ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 22:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<123456789 10111213141516171819...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manavREMZi

manavREMZi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 00:42:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

MADEM ŞARTLAR DEĞİŞİYOR BENDE KAPANIYORUM

BAŞÖTRÜ İÇİN SPONSOR ARIYORUM

İHALEDEN ARTAR BİZEDE DÜŞER

LÜTFEN VERSACE OLSUN

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 00:44:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
O,bu,şu derse türbanla girerse, bende "çığlık" filminin maskesiyle girerim, özgürüz ya!!! Oldu mu şimdi ? Okullarda kılık kıyafet yönetmeliği vardır, belli standartların altında(çıplak) veya üstünde (çarşaf, kar maskesi vs.) giremezsiniz. Türbanla değil başörtüsüyle dahi olsa girilemez. Bunun samimiyetle alakası yoktur. Devlet in kimseyle samimi olma zorunluluğu da yoktur. Kurallar koyulur, sonra uyulur. (Sebebinin devlet in çıkarı ve istikrarı olduğu için dememe gerek yok sanırım)

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 01:29:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar yeniden:)bu Türban neymis abi insanlari ne kadar korkutuyor:)arkadaslar bakin bence korkmamiz demiyorum kesinlikle Cünki Türküz aslada hic birmilletten korkumuz yok ama ciddiye almamiz gereken baska bir konu var oda bugün diyarbakirdaki kalabalikti:(resmen baskaldiriyorlar bugün haberlerde izledim diyarbakir belediye baskani osman baydemir acilan 4.davadanda beraat etti acaba bu adamin bölücü oldugunu ispatlamak icin dagdaki fotograflarini bulmamiz lazim adama bir türlüceza veremiyorlar:(((KONUNUN DISINA CIKTIGIM ICIN ÖZÜR DILERIM. Ama yazmam gerekiyordu cünki Türbani öcü gibi göstermeyi birakin artik:)birakin herkes istedigi gibi dinini yasasin yaziktir gercekten.birde su cok dikkatimi cekiyor.Türkiyede belli bir siyasi görüse sahip olan bir kesim insan var SIKISTIKLARINDA HEMEN M.Kemal Atatürk´ün arkasina siginiyorlar hele buna cildirmamak elde digil:(halkca hala uyudugumuzu düsünüyorum.Birakin yasaklarin önünü kaldirsinlar insanlar egitime devam etsinler.bence bunlarinda disinda 340 sayisina saygi duymak lazim neden asagi yukari zorluyorsunuzki:))yanlis anlasilmasin sakin ben hicbir görüsü savunmuyorum sadece a partiden b partiden kimden olursa olsun hicbir insanin egitim hakkindan mahrum birakilmasini istemiyorum cünki biz ne cekiyorrsak egitimsizligimizde cahilligimizden cekiyoruz...Saygilarimla

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 01:38:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

POLICEE21 :
Merhabalar yeniden:)bu Türban neymis abi insanlari ne kadar korkutuyor:)arkadaslar bakin bence korkmamiz demiyorum kesinlikle Cünki Türküz aslada hic birmilletten korkumuz yok ama ciddiye almamiz gereken baska bir konu var oda bugün diyarbakirdaki kalabalikti:(resmen baskaldiriyorlar bugün haberlerde izledim diyarbakir belediye baskani osman baydemir acilan 4.davadanda beraat etti acaba bu adamin bölücü oldugunu ispatlamak icin dagdaki fotograflarini bulmamiz lazim adama bir türlüceza veremiyorlar:(((KONUNUN DISINA CIKTIGIM ICIN ÖZÜR DILERIM. Ama yazmam gerekiyordu cünki Türbani öcü gibi göstermeyi birakin artik:)birakin herkes istedigi gibi dinini yasasin yaziktir gercekten.birde su cok dikkatimi cekiyor.Türkiyede belli bir siyasi görüse sahip olan bir kesim insan var SIKISTIKLARINDA HEMEN M.Kemal Atatürk´ün arkasina siginiyorlar hele buna cildirmamak elde digil:(halkca hala uyudugumuzu düsünüyorum.Birakin yasaklarin önünü kaldirsinlar insanlar egitime devam etsinler.bence bunlarinda disinda 340 sayisina saygi duymak lazim neden asagi yukari zorluyorsunuzki:))yanlis anlasilmasin sakin ben hicbir görüsü savunmuyorum sadece a partiden b partiden kimden olursa olsun hicbir insanin egitim hakkindan mahrum birakilmasini istemiyorum cünki biz ne cekiyorrsak egitimsizligimizde cahilligimizden cekiyoruz...Saygilarimla

Diyarbakırda çocuklarımızın gittiği kursun önüne bomba yerleştirildikten, insanlarımız öldükten sonra türban meselesi meclise geldi, sen o zaman neredeydin?

Terör belasının arasına türban sıkıştırıldı, şimdi üzeri kapatılacak. Şu an benim anladığım bu, hiç yanılmam bu konuda. Yeni gündemlere hazır olun..... Herşeyi kullanabilirler, olay budur, anlayana!

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 02:56:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazılan senaryo aynen tıkır tıkır işlemekte...

4 yıl boyunca değirmen döndü; ama taşıma su ile.Elde avuçta ne varsa sattık.Hedef AB idi.Yapılanları makul ve mantıklı gördük bu sayede.İMF nin kucağına da yerleştik iyice.Ne zaman toplumsal bir refleks çıksa " hedef AB " denilerek tüm yapılanların üstü örtüldü.Mantıklıydı...

Medya patronları ile iyi geçindik.Hukuksal problemlerini çözdük, borçlarını affettik.Muhalif sesleri bu sayede susturduk, hatta "istikrar" diyerek yanımızda oldular.Tirajı en çok; ama nedense parayla kimsenin satın almadığı bazı yayın gurupları da zaten ezelden beri bizimleydi, gücüne güç kattık.Onların da, "GRUP" şirketlerin boyu arşa kadar yükseldi.Mantıklıydı; çünkü bir hedefe kitlenmiştik.

Ekonomi patronlarının zaten Başka bir duruşları olamazdı.Hedef sadece ama sadece istikrardı.

Denizcilik sektöründe zaten çok ciddi adımlar attık.

Askerden gelecek tek tük sesler de bizi hedeften saptıramazdı zaten.

ABD nin zaten hep müttefikiydik.Bir ara aramız bozulur gibi gözükse de ucuz atlattık.Kapalı kapılar ardında birşeylerin garantisini vererek terör konusunda sonsuz destek aldık.

İyice avrupalı olduk bu dönemde.Söz verdik, reform dedik.Yapı taşlarımızın çoğunu onlar almıştı ve müşteri daima haklıydı.

Araplarla zaten tarihsel bağımız, din kardeşliğimiz vardı; pekiştirdik.

Daha bir güçlü geldik...

Sonra birşeyler ters gitmeye başladı.Suni kalkınma sona ermişti.Ekonomi S.O.S. veriyordu.Satacak fazla birşeyimiz kalmamıştı.Terör hortlamıştı.Medya ve ekonomi patronları seslerini yükseltmeye başlamışlardı.

Sonra aklımıza özgürlükler geldi.100 kişiye sorduk, yalnızca yarım kişi ülkenin temel sorununu türban olarak nitelendirdi.Ekonomi, işsizlik, terör bunlar daha gerilerdeydi.Ama olsundu, varlık nedenimiz de zaten buydu.

Gayet mantıklı...

......

Ve şurada, sanal da olsa aynı demlikten çay içen insanlar bile bu noktaya kitlenmişler ve tartışıyorlar.

Aklınıza türbandan daha meşru bir obje geliyorsa bilmek isterim.

redIineF1

redIineF1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 10:47:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnsanlar düşünceye saygı duymamanın cezasını ileride görecekler.

Bugün karşı çıktıkları şeyler yarın kendilerini ezdiklerinde o zaman özgürlüğün ve özgür düşüncenin kıymetini anlarlar.

Dünya hergün değişiyor.bundan 120 yıl önce falan bu topraklar Cumhuriyet rejimi ile yönetilecek deseler o kişiye herkez deli gözü ile bakardılar. Yarının ne getireceği hiç belli olmaz. Kimse hiç bir şey için kesin gözü ile bakmasın. Sonra ah vah para etmez. Ama eğerki özgürlük insanların yüreğine yerleşirse. Dünyanın sonuna kadar herkez herkeze saygılı olacaktır. Bunu sanık unutmayın arkadaşlar.

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 15:21:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen inan yazmani bekliyordum:))) sana kötü bir haberim var carsaf dikimine basladik saci aciklara zorla giydircez:)))))) abi korkmayin bukadar ya.birakinda insanlar egitimi alsin birakin artik..

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 19:16:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tesettürlü Kizlarimiz Süper Mini Giyen Kizlarimizdan Daha Asortik:))

okanxx39

okanxx39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 19:19:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
DTP LİLER TAHRİK EYLEMİNDE

Kuzey Irak’a yönelik askeri operasyonların durdurulması için Türkiye’nin 28 ilinden hareket ederek Şırnak’ın Kasrik bölgesine doğru “Operasyonlara Karşı Demokratik Çözüm” yürüyüşü düzenleyen DTP’liler, burada “TBMM tezkereyi geri çeksin, PKK eylemsizlik ilan etsin” çağrısı yaptı.

Dün Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelerek Diyarbakır’da toplanan ve buradan da Şırnak’ın Kasrik bölgesine geçen binlerce
DTP’li, dün geceyi Cudi ve Gabar dağlarının eteklerinde kurdukları çadırlarda geçirdi.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı
DTP eylemine, Eyleme ESP, SDP, EMEP, Gökkuşağı Kadın Derneği, HÖC, Kurtuluş, Kaldıraç, EHP, Barış Anneleri, Mezopotamya Kültür Merkezi nin de aralarında bulunduğu 13 sivil toplum kuruluşu da destek verdi. Eylemde sık sık Abdullah Öcalan ın posterleri açıldı ve Öcalan lehine sloganlar atıldı.

DTP Eşgenel Başkanı ve Mardin Milletvekili Emine Ayna, burada “Demokratik Çözüm Deklarasyonu” adıyla yaptığı açıklamada, askeri operasyonların durmasının bölgede çatışmalara son vereceğini vurgulayarak, TBMM nin sınırötesi operasyon tezkeresini geri çekmesini ve operasyonları bir an önce durdurmasını isterken, PKK yı da “eylemsizlik konumu”na geçmeye çağırdı.

Alıntı(Hürriyet)

Bizler türbanı tartışaduralım...Onlar işlerine devam ediyorlar...

Türban konusundaki duyarlılığımızı bu olaylarada göstersek nasıl olur??

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 19:23:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
okanxx39 :
DTP LİLER TAHRİK EYLEMİNDE

Kuzey Irak’a yönelik askeri operasyonların durdurulması için Türkiye’nin 28 ilinden hareket ederek Şırnak’ın Kasrik bölgesine doğru “Operasyonlara Karşı Demokratik Çözüm” yürüyüşü düzenleyen DTP’liler, burada “TBMM tezkereyi geri çeksin, PKK eylemsizlik ilan etsin” çağrısı yaptı.

Dün Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelerek Diyarbakır’da toplanan ve buradan da Şırnak’ın Kasrik bölgesine geçen binlerce
DTP’li, dün geceyi Cudi ve Gabar dağlarının eteklerinde kurdukları çadırlarda geçirdi.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı
DTP eylemine, Eyleme ESP, SDP, EMEP, Gökkuşağı Kadın Derneği, HÖC, Kurtuluş, Kaldıraç, EHP, Barış Anneleri, Mezopotamya Kültür Merkezi nin de aralarında bulunduğu 13 sivil toplum kuruluşu da destek verdi. Eylemde sık sık Abdullah Öcalan ın posterleri açıldı ve Öcalan lehine sloganlar atıldı.

DTP Eşgenel Başkanı ve Mardin Milletvekili Emine Ayna, burada “Demokratik Çözüm Deklarasyonu” adıyla yaptığı açıklamada, askeri operasyonların durmasının bölgede çatışmalara son vereceğini vurgulayarak, TBMM nin sınırötesi operasyon tezkeresini geri çekmesini ve operasyonları bir an önce durdurmasını isterken, PKK yı da “eylemsizlik konumu”na geçmeye çağırdı.

Alıntı(Hürriyet)

Bizler türbanı tartışaduralım...Onlar işlerine devam ediyorlar...

Türban konusundaki duyarlılığımızı bu olaylarada göstersek nasıl olur??

Haklisin.....
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir