ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 05:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<12345678910 11121314151617181920...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 19:37:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bunu tepki görücegimi bilerek yaziyorumki dincileri arabistana Kürt leri kuzey irak a  yollamadikca  basimiz dertten kurtulmicak:))) üzgünüm ama gercek bu:)

DNASHyYaSeMiN

DNASHyYaSeMiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 20:01:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bakTerii :
Bunu tepki görücegimi bilerek yaziyorumki dincileri arabistana Kürt leri kuzey irak a  yollamadikca  basimiz dertten kurtulmicak:))) üzgünüm ama gercek bu:)

Ne bu yaaa? Bu üLke sadece türbanLı ya da dinci oLmayanLarın üLkesi mi ? Yha acıorm gercekten sizin gibi sacma sapan düsünenlere!Yazık yaa!!

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 20:05:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kisaca sorun cikarmianlarin ülke si dielim ona biz:))

blackfacess

blackfacess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 21:28:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konunun amacını her nekadar anlamasamda amacından saptığını görebilecek düzeydeyim. Peki neden muakayeseler ile değerlendirme yaparken farklı kulvardan konular ile mukayese etmessiniz? Ha beceremiyoruz diyorsanız ben mum olur ışık tutarım.

Pazardan alıdğınız 5 kilo domatesin içinde 3 adet çürük domates var, sizler bu durumda 5 kilo domatesi çöpe atacak olan kişilersiniz.

Bildiğiniz kadar konuşursunuz, anlayışınız kadar dinlenirsiniz..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 21:46:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumda gerginlik, tartışma, hakaretli ve kişileri rencide etmeye yönelik mesajlar görmek istemiyoruz.Yeterince açık sanıyorum! Mesajları silinen arkadaşlar inatla devam etmeniz durumunda gerekli yaptırım uygulanacaktır.

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 21:51:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Milli Görüşçülerden, kadınlara tavsiye geldi

"Dışarı çıkmayın, çıkarsanız da kırıtmayın"

AK Parti’nin türban düzenlemesini yetersiz bularak, ortaöğrenim ve kamuda da serbestlik isteyen Milli Görüşçülerden kadınlara, "zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın, çıkarsanız da kırıtmayın" tavsiyesi geldi.

Necmettin Erbakan’ın liderliğini yaptığı Milli Görüş’ün yayın organı Milli Gazete yazarlarından Mehmet Talu dünkü köşesinde, dinin kadınlara, "bir zorunluluk bulunmadıkça evde oturmak, evden dışarı çıkmamalarını" emrettiğini yazdı. Ancak bundan, kadınların sürekli dört duvar arasında ömür tüketmelerinin kastedilmediğini de belirten Talu, dine göre dışarı çıkacak kadınların, "eski cahiliyet günlerindeki gibi kırıtarak, sokaklarda süs ve güzelliklerini dışarı atmamaları" gerektiğini söyledi.

DNASHyYaSeMiN· Sözüm sana türban tarih boyunca dini siyasete alet eden çıkarcı düşkünlerin örtüsüdür. ve yine anlamadığım bir konu kadın olarak nasıl olurda  türbanı savunursun bilemiyorum ..Ben TÜRKİYEMİ böyle görmek istemiyorum..aşşadaki foto TÜRKİYEMDEN bir görüntü

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:03:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tesettürlü insanlarla tesettürlü olmayan insanlar farklı yerlerde yaşasa farklı üniversitelere gitse kısacası bir arada olmasa yani birbirinden soyutlansa iyi mi olacak. Ben de Türkiye yi o resimdeki gibi görmek istemiyorum. O resimde tesettürlü olmayan bayanlarla tesettürlü bayanlar yan yana olsalardı daha da iyi olmaz mıydı ? Birlik ve beraberlik daha iyi değil mi ?

blackfacess

blackfacess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:05:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Biz insanlara sunulmuş olan bu güzel Dünya üzerinde onca güzellik mevcut iken, (çok afedersiniz.) dalaşacak yer arar durumda yine çok afedersiniz ( deli dana misali ) dolaşıp laf ebeliği yapmaktayız.

Az daha sabırlı olup biraz daha yol katedebilirsek bu tür tartışma platformlarına gereksinimimiz kalmayacağından şüphem yoktur. Kişi ÖZGÜRLÜK diyor, Kişi LAİKLİK diyor. Açalım görmeyen gözlerimizi 2 kişi aynı şeyden bahsediyor..

DNASHyYaSeMiN

DNASHyYaSeMiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:05:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim türbanlı birçok arkadasım war.Cektikleri zorlukları biliyorum.

Ewet türbanı bir bayan olarak sawunuyorum.Neden bayan olduum için sawunmamalıyım? Bunu anlamadım..

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:17:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar...bakin bilmedigimiz konularda yorum yapmaya basladik.Milli Görüs hakkinda bilip bilmeden yorum yapmayalimLütfen.bunlari yaziyorum diye benide SAKIN milli görüscü filan sanmayin sakin.Yanlis özellikle alesta83 e yaziyorum bunu heryil dünyanin dört bir yanindaki müslümanlar 70.000-80.000 civarinda kurban kesen yoksullara yardim eden avrupada her bölgede camisi olan bir kurum hakkinda konusuyorsun.burda ileri geri konusan insanlarin cogu yanindaki komsusu acliktan ölse haberi olmiycakinsanlardir.elestirilerimizi Lütfen bildigimiz sahit oldugumuz konular hakkinda yapalim...Saygilarimla
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11121314151617181920...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir