ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 21:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<123456789 1011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 16:51:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ipsizucurtma :
·HoKKaBaZ· :

ipsizuçurtmanın ipsiz yazısına hitaben;

ajitasyon kışkırtma anlamına gelen siyasi bir terimdir..Lenin döneminde sıkça kullanılan bir yöntemdir...

aynı senin gibi ajitatatörler(kışkırtıcı) kişiler şimdi kısa süreli bir haz alabilrler bu durumdan..

şimdi siz rahat rahat küfür edin..ceza almazsınız belki...

Belliki cocuksun sen yukarıda yazılan "benin nasıl birisi oldugumu kaliteli duzgun arkadaslarım bilirler " bu cumle de ajite yok mu yani onun arkadası olmayan kaliteli nitelikli duzgun olamaz mı , burada ajistasyonun ruhu var , taraftarlarını kıskırtmanın daniskası var , benden olan beni desteklesin yok ya elestiri de olacak bilmedigin konularda kalem oynatma , gel 1 gun online yazalım HOKKABAZ  sahsiyet

1-bana çocuk demişsin ama kimin çocuk olduğu ortada..yeni kullanıcı(user) sen de:)))

2-senin ne kadar çok bilmiş olduğunu;

Kalite ise sozkonusu olan , aynaya bile bakmana gerek yok bana bak !

BU CÜMLENDEN ANLIYORUZ...

3-gösterdiğin cümleye gelince..dostlarım beni bilir diyor..yani anlayana sivrisinek saz;anlamayana davul zurna az!!!ajitasyonu nasıl çıkardın bu cümleden şaşırıyorum...mesleğimi bana öğretiyorsun yaa..istersen senden ders alayım ben boşuna okuyorum:)))helal olsun oradan kışkırtma anlamı çıkardın yaa..yuhhh...

4-anlamayan herkes kalitesizdir diye bir ithamda bulunmuyor dikkat ettiysen..lütfen doğru okuyalım..ee 1000 kere düşün 1 kere konuş!!! diye boşuna dememişler:))

5-eleştiri olacak elbet.eleştiri olduğu kadar demokrasi vardır..lakin sınırları aşıp haksız söylemlerde bulunmamalısın.

6-sen uyardın diye mi gitti sanıyorsun..hahaha...çok komik.nedenler başka kuzum..SİZ BUZDAĞININ ARKASINI BİLMİYORSUNUZ...

7-hem senin ne haddine ikaz etmek...ben bilmediğim bir konuya yorum yapmam zaten sen merak etme..

8-benimle online yazışmak istemişsin..hay hay kuzum,farketmez....beni küfür dalaşına davet ediyorsan ben yokum bunu bilesin.ben küfretmem..sen edersin edersin rahatlarsın..ama ben de uzun vadede bilgisayarına güzel bir hasar bırakırım dikkatli olasın:)))İPSİZ şahsiyet

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 23:14:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yani diyorum sana yuh ! Cc de kufur etmeyen nadir insanlardanım bunu senden baska herkes  bilir  online derken gercek donanımların acıga cıkması anlamında yazmıstım . Bazıları foruma suslu seyler yazarken online sohbette bul bul oluyorlar . Pc demissin canın sagolsun   2 tane daha var

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 23:47:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Donanım" dedin de bak neler buldum? :))

tıkla

Ben seni daha önce takip etmedim, az önce forumda dolanırken bir şeyler gördüm. Eminim çok hoşuna gidecek Birçok kişi "çok bilmiş" falan diyor sana.

Orada "küfür dalaşına davet ediyorsan" diyor dikkatini çekerim.

Haa, cc de sohbet diyorsan ben 10 gündür cc ye girmiyorum. Anasayfadayım. İçeri girmeyi düşünmüyorum bir süre. Ama  bana msn ni yazarsan, tanışırız birbirimizi anlarız.

pikador

pikador resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 13:58:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
oh oh ne ala memleket. ne şimdi donanım monanım ne olacak? anlamını bile bilmediğiniz kelimeleri kullanınca donanımlımı oluyorsunuz? yada entellektüel görünmek marifetmi? konuşun ironi mantığını, darvin felsefesini milletin aklı karışsın. bilen bilmeyende aman ne kültürlü adam desin. küfür etmezsinizde kışkırtır küfüre davet edersiniz. küfür etmezsinizde hakaretleri entellektüel dilinizle süsler inceden yedirirsiniz. böyle sekter davranışlardan uzak kalın arkadaşım.  az birazda ben karıştırıyım.

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 14:47:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·pikador· :
oh oh ne ala memleket. ne şimdi donanım monanım ne olacak? anlamını bile bilmediğiniz kelimeleri kullanınca donanımlımı oluyorsunuz? yada entellektüel görünmek marifetmi? konuşun ironi mantığını, darvin felsefesini milletin aklı karışsın. bilen bilmeyende aman ne kültürlü adam desin. küfür etmezsinizde kışkırtır küfüre davet edersiniz. küfür etmezsinizde hakaretleri entellektüel dilinizle süsler inceden yedirirsiniz. böyle sekter davranışlardan uzak kalın arkadaşım.  az birazda ben karıştırıyım.

çomar nerde çomar:)))

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 15:52:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

20.Nis.2007 Cuma 21:42:56

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

1-ben senin gibi bugün girmedim cc ye arkadaşım,önceden de vardım..

2-yazılarımı incele bakayım yıllar gibi bir ifade var mı?hayal gücüne hayran kaldım..

3-senden çok cc de olduğumdan da şüphem yok..

4-zaten bir süredir de anasayfadayım...sen cc ne gir eğlenmene bak...bilmediğin işlere de bulaşma...

·HoKKaBaZ·

1: cok komiksin diyebilirim.. :)

2 : haya gücümü kullanmadım gerçekleri söledim

3: ßenden cok cc de olabilirsin Sana madalya vermiyorlar ßen chatcity e haftadan haftaya giriyom sizin gibi sanal delisi değildim bundan 2 sene öncesine gidersen cc de en fazla kim vardı sor ögren..

4: cc ye eğlenmek için değil ßazı arkadaşlarımı görmek için giriyorum yeri gelirse geyikte yaparım.. Yorma kafanı

5: ßenden eski olma gibi bi imkanında Yok :)) iyi günler

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 15:55:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

·pikador· :

çomar nerde çomar:)))

3 kelime 3 islem

İRONİ = yapamadın

DARWİN FELSEFESİ = Galapagos adalarında ex oldu .

KITMIR = Cennete girecek havyan

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 20:05:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TheaTom

TheaTom resimleri

22.Nis.2007 Pzr 15:52:36
·HoKKaBaZ· :

TheaTom

TheaTom resimleri

20.Nis.2007 Cuma 21:42:56

arwenqueen 1 kere yıllardır Chatcity Ajan ı değil ßunu önce beyninize kazıyın ondan sonra yorum yazın   1 de sürekli chatcity e giriyoz herseyi ßiliyoz die geçiniyorsunuz yazık....

1-ben senin gibi bugün girmedim cc ye arkadaşım,önceden de vardım..

2-yazılarımı incele bakayım yıllar gibi bir ifade var mı?hayal gücüne hayran kaldım..

3-senden çok cc de olduğumdan da şüphem yok..

4-zaten bir süredir de anasayfadayım...sen cc ne gir eğlenmene bak...bilmediğin işlere de bulaşma...

·HoKKaBaZ·

1: cok komiksin diyebilirim.. :)

2 : haya gücümü kullanmadım gerçekleri söledim

3: ßenden cok cc de olabilirsin Sana madalya vermiyorlar ßen chatcity e haftadan haftaya giriyom sizin gibi sanal delisi değildim bundan 2 sene öncesine gidersen cc de en fazla kim vardı sor ögren..

4: cc ye eğlenmek için değil ßazı arkadaşlarımı görmek için giriyorum yeri gelirse geyikte yaparım.. Yorma kafanı

5: ßenden eski olma gibi bi imkanında Yok :)) iyi günler

kuzum okuman yok mu?yoksa anlamak mı istemiyorsun?..

asılsız iddaalarda bulunmak meziyet değildir!!!öğren bunu da..

senin sanal anlayışına kurban olayımhaydaa,gel bi de burdan yak

yazımda sana hakaret yoktu bunu önce kafana sok..

konudan bihaber olsam yorum yapmam demeye getirdim orada:))

sen her şeyi noktalı nikime bakarak yorum yapıyorsun ama bunun öncesi de varşöyle baya  bir uzun:))

neyse uzun lafın kısası orada sana bahsetmek istediğim şeyi anladın sen.  

uzun uzun tartışmaya gerek yok..sana sanal yaşamında başarılar dilerim

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 16:58:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßen senin noktalı nicqine ßakarak yazmadım.. Sen ßak Dalgana ßakalım.. duruomu yerinde Chatcity ide senden iyi ßildiğim kesin ßşi HaDe YoL aLarwenqueen Yıllardır chatcity ajanımış puonauahaha güleyimde boşa gitmesinDünkü User Seni...Taş çatlasın 7 ay ı geçmez  gerçi Sen o taşı çatlatıp senelere Böldün ama olsun sana Sanal da bol eğlenceler Diliyorum..

·HoKKaBaZ· a

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 17:03:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri

11.Nis.2007 Çar 03:13:15

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Ozkooo Çok İyi Yazmışsın Arkadaşım ßunun Üstüne Diyecek ßæşka ßişey Kalmamış.. Sedece Cc nin Ne Kadar Adaletsiz ßir Yer Olduğu Dışında..
Evet katılıyorum ayrıca abimin dediği gibi ne şikayet başlığı gördüm nede bi şikayet duydum ayrıca herkese karşı sevgi doluydu bazılarının burnu havada oluyo ama o çok iyi biriydi
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 1011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir