ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 10:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....
 <<1234 567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 15:12:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

Böyle Mükafatlandırıldı! Yazık Verilen emeğe Sadakata  yazık!

Özkan ım arwenqueen   kendısı bırakmak istemiş olabılır yoksa emegı buyuk chatcity de   (Chatcity de VeriLen EmekLer Karşılıksız Kalmaz)

saygılarımLa

RosaIinda

RosaIinda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 15:36:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Arwenqueen iyi niyetli esnek olduğu için mi Site içerisinde ajanlık görevini küfür edenlere karşı  kullandığı için mi nicke değilde kişiye ceza verdiği için miUserlara hakaret etmediği için miherkese  yardım ettiği için miyıldız döneminde ve rozet aldığı dönemde devamlı online olduğu için miBirçok küfürbazın nefretini kazandığı için mi Hakkında  Herhangi bir skandal çıkmadığı için mi Sansasyon yaratmadığı için mi Dürüst olduğu için miEş Dost ajanı Olmadığı için miYöneticiler hakkında  yorum yaptırmadığı ve yapmadığı için miBu siteye hayatının(zamanının) büyük kısımını verdiği için mi 

ozko çok dogru söylemişsin seni tebrik ederim Thumbs Up gerçekten çok üzüldüm arwen bunu haketmedi  diger ajanlarımızdan yunusum ve dawson creek   ve jisell  içinde çok üzüldüm :( 

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 15:43:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim bi zamanlar dostlarımı bulduğum saydığım bu chatcityden artık hiç bişey beklemiyorum :)) keyifli sohbetler geçirmek için geliyorum sadece kısa süreliğine..O yüzden bazı şeylerin yoruma gerek olmadığı inancındayım..

Arwenimm canım ablacımm senin gönlün çok güzell, neyi nasıl yapmak istiyorsan eminim ki en güzeline zaten sen karar verirsin..

Keyifli Sohbetler..

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 16:14:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arwen cim takma kafana bugün gider yarın geri gelir sen kendin ol hep o tanıdıgımız bildigimiz arwen ol rozetsiz gezdigin günleri unutacaksın bile üzülmeye degmez tatlıkız şimdiki rozet alan arkadaşları görünce

xWhiteAngelx

xWhiteAngelx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 16:43:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arwennqueen değerli ajanlarımızdan bir tanesi.Neden ajanlıktan alındı?Herkesin çok sevdiği bir ajan,herkese karşı saygı ve sevgi ile yaklaşan bir ajan,adaletli olmasının yanında tarafsız olması ,o benim arkadasım bu benim can dostum diye ayırımm yapmayan bir ajan herkese karşı eşit davranan bir ajan vs gibi bu güzel örnek ve davranışlara sahip olduğu için mi ajanlıktan alındı?.Evet cc yönetimi ve üst kişiler lütfen bir açıklama yapmalarını bekliyoruz?

Saygılarımla

xWhiteAngelx

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 18:07:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar;

Silver ajanımız Arwen, benim kanaatimce görevini en üst düzeyde yapan biriydi. Online süresi de pek fena olmayan, hatta diğer ajan arkadaşlardan daha da çok sitede bulunan sevinen bir ajan arkadaşımız vardı eskiden. Eskiden değil de hatta dün de ajandı.  (Online süresini bizzat ben kendim takip ettim)... Dürüstlüğüyle, saygınlığıyla, odadaki rahatsız eden user lara karşı koyabilme yeteneği ile, sabırlılığıyla, şerir kişilere karşı koyabilme gücüyle, kısacası "her şeyi ile tam düzgün" diyebileceğimiz bir gümüş ajanımızdı. Kurallarda, "site içerisinde en çok bulunan ve bu süre içinde görevini en başarılı sürdürmüş olan gümüş rozetli ajan gold rozet alır" şeklinde geçmektedir. İnanmayanlar olabilir, o yüzden resimle anlatmayı da ihmal etmemeliyiz -ki inanmayanları da inandırmış oluruz bu şekilde.

Belirli kriterler göze alındığında Ajan Arwen in gold ajanlığa seçilmesi gerekmektedir. Ancak; site yetkililerince alınmış bir karardır bu. Onlar her şeyin en iyisini bilir ve onların almış olduğu karara saygı duymak lazım... O yüzden fazla söze gerek yok. Yeni ajan kadromuzun hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Gümüş ajanlığa seçilmiş arkadaşlarımızı, gold ajanlığa seçilmiş Myst Amca ya, emeklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyoruz, kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

XXXKanLIKartaLXXX

XXXKanLIKartaLXXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 18:31:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ahahah çok iyi oldu :D benim nicki görünce direk ceza veriyodu Kurtuldum sonunda:D

lByxl

lByxl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 21:04:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

Özkanım az bile söylemişsin bu kişi Cc nin gelmiş geçmiş en gözde kişilerindendir bu kişiyi kazanmak yerine kaybetmektesiniz lütfn bu kadar kişinin haykırışlarını duyun ve Arwen sultan ı hakkettiği yere getirin.

burcu1625

burcu1625 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 21:07:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ENESSSS KESİNLİKLEEEE SANA KATILIYORUMM NEDEN ALDIRLARKİİ YANİİ İNANMIYORUMM ALLAALLA

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 21:26:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
raikimi :

Merhabalar;

Silver ajanımız Arwen, benim kanaatimce görevini en üst düzeyde yapan biriydi. Online süresi de pek fena olmayan, hatta diğer ajan arkadaşlardan daha da çok sitede bulunan sevinen bir ajan arkadaşımız vardı eskiden. Eskiden değil de hatta dün de ajandı.  (Online süresini bizzat ben kendim takip ettim)... Dürüstlüğüyle, saygınlığıyla, odadaki rahatsız eden user lara karşı koyabilme yeteneği ile, sabırlılığıyla, şerir kişilere karşı koyabilme gücüyle, kısacası "her şeyi ile tam düzgün" diyebileceğimiz bir gümüş ajanımızdı. Kurallarda, "site içerisinde en çok bulunan ve bu süre içinde görevini en başarılı sürdürmüş olan gümüş rozetli ajan gold rozet alır" şeklinde geçmektedir. İnanmayanlar olabilir, o yüzden resimle anlatmayı da ihmal etmemeliyiz -ki inanmayanları da inandırmış oluruz bu şekilde.

Kesinlikle Arwen cc için büyük kayıp.Düzgün kişiliğini geçelim,insanlarla kurduğu sempatik dialoguda görmezden gelelim, düzgün çizgisiyle odaya girdiğinde odayı sempatisiyle kilitleyişini tartışma ortamlarını yumşatma başarısınıda geçelim, hiç bir şekilde şaibeli bir konuda adını geçirmemesinide geçelim, cc de uzun süre online kalmasınıda geçelim,ee bu kadar ayrıntıdan sonra sizdende bir kıstas bekliyoruz açıkçası en dogal hakkımız olarak hangi kriterlerinize terski Arwen gb bu kadar çogunlugun sevgi ve saygısını kazanmış bir insan o kadroda yok.Sonuçta ne haliniz varsa görün diycez tabi ama şunuda kendinize sorun demedende geçemiycem

"Acaba siz Arwen kadar sayılıyor ve seviliyormusunuz?"

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir