyle ben bu olayı kınıyorum NOT: yorum ve görüşleri vicdanınıza göre  yalakalık yapmadan yapın sayın cc userleri

Kardeş cc yönetimi dediğin şey sadece para mekanizması. Yani vefa borcu dedğinşey, kredi kartıile ödeniyorsa o zaman ilgilenilir...

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir